patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta Weź tam poproś o zmianę. I lepiej dla Sevilli i będziesz mógł sprawnie pisać na La Rambli
0
@DonMatteo901 Pamiętam czasy jak trafialiśmy na Karabach i zastanawiałem się co to za ogórki. Pewny awans. Teraz boje się wyniku.
0
@KmN Obroni Cię jak ktoś będzie chciał Ci zabrać burgera xD
8
@Coutinho007 Dla nas tak, ale tu mowa o Bayernie
1
@Chakalaka Był najlepszy album Nirvany, jest i najlepszy album Megadeth. Jest moc :D
1
@Chakalaka Mój ulubiony album Nirvany. Same hity. Ciężko wybrać najlepszy
0
@MesQueUnClub_87 T-shirt adidasa przynajmniej jest
1
@Coutinho007 status quo zachowane
2
@Chakalaka „W Ringu z Najmanem” chciałbym zobaczyć Trzaskowskiego jako gościa xD
0
@l0Messini Obejrzyj i przestań się mazać
0
@olikwierk10 Z ciekawości sobie przejrzę youtube’a :D
1
@Prezes_sycylijczyk Ja i tak ostatnie tylko 20minut widziałem. Lubię takich pozytywnych wariatów xD
28
Pierwszy raz miałem okazje zobaczyć tego Parisa Platinova. Ależ to jest pozytywny ziomeczek :D
1
@Bykunn Jeśli miałoby to zmniejszyć korki to ok. Natomiast jeśli tak by było to rozwiązanie to powinno się ograniczać tylko do określonych miejsc, które się korkują i przede wszystkim powinno dotyczyć, tylko i wyłącznie godzin szczytu. Jazda 30km/h po mieście w środku nocy to jakiś absurd.
3
@Janiama Fakt, że taki „talent” ma jeden mecz rozegrany w kadrze U21 jest wymowny. Nie mówię, że nie ma prawa się rozwinąć, ale wiele osób widzi w nim kogoś pokroju Xaviego, a to tylko marzycielskie życzenia
0
@Qlewer No nie mam pojęcia jak Ci przedstawić pewne niewerbalne gesty, które jesteś w stanie dostrzec. Ale oczywiście w internecie można sobie stworzyć pewne stereotypy, bo w końcu tylko wyobraźnia nas ogranicza. Ja z pewnością szychą nie jestem i raczej byłem tam jedną z mniejszych osobowości. Długo tez tam już nie pracuje, jeśli tak Cię to ukuło.
A skąd wiem, że Karolak na nią nie czekał? Bo ta kobieta potem na parkiecie podbijała do mojego znajomego i wspomniała, że spotkała dziś Karolaka i zjadła z nim obiad.
0
@Qlewer Jestem ostatnią osobą, która mając okazje zrobić sobie zdjęcie z Messim, by to zrobiła. Nie jarają mnie takie rzeczy po prostu, a to Ty teraz dorabiasz historie :) Byliśmy w grupie kilku osób, które swoją przebojowością doszły do wysokich stanowisk w firmie i robiły różne często głupie rzeczy, o których inni baliby się pomyśleć. Jakby ktoś miał potrzebę podbicia do niego to by to zrobił. A z Twojej wypowiedzi mam odczucie jakbyś myślał, że siedzieliśmy tam jak banda stulejarzy, która bardzo by chciała podbić, ale każdy „penia” żeby zrobić pierwszy krok.
1
@Cave Spoko ;)
5
@Cave Nie wiem po co ten zbędny komentarz. Przypomniała mi się anegdota to opowiedziałem. Jak Cię nie interesuje to trudno. Myśle, że lepsze to niż kolejna kłótnia o polityce czy setny komentarz, że Vidal już we Włoszech
14
@Joe_Pesci Wspomniał w swoim poście o Karolaku i przypomniała mi się historia razem z nim. Pracowałem wtedy w branży odszkodowawczej i mieliśmy szkolenie w jednym hotelu. Tak się złożyło, że był tam też Karolak. Z racji, że wśród nas były same osoby coś tam sobą prezentujące to nikogo jego obecność nie obchodziła. A on siedział przy stoliku, pił wodę i czekał, aż ktoś go w końcu zauważy i podbije. Największa beka, że jeszcze sam specjalnie coś tam do siebie na głos powiedział, bo mu serwetka spadła czy coś. A my sobie po prostu siedzimy w swoim gronie i rozmawiamy. W końcu zeszła jakaś kobieta z góry, zobaczyła Karolaka to od razu do niego podbiła. Ten uradowany, że ktoś go rozpoznał jak nie wiem. Zjedli razem obiad i jeszcze za ten obiad ona zapłaciła xD
0
@guru43 No jak dla mnie to się wysunął na prowadzenie w tej klasyfikacji :p
Edit: Bosak ze swoim prawem bożym tuż za nimi. I z 4 miejsca gotowy w każdej chwili zaatakować Braun, który ostatnio coś cicho.
I nagle się okazuje, że połowa tej partii to jacyś cyrkowcy. Czasem sensownie coś powiedzą o gospodarce, ale potem to już tylko festiwal komedii i cringe’u
2
@Coutinho007 Ja właśnie też :=) Ale już leci na słuchawkach :D
1
Oddać Suareza płacąc mu w ugodzie połowę pensji. Sprowadzić Cavaniego w tym samym wieku. Zapłacić mu drugie pół pensji Suareza jako wynagrodzenie. #Rewolucja
4
@Chakalaka Bardzo lubię tę płytę. Pierwsza trójka z płyty dla mnie:
1. Heart-shaped box
2. Rape Me
3. Dumb
2
@NeroTFP Kto jej ojcem? Josef Fritzl?
0
@Colon Jaki eksperyment? Co miał sprawdzać? Czy ludzie na La Rambli lubią plotki xD Jak chcesz to napisz na pw to Ci podeślę to co rozsyłał do ludzi.
0
@tobiasson92 No i gdyby miało dojść do wyborów to mogłoby być różnie. Mogłoby się okazać, że nie zdobyliby większości i wtedy sytuacja PISu byłaby jeszcze gorsza. Wiec już lepiej dla Kaczyńskiego trzymać u boku Ziobre i Gowina. Przynajmniej do czasu
1
@Mns21 Ziobro nie jest samobójcą politycznym i wie, że jak nie w Zjednoczonej Prawicy to zaraz będzie mógł sobie roboty zacząć szukać
2
@draxidox Jakby to był mokry sen Polski to Konfederacja miałaby 90% poparcia, a pozostałe 10% zastanawiałoby się czy jest sens iść na wybory, bo i tak wygra konfederacja.
1
@tobiasson92 Wyniki Trumpa z reguły są niedoszacowane w sondażach. Dodatkowo debaty mogą wiele zmienić. Trump w dyskusjach czuje się jak ryba w wodzie i może na nich zyskać. Będzie na pewno ciekawie i osobiście ciężko mi wskazać faworyta.