20

Ćwiąkała jakie nawiązanie do Bońka mówiącego, że Klopp jedzie na picu xD

1

@kacperek2005letsgo Suarez jest mistrzem nie trafiania w bramkę mając „pustaki”. Tak tylko przypominam

0

@wroclawianin89 Jedyna szansa dla Trumpa to, że Biden nie dożyje do wyborów

17

Pierwszy trening na siłce po pół roku. Prawie nie wyszedłem z futryną.

0

Domagalik z tymi rozmówkami z Messengera to chyba ostatecznie udowodniła, że ma mózg wielkości jagody.

1

@IronSanHybrid Zobacz sobie „Dom woskowych ciał”. Podobał mi się klimat filmu.

Jest akurat o grupce znajomych, która trafia do dziwnego miasteczka

0

@PJ1985 ok, dzięki :)

0

@MemphisDepay00 A wiadomo kiedy?

0

To dzisiaj jest ten hejt park z Domagalik?

0

@kingorbit 2 okienka letnie pod rząd była mowa, że mamy 60mln, wiec uwzględniłem oba

0

Za Neymara Barcelona dostała 222mln. Do tego w letnich okienkach transferowych mieli wolnych około 60mln czyli w sumie 120mln euro. Będąc mądrymi po fakcie, jak byście wykorzystali te pieniądze?

1

@Jakchcesz Ja jeszcze dodaje jagody/truskawki/maliny (w zależności co mam), twaróg na podbicie białka i trochę oliwy z oliwek na podbicie tłuszczy (fajniejsza konsystencja się wtedy robi)

0

@rayan_7 @jeyx77x Kojarzę, że Gimper robił sobie przeszczep włosów i nagrał o tym filmik, w którym opisywał jak to wyglądało i jak cenowo to stoi.

7

@NeroTFP Krzysiu czemu zepsułeś boski plan i zgoliłeś monobrew?

0

@TR3VOR Wejdź sobie na SimilarWeb i wpisz pornhub. Z danych tam ukazanych w ostatnim miesiącu pornhub miał ponad 3mld odsłon strony. Jak zjedziesz niżej to ci wyskoczą statystyki skąd się robił ruch na stronie. 2,57% pochodzi z kliknięć w linki zamieszczane w social mediach. Co oznacza, że miesięcznie pornhub zyskuje 80mln odsłon strony, tylko i wyłącznie dzięki przyciskowi „share”

0

@TR3VOR No dobra, ale to Ty sam decydujesz jako webmaster co ma się znaleźć na Twojej stronie. Jeśli nie chcesz przycisków share to ich nie dodajesz w elementorze CMS albo w kodzie html w zależności w jaki sposób budujesz stronę. Poza tym jeśli ktoś dodaje „share” to znaczy, że ktoś to udostępnia, a właściciel strony ma dodatkowe kliknięcia. Nawet jeśli 99% tego nie zrobi to jednak ktoś się znajdzie, albo zostaną wykorzystane fikcyjne profile na fb

0

@TR3VOR Co? xD Sam decydujesz co ma się znaleźć na stronie w trakcie jej budowy. Jeśli chcesz opcje udostępnienia treści na Facebooka to sobie takie coś dodajesz

0

@Joe_Pesci Nasi co niektórzy politycy nie wiedzą nawet kiedy do Unii weszliśmy.

6

@VamosRakieta Trochę szacunku. To jest Crackitić

5

@Barcelismo gdybyś była silnikiem diesla to chciałbym być Twoją listwą wtryskową. Szach mat

0

@Hasszz Też taka myśl mi przez głowę przeszła

0

@wroclawianin89 W grupie z Manchesterem City, Juventusem i Salzburgiem tez mieli nie mieć żadnych szans, a pewnie awansowali :)

0

@Borneo Nie ma sensu tego tak uśredniać. Są niezdecydowani wyborcy, którzy widząc piękne słowa o jedności w trudnych momentach skierują się bardziej w stronę Trumpa. Nikt nie mówi, że nagle Trump zyska 80%. Natomiast może dać mu to pewien impuls

0

@MESSIah16 W internetowych ankietach to Korwin wygrywał wybory już 15 lat temu

2

To zachorowanie na koronawirusa może Trumpowi wyjść na dobre. Na ten moment miał niewielkie szanse na wygraną. Jeśli wiec przegra wybory to będzie mógł zrzucić to na fakt, że nie mógł prowadzić normalnej kampanii. A może się okazać, że ten cały koronawirus mu zwiększy poparcie, bo pokaże teraz tą ludzką twarz, troskę o rodzinę i też o dobro wszystkich Amerykanów. Sytuacja win-win

0

@FranzMaurer Ciężko o złotego buta jak gra się 34 mecze, a inni 38. Ciężko jest o prawdziwy wyznacznik, która liga jest lepsza, bo La liga może mieć więcej ekip z topu, ale to nie znaczy, że ogólny poziom ligi jest większy. Poza tym gdzie jest Suarez w rozgrywkach, w których obaj grają? Lewy w Lidze Mistrzów puka do top3 strzelców w historii, a Suarez od kilku lat kopie się po czole. Skupiasz się na wynikach w lidze, a o równie ważnej lidze mistrzów nawet nie wspomnisz

0

@Rewolucja123 Mając u boku Neymara i Messiego niewiele trzeba, żeby uzyskać asystę

3

@Kacper1432 Lewy>Suarez>Shevchenko

Dużo osób stawia wyżej Suareza, ale gdyby Lewy miał u boku Neymara i Messiego tak jak miał Suarez to Robert osiągnąłby niebotyczny wynik

1

@Shapiro Dziewczyna z mojej gminy. Gdziekolwiek się nie poszło to wszędzie były plakaty i możliwość dania pieniędzy na zbiórkę. Moja sąsiadka pracująca w naszej aptece szczególnie na samym początku całą akcje rozpropagowała i chwała jej za to. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie pomyślnie i cieszę się, że jest tylu wspaniałych ludzi, którzy dołożyli swoją cegiełkę:)

1

@GadulkiGembulki na La Rambli każdy jeden trafi od czasu do czasu. Trzeba było stawiać hajsy u buka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?