patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt W prawdzie ta seria nie jest dla mnie, ale gratuluje pasji jaką masz
2
@neeed Sheldon Cooper, Leonard Hofstadter, Howard Wolowitz i Rajesh Koothrappali lubią to
3
@Aaron10 Podobno zwolniło się miejsce na maskotkę Arsenalu
1
@FafitFCB Pawłowski likes it
0
@ksobi Hehe racja ;)
2
@Maniek9444 Tak mi mama odpowiadała, jak się pytałem kiedy tato z zakupów wróci :p
0
@Katalończyk 99 Odpowiem tak jak Ty wcześniej: xddddddddd :D
3
@Gacork Jak mu wyślesz hajs to co Twoim zdaniem może się stać? ^^ Z ciekawości pytam
5
@Katalończyk 99 Ty się śmiejesz, a kilka osób mu wyśle i cyk stówka na koncie xD
0
@toszman Wylądowałem tam ze znajomymi na imprezie jak stwierdziliśmy, że jedziemy proklamować niepodległość nowego państwa na terenach spornych między Serbią a Chorwacją
1
@Mario96w Hahaha takie fajne ciepło świąt można poczuć pijąc w okresie zimowym ^^
0
@Tales_Omletu Zawsze chętny do pomocy ^^
1
@Mario96w Jak posmakowałem to myślałem, że zostanę alkoholikiem :=)
1
@clyde To ja wezmę wino i wpadam :p
2
@Mario96w Ta cynamonowa rozwesela dobrze :p
0
Ciekawe czy na 1 listopada będzie można znów zaśpiewać „Twój ból jest lepszy niż mój”
0
@Krzychuuuu14 Ktoś tu podawał, że jutro
1
@mcsarna Czekam na telefon w hejt parku, gdzie ktoś się spyta Pani Domagalik co dziś jadła na obiad, albo jak jej się spało, bo merytorycznej odpowiedzi na jakiekolwiek inne pytanie od niej nie oczekuje xD
1
@Colon To chyba Tobie kiedyś polecałem Ocean Cloud nawet
1
@Colon Sprawdzę w wolnej chwili, bo nie znam. Z takiej muzyki do przemyśleń przy kawie i papierosie lubię ogólnie Marillion
3
@czosnekfcb Exploring stars in our galaxy- documentary
3
@Chakalaka kilka dni temu wrzucałeś informacje o rocznicy Alice in Chains, albo którejś ich płyty. Nie słuchałem ich dobre 5 lat, a teraz Nutshell już od godziny leci u mnie z głośników. Wspaniale jest odkryć muzykę na nowo po raz kolejny
0
@Danny Gaucho Ukraina to jest ciekawy kraj. Niby kilka razy biedniejszy od Polski, a piłka nożna klubowa stoi kilka poziomów wyżej
4
@Michael24 Tylko, że o porażce w ćwierćfinale będzie się mówić przy każdej okazji, a o Liverpoolu i aston villi każdy za chwile zapomni
2
@Striker -Jak idzie pisanie?
-Idzie, dzięki.
9
@horang Jaka ty jesteś jęczy-dupa...
10
A jednak Boniek miał racje, że Klopp jechał na picu xD
A może to przez przeszczep włosów i zrobione zęby :D
0
@DonMatteo901 hahaha właśnie patrzę co tam się dzieje xD
0
@badej60 Za Valverde to Crackitic byłby w innej koszulce
0
Podoba mi się gra Araujo