9

My się nie niepokoimy,
Na mecz z Jurkiem wychodzimy.
Nie jesteśmy żadne leszcze,
By nas brać w hejterskie kleszcze.
Marsz Wuja kochany,
W Kloppa picu nawkładamy!

1

@Janas11224 Niektórzy nie złapali się xD

2

@sebasek99 Tak jest z każdą biografią

0

@marcin62 Dajta mi te miliony co mieli i zrobię lepszy. No i odzyskam przy tym te 70mln co je Sasin rozp****ił

0

@Katalończyk 99 Może liczył dla roku przestępnego xD

1

@Bartunek Huhu takiego komplementu to mi nawet mama skąpiła ^^ Pozdrowionka

31

@Adamski69 Witam na szkoleniu jak zarobić swój pierwszy milion. Ile osób jest na sali? Tysiąc. Ile państwo zapłacili za szkolenie? Tysiąc. Dziękuje, można się rozejść.

2

@NeroTFP Najman to gościu, z którym z chęcią napiłbym się browara. Często sobie lubię z niego żartować, ale tak samo na codzień lubię żartować z siebie. Wystarczy dystans między kontekstem sytuacyjnym, a perfidnym śmianiem się z człowieka

2

@Hubso Ciesze się, że byciem głupim przynajmniej potrafię rozbawić

0

@Hubso Najlepiej to jak Cię coś rozbawi :p

2

@Pawlak1992 Kibice Messiego cały czas mają kompleks Pelego, a Cristiano ma kompleks Messiego. Samo w sobie jest to kiepskim argumentem, kto lepszy IMHO

2

@Kusco15 Nie lubiłem typa jak był w Big Brotherze. Taki fifa rafa co to nie ja i jaki to koksu ze mnie nie jest xD Ale testosteron trochę z wiekiem opadł i teraz sympatyczny się wydaje :D

1

Śmiejecie się z Pani Domagalik, a jakbyście kochali mamę Brzęczka tak jak on ją kocha to i o was by książkę napisała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@SzkodniKuss Ja to słuchając tego nowego utworu czuje się jakby pochodził z płyty Back in Black. Pod względem trzymania się jednego stylu przypominają mi Imagine Dragons, którzy tak samo nagrywają wszystko w jednym stylu

0

@SelloutCrowd I zamiast rozmów z Messengera byłyby wymieniane składy wszystkich zespołów z Bundesligi po juniorów młodszych

3

@masq ten wąs nie jedną kolbą trząsł xD

2

@Ghotti Bez tapety to większość tak wygląda

2

@argonz kolejny mądrala, który nie wie czy gość przeczytał książka czy nie, a się wypowiada.

2

@NGTRX hehehe tylko że ona o Van Dijku chce napisać, a nie Salahu :D

1

@barcelonaLM Ona w oderwanym świecie żyje. Z jednej strony pisze o hejcie w internecie, a z drugiej strony nie ma bladego pojęcia o tym jak ludzie w internecie działają

0

@dv7wisnia Ja tyle nie wytrzymałem. Po telefonie Stana wyłączyłem to i poszedłem spać

2

@tobiasson92 tylko trener jedzie na picu i go blokuje xD

5

Jak za 100 lat reprezentacja Polski wygra Mistrzostwo Europy to będzie to sukces Brzęczka

11

Według Domagalik sukces Rakowa to wynik tego, ze kilka lat temu pracował tam Brzęczek xD

5

Domagalik mierzy temperaturę Smokowi xD

1

@Esio Napisałbym o szwedzkim błocie, ale Błaszczykowski nic o Szwecji nie mówił :p

9

@MESSIah16 To czemu jest 40, a nie 45? :p

0

Dlaczego w tenisie jest taka dziwna punktacja? 15,30,40. Dlaczego nie 1,2,3,4?

5

@Tomo1989 polskie błoto

1

@msmsms Podzielam zdanie @MesQueUnClub_87. Szczególnie jak inni zaproszeni przychodzili z drugimi połówkami. A już fakt, że sam te osoby znasz i zapraszają Twoją dziewczynę, a Ciebie w ten sposób olewają to jest szczyt bezczelności. Jakby mnie jakiś wspólny znajomy zaprosił na urodziny, ale powiedział, żebym siedział sam, a niech dziewczyna siedzi sama w domu to bym go wyśmiał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?