1

@Kamil92 No ja skrycie na to liczę :D

0

@Tomo1989 Niewiele brakowało, żeby nawet Messiego nie było na tej grafice z 2020

0

@msmsms Jakieś kiepskie towarzystwo. A co na to Twoja dziewczyna?

1

@Bartunek Panie, ja nie fan Potterów czy Hobbitów. Nie obrażaj pan dobre?

0

@Transu96 @tristan87 no właśnie wiem :( Może chociaż telefony nie zawiodą

3

To już dzisiaj mistrzyni pióra, jedna jedyna Małgorzata Domagalik w hejt parku. Specjalnie dla was zrobiłem zdjęcie, jako zapowiedź :p

https://zapodaj.net/93ddfda55d0a5.jpg.html

0

@covidout Większy akcent na błoto i z większą pogardą musi być wymówione

0

@BarcaKings965212 w necie to na Ipli można oglądać

0

@Mixtape pamiętacie to? „Mój las”- dwa drzewa na łące

0

@Nazio87 Tier poziom Hajto

0

Jacyś fani twórczości Woody’ego Allena? Jak oceniacie takie filmy jak „Miłość i smierć” czy „Tajemnica morderstwa na Manhattanie”? Jak dla mnie kwintesencja komedii
@Colon

1

@Yosemite Pffff ja jestem na meczu.

4

@LuisSalvano Wiesz co, wydaje mi się, że źródła tych postów mają podobną wartość co niektóre wklejane na serio posty z Twittera

5

@LuisSalvano Rozumiem, że w pierwszej chwili myślałeś, że Barcelona chce pozyskać Maradonę, a Manchester oferuje Dembele Ps5 z fifą pod choinkę?

89

1

@Bartunek Czyżbym wyczuwał podobieństwo postaci do Petyra Baelisha? :D

0

@Hushovt Jak Bundy to tylko Ted :P

0

@Mathew86 Dużo do nadrobienia :p

1

@MesQueUnClub96 Nie oglądałem ^^

4

Wasze ulubione postacie z seriali komediowych?

Mój top światowy:
1. Barney Stinson (Jak poznałem waszą matkę)
2. Sheldon Cooper (Teoria Wielkiego Podrywu)
3. Charlie Harper (Dwóch i pół)
4. Ricky (Chłopaki z Baraków)
5. Chandler Bing (Przyjaciele)

Top Polska:
1. Karol Krawczyk (Miodowe Lata)
2. Posterunkowy Cezary (13 posterunek)
3. Paweł Kozioł (Ranczo)
4. Doktor Kidler (Daleko od noszy)
5. Jędrula (Rodzina Zastępcza)

0

Was też męczą te posty ciągle tutaj wklejane typu: nic nie mówiący nikomu dziennikarz X: „Dembele zostaje w Barcelonie”. Dziennikarz Y: „Barcelona bierze pod uwagę wypożyczenie Dembele”. Dziennikarz Z: „Barcelonę interesuje tylko sprzedaż Dembele”

2

@kuz Oni wydawali w każdym okienku tyle ile mieli. Bartek rozwalał pieniądze jak się da, biorąc kredyty, wprowadzając zmienne rozbijające wydatki na lata i prowadząc kreatywną księgowość

2

@Bartunek Tak w ogóle to może jeszcze opłata ekologiczna i każdy piłkarz, który parkuje samochód przed stadionem musi zapłacić 50 funtów. Do tego podnieść ceny biletów jak już kibice wrócą na stadiony o 50 centów to się uzbiera więcej niż z pensji maskotki. Oezil sie już nie przyda zbytnio zespołowi to może go chociaż wykorzystać jako atrakcja i proponować „obiad z Oezilem” gdzie ten kto da najwiecej to będzie mógł z nim w godzince zjeść obiad i strzelić fotkę (zdjecie dodatkowo płatne 50 funtów)

3

@Bartunek Ja bym pomyślał jeszcze o przymusowych dojazdach na rowerze na mecze, jeśli odbywają się w Londynie. Dałoby się zaoszczędzić na autokarach i paliwie.

Edit: I rozgrzewka byłaby niepotrzebna!

0

@badej60 Chłop wie jak się ustawić :D

0

Jak to już wiele osób tutaj pisało, Arsenal zwolnił faceta, który przez 27 lat wcielał się w rolę maskotki zespołu. La Rambla to ogólnie spece od wszystkiego, wiec co jeszcze doradzilibyście The Gunners w ramach cięcia kosztów?

1

@emeu ewentualnie W kiepskim świecie kiepskie sprawy, marne życie i zabawy

1

@sebasek99 Jeden możesz dostrzec na Moście Grunwaldzkim chwile przed wykolejeniem :)

0

@kamilo0066 Kiedyś się na jednym wywaliłem wracając do domu naprutym i mam uraz xD

35

Może tak seria z polskich pięknych miast? Zacznijmy od mojego miasta czyli Wrocławia.

Hala stulecia czyli koncertowe i sportowe serce Wrocławia:
https://zapodaj.net/53f8db53c230b.jpg.html

A to miejsce chyba ciężko nazwać innym niż wizytówką miasta:
https://zapodaj.net/3603ceb2e1f1a.jpg.html

Wrocław to miasto mostów, ale moim faworytem jest Most Rędziński, który znajduje się na obwodnicy miasta:
https://zapodaj.net/af4062370d7e3.jpg.html

A tu widok na Sky Tower czyli najwyższy budynek w Polsce w kategoriach wysokości do dachu i najwyżej położonego piętra:
https://zapodaj.net/4354168c1f773.jpg.html

To teraz podróż architektoniczna w przeszłość i budynek Uniwersytetu Wrocławskiego:
https://zapodaj.net/d6b09f25ee89c.jpg.html

Jeśli po zobaczeniu tych zdjęć już szukacie biletów do Wrocławia to tu zdjęcie dworca głównego, który zobaczycie po wyjściu:
https://zapodaj.net/79d65bf65ef13.jpg.html

A tu zdjęcie ze środka:
https://zapodaj.net/9b51cd605e7fc.jpg.html

Miasta teraz galeriami stoją. We Wrocławiu ich co nie miara, ale gdy już wysiądziecie z pociągu to możecie zajść do Wroclavii, która jest tuż obok:
https://zapodaj.net/87cd00a5f2566.jpg.html

Widok na Most Grunwaldzki, którym codziennie dojeżdżałem tramwajem na Politechnikę:
https://zapodaj.net/03f29f17b34d3.jpg.html

A tutaj na pierwszym planie odrestaurowana kamienica. W tle można dostrzec kominy elektrowni:
https://zapodaj.net/b8b69440aa9bb.jpg.html

A tego Pana ktoś kojarzy? Gdy zbliża się zmierzch, chodzi po mieście i zapala latarnie:
https://zapodaj.net/ac39a3a63d1d0.jpg.html

Widok na Katedrę i akademiki „Kredkę” i „Ołówek”. Nie jeden melanż tam się odbył:
https://zapodaj.net/b0c7ecd5d70dc.jpg.html

No i na koniec zdjęcie z lotu ptaka na piękny stadion. Mam nadzieje, że kiedyś doczekamy zespołu na miarę tego pięknego miejsca:
https://zapodaj.net/525c0338526f5.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?