1

@Hushovt W prawdzie ta seria nie jest dla mnie, ale gratuluje pasji jaką masz

2

@neeed Sheldon Cooper, Leonard Hofstadter, Howard Wolowitz i Rajesh Koothrappali lubią to

3

@Aaron10 Podobno zwolniło się miejsce na maskotkę Arsenalu

1

@FafitFCB Pawłowski likes it

0

@ksobi Hehe racja ;)

2

@Maniek9444 Tak mi mama odpowiadała, jak się pytałem kiedy tato z zakupów wróci :p

0

@Katalończyk 99 Odpowiem tak jak Ty wcześniej: xddddddddd :D

3

@Gacork Jak mu wyślesz hajs to co Twoim zdaniem może się stać? ^^ Z ciekawości pytam

5

@Katalończyk 99 Ty się śmiejesz, a kilka osób mu wyśle i cyk stówka na koncie xD

0

@toszman Wylądowałem tam ze znajomymi na imprezie jak stwierdziliśmy, że jedziemy proklamować niepodległość nowego państwa na terenach spornych między Serbią a Chorwacją

1

@Mario96w Hahaha takie fajne ciepło świąt można poczuć pijąc w okresie zimowym ^^

0

@Tales_Omletu Zawsze chętny do pomocy ^^

1

@Mario96w Jak posmakowałem to myślałem, że zostanę alkoholikiem :=)

1

@clyde To ja wezmę wino i wpadam :p

2

@Mario96w Ta cynamonowa rozwesela dobrze :p

0

Ciekawe czy na 1 listopada będzie można znów zaśpiewać „Twój ból jest lepszy niż mój”

0

@Krzychuuuu14 Ktoś tu podawał, że jutro

1

@mcsarna Czekam na telefon w hejt parku, gdzie ktoś się spyta Pani Domagalik co dziś jadła na obiad, albo jak jej się spało, bo merytorycznej odpowiedzi na jakiekolwiek inne pytanie od niej nie oczekuje xD

1

@Colon To chyba Tobie kiedyś polecałem Ocean Cloud nawet

1

@Colon Sprawdzę w wolnej chwili, bo nie znam. Z takiej muzyki do przemyśleń przy kawie i papierosie lubię ogólnie Marillion

3

@czosnekfcb Exploring stars in our galaxy- documentary

3

@Chakalaka kilka dni temu wrzucałeś informacje o rocznicy Alice in Chains, albo którejś ich płyty. Nie słuchałem ich dobre 5 lat, a teraz Nutshell już od godziny leci u mnie z głośników. Wspaniale jest odkryć muzykę na nowo po raz kolejny

0

@Danny Gaucho Ukraina to jest ciekawy kraj. Niby kilka razy biedniejszy od Polski, a piłka nożna klubowa stoi kilka poziomów wyżej

4

@Michael24 Tylko, że o porażce w ćwierćfinale będzie się mówić przy każdej okazji, a o Liverpoolu i aston villi każdy za chwile zapomni

2

@Striker -Jak idzie pisanie?
-Idzie, dzięki.

9

@horang Jaka ty jesteś jęczy-dupa...

10

A jednak Boniek miał racje, że Klopp jechał na picu xD

A może to przez przeszczep włosów i zrobione zęby :D

0

@DonMatteo901 hahaha właśnie patrzę co tam się dzieje xD

0

@badej60 Za Valverde to Crackitic byłby w innej koszulce

0

Podoba mi się gra Araujo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?