patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
@Masti_Real_Madryt Witam! Jest tu kilku fanów Realu. Jak nie zniechęcą Cię czasami pojawiające się pyskówki na poziomie gimbazy co niektórych to mam nadzieje, ze zostaniesz na dłużej :)
0
@Bartek22 albo kompilacja z jutuba xD
0
@Bartek22 O to chodzi. Wystarczy jeden mecz... Just one :D
0
@damianex10 Miło mi :D
0
@Bartek22 To mało widziałeś albo mało pamiętasz, bo zachwytów po LM i pierwszym meczu sezonu w Ligue 1 było co nie miara :p
1
La Rambla to jest ciekawa. Desta mało kto widział, a wszyscy się zachwycają. Pedriego każdy zna ze skrótów z Twittera i Youtube’a- nowy Iniesta. Depay wyczekiwany jakby to był Kevin de Bruyne, a znając życie to może być drugi Jovic. Ogólnie euforia taka jak u płaskoziemców po nowym „odkryciu”
0
@Chlebej Tak jak Clintonowa na pytanie o maile. „I dont remember” xD
0
@klemens100 Megan Kelly też była z Foxa, a jej atak w stronę Trumpa w poprzednich wyborach został chyba najlepiej zapamiętany przez wszystkich.
No właśnie o to chodzi, że Trump to chyba najbardziej znienawidzony prezydent jaki mógłby być. Do tego kontrowersji u niego nie brakuje, dlatego ja będę miał niezły ubaw to oglądając. Ciekawi mnie gdzie go zagną, a gdzie dowali ripostą :)
0
@pt9 Nawet broda jak u Ricky’ego xD
0
@_komar poczwórna zmiana brzmi jak wymiana wszystkich kart grając w pokera xD
4
@SiSenior Here we go again.
0
Ktoś będzie oglądał debatę Trump vs Biden? Jak myślicie kto wygra debatę i jak będzie wyglądać?
Ja się spodziewam ostrych ataków na Trumpa ze strony prowadzącego i kontrowersyjnych pytań w jego stronę. Natomiast Trump przyzwyczaił, że uwielbia takie sytuacje i polaryzuje społeczeństwo jak nikt inny zyskując na tym bardzo dużo. Pod tym względem „He’s a beast”
Z drugiej strony Biden, zupełnie inna osobowość niż Clinton. Wydaje się, że trafia w niezdecydowane centrum zyskując przewagę w sondażach. Natomiast jeśli będzie nijaki w debatach to Trump może wyczyścić nim podłogę.
1
@LucaBrasi Umtiti by musiał iść na 2 tygodnie na głodówkę, a w tym czasie okienko transferowe się skończy, wiec lipa :/
0
@Majkel34 To demotywatory jeszcze nie umarły? :o
0
Ktoś z tutaj obecnych prowadził kiedyś swój podcast i byłby chętny podzielić się swoimi doświadczeniami i szczegółami od strony technicznej?
@Colon?
1
@Chakalaka Jestem wielkim fanem Maidenów i dlatego ciężko mi oceniać albumy pod względem, który najlepszy, choć na pewno nie uznałbym go za najlepszy. Kilka wielkich hitów na płycie jest. Moja subiektywna Top 5 z płyty:
5. Stranger in a Strange Land
4. The Loneliness of the Long Distance Runner
3. Caught Somewhere in Time
2. Wasted Years
1. Alexander The Great!!
Numer jeden aspiruje dla mnie ogólnie do TOP10 najlepszych utworów Iron Maiden wszechczasów
3
@Jakchcesz Ja jestem tu już ponad 10 lat i jeszcze bana nie dostałem. Deal with it xD
2
@Jakchcesz Mnie to bawi zawsze jak starsi ludzie mówią, że za ich czasów to tych całych narkotyków to nie było. Taaa... W Wehrmachcie to amfetaminę żołnierze codziennie spożywali jak witaminki.
2
@barcelonaLM Powiedz to Pisowcowi to zacznie gadać o koronawirusie
1
@NeroTFP Czytam i myśle pewnie mówi o jakimś Queen albo jakimś Jacksonie, ale widzę, że tu ciężkie działa zostały wytoczone xD
1
@Barca4231 kiedyś jak miałem androida to ściągałem jakąś aplikacje i byłem w stanie część zdjęć odzyskać. Myśle, że bez problemów coś idzie znaleźć
0
@BaroPodertos Ahhh te feministyczne odłamy. Chcą być traktowane poważnie, a zachowują się gorzej niż dzieci w piaskownicy
6
@Abominacja Trzeba sprzedać póki są coś warci
0
@rainyy Wątpisz w to?
3
@Esio Ja to jeszcze bym dodał do tego jedną rzecz. Jak już ktoś jedzie autostradą te przykładowe 140km/h i widzi gościa na pasie rozbiegowym to mając wolny lewy pas niech zjedzie na niego i da temu kierowcy normalnie wjechać. Coś co jeżdżąc po czeskich autostradach jest widzę normą to w Polsce przychodzi ze sporymi problemami.
1
@Tomo1989 Burito bez coli to nie burito ;)
3
@arasz1819 Wszystko jest do czasu . Jak palisz papierosy to tez nie dostajesz raka płuc po wypaleniu kilku paczek. Natomiast prawdopodobieństwo zachorowania się zwiększa
7
W Chiapas (stan w Meksyku) ludzie średnio wypijają 2,2l Coca-Coli dziennie! W ciągu roku jest to ponad 800l coli na osobę. Jest to spowodowane ogólnie panującą biedą i łatwym dostępem do Coli, która jest tańsza od wody.
Chiapas Research Center
1
@FilipeX 6-2 w sezonie 2008/09. Cały dzień tym meczem żyłem. Weekend, wolne od szkoły, wakacje blisko, można było wyjść pokopać w gałę, a wieczorkiem takie meczycho, że klękajcie narody :D
4
Czytam o tym Kraśniku, co tam się stało i dochodzę do wniosku, że tezy głoszone przez ruchy anty 5G, o tym że fale elektromagnetyczne zniszczą komórki jajowe u kobiet i przyszłe pokolenia nie będą mogły mieć dzieci, brzmią strasznie podobnie do tez muzułmańskich kapłanów, którzy twierdzą, że kobiety nie powinny prowadzić samochodów, bo to ma negatywny wpływ na jajniki i miednice i może prowadzić do problemów z zajściem w ciąże