patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bykunn Powiedział, że pozdrawia 20 731 kibiców Barcy. Nie napisał, że inni nimi nie są, jak już chcemy się czepiać
1
@Varg https://www.wroclaw.pl/go/zestawienia/wroclaw-na-weekend-4-6-wrzesnia-2020-r-wydarzenia
Edit: Wysłałem Ci linka na nie ten weekend, ale jak wejdziesz tam na stronę główną to możesz sobie wybrać konkretny dzień i rodzaj rozrywki, która Ci pasuje
0
@ArdoFCB Co do przekrętów to nie wiadomo. Natomiast , żeby zbalansować budżet i nie musieć płacić z własnej kieszeni jakiejś części to nie zdziwiłbym się jakby pod koniec okienka transferowego oddali jakiegoś dobrego grajka za czapkę gruszek
1
@zadafcb Masz linka?
1
@DonMatteo901 Ja to jednak wolę jak on już o tym Hitlerze mówi
3
@Lincolm No i dwa zwycięstwa z solidnym Salzburgiem 2-0 i 1-0. Dzisiaj taki Salzburg to już poziom nieosiągalny dla naszych ligowców.
1
@Xavyol Fanatycy jednych ujmują, a fanatycy drugich wychwalają pod niebiosa.
0
@pax Jak najbardziej się z Tobą zgadzam. Przy okazji polecam ten świetny kanał i odcinek akurat o powstaniu Izraela :)
1
@osa91 No ale jak już tam się znajdziesz to warto skorzystać. Dla ekologii oczywiście :D
2
@Mario96w Dlatego mi się wydaje, że powinno się edukować ludzi, a nie zamykać działające firmy na terenie Polski. Chciałbym, żeby większość ludzi spożywała mniej mięsa lub była wegę. Chciałbym, aby nikt nie nosił ubrań okupionych śmiercią innych. Ale niestety, jak ktoś będzie chciał kupić to i tak kupi. A skorzystają na tym zagraniczne firmy, bo takie zakazy tam nie działają jak mają działać u nas.
0
@BarcaInfo A wiadomo za ile wypychają Godina?
0
@mekston Powinna być podana tez liczba meczów i średnia goli na mecz, bo kontuzje, czy jak w niemieckiej lidze mniejsza liczba meczów wypaczają statystyki
1
Telewizor w zamian za Ronaldo. Co za deal xD
4
@klopx Rejestracja to jej nazwisko. A @dominik127pl wrzucił jednego screena. Nie będzie podawał wszystkich maili jakie dostaje, bo bana, by wyłapał za spamowanie
2
@dominik127pl Taki to pożyje. Nawet mieszkania pewnie nie musisz wynajmować, bo co noc inna Cię przenocuje
0
@buddy Pytałeś to Ci dałem znać, ale nie mam czasu szukać. Z tego co widziałem to legitne info
0
@buddy Było to wrzucane od jakichś dziennikarzy z twittera wczoraj przez kilka osób
0
@escarabajo Jak ktoś siedzi cały czas w klimatyzowanym biurze, a potem idzie drinkować na plażę to może mu pogoda odpowiadać, ale dla mnie to na pewno będzie pewne wyzwanie. Dodatkowo słyszałem, że znów jak przychodzi tamtejsza zima to marzniesz, bo ciężko tam szukać ociepleń stosowanych przy budowie domu (przynajmniej w takich zwyczajnych domkach, w których kumpel mieszkał).
Z jednej strony mógłbym siedzieć w Polsce cały czas, odkładać pieniądze, założyć rodzinę i się wybudować gdzieś pod Wrocławiem, ale na to jeszcze przyjdzie czas, a nie chciałbym za kilkanaście lat żałować, że czegoś nie spróbowałem, a mogłem.
2
@Kusco15 Spotykałem się z takimi opiniami co Twoje. Sam będąc nastolatkiem miałem etap, gdy podobnie myślałem. Kilka nieudanych związków, okazywanie słabości, wątpliwości u dziewczyn. Natomiast spotykałem się zawsze z typowymi nastolatkami, klubowiczki, szukanie atencji, świecenie tyłkiem itd. Z czasem zrozumiałem, że nie należy patrzeć na wszystkie kobiety tak jak Ty obecnie patrzysz
0
@escarabajo No jakbym jechał to pewnie nie na miesiąc, a przynajmniej na 1-2 lata. Kumpel tam sobie fajnie zaczął radzić. Razem teraz ogarniamy jeszcze tematy e-commerce. Zawsze byliśmy tacy best friends. Sytuacja zmusiła go jednak swojego czasu do wyjechania.
Natomiast nie chciałbym pojechać tylko, na zasadzie zobaczenia lotniska, kilku klubów i opery. Chciałbym, żeby ten wyjazd był pewnym etapem w moim życiu, a nie tylko wycieczką. Tutaj mam wszystko poukładane, dzieci nie mam. Kiedy jak nie teraz?
Z tymi cenami to mnie zaszokowałes. Pamietam jak patrzyłem na ceny jakoś w lutym, jeszcze przed pandemią to można było wyhaczyć coś za 3,5tys zł i to jeszcze z dniem wolnym w Dubaju. Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać jesienią, bo jak patrzę na to, że Portugalia i Izrael już wprowadzają nowe lockdowny, a w Czechach przyrosty z dnia na dzień biją rekordy to może być ciekawie
6
@BoRoWieC A jak socios z wykształceniem podstawowym i mieszkający na wsi głosowali? Pewnie tez za Bartkiem :p
1
@escarabajo W sobotę akurat z tym znajomym rozmawiałem i właśnie mówił mi, że jakbym chciał teraz przylecieć to nie ma takiej opcji. Zobaczymy jak to będzie wyglądać na przestrzeni czasu. Pewnie jakbym jechał to na trochę dłużej. Mam prace zdalną, wiec nie musi mi się spieszyć, a już tam będąc to bym z chęcią pozwiedzał Azje, bo bilety z Australii tanie jak barszcz w tamte rejony
2
@masq Jak byłem mały to początkowo kibicowałem Realowi. A potem zobaczyłem program 24Clubs czy coś takiego na Eurosporcie i stwierdziłem, że lubię tą Barcelonę :D Całkiem możliwe więc. że gdyby nie było Barcy to bym był fanem Realu xD
0
@escarabajo Też się zbieram do tej Australii, żeby kumpla odwiedzić i jak nie brak czasu, to teraz pandemia. Mam nadzieje, że na przełomie roku wreszcie się uda :)
0
@JimMorrisonFCB Dobrze, że to zaznaczyłeś, bo ciekawi mnie ile osób będzie podawać kraje, przez które przejeżdżali :D
1
@kerouac W enklawie Radomsko-Sosnowieckiej nie byłeś?
1
@Ojciec5tkidzieci Z technicznego punktu widzenia Ci nie odpowiem, ale ja jeżdżę czasami w okularach, czasami w soczewkach. Bywałem nie raz zatrzymywany i jeszcze nie trafiłem na takiego co, by o to się dowalił.
0
W jakich krajach poza Polską oczywiście, mieliście okazje być? Są wśród nas jacyś urodzeni podróżnicy? :)
0
@MSN30 klikasz „odpowiedz” i tam możesz zmienić temat wysyłanej wiadomości. Natomiast tak, żeby co innego się w Twojej skrzynce wyświetlało to nie.
0
@kerouac I klikasz z samej ciekawości xD