patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Hahah tez się zastanawiam jak to miało wyglądać xD Na necie widzę, że trafił do aresztu :D
0
@FafitFCB Jest bezcenna, bo tylko dla pracowników. A już myślałem, że będzie szpan na dzielni ...
0
@draxidox Szkoda, że obywatele innych nacji tak nie mogli zrobić i niech politycy sami się zabijają :p
0
Ktoś już widział unboxing maseczek stworzonych przez Apple? xD
0
@jakubkuba07 Z takimi zespołami jak Everton czy Betis to jest taka sytuacja, że niby kadra aspirująca do wysokich celów. Na papierze to bezproblemowo powinni wygrać i zgarnąć 3 pkt. Natomiast jak przyjdzie co do czego to równie dobrze może się skończyć 0-0 albo przegrają 0-1
0
@osa91 Jak to mówią, lepiej złamać różdżkę niż ją uciąć
1
@Danny Gaucho Różdżka w pogotowiu widzę
1
@13th Poleciała na jego różdżkę ^^
0
@NeroTFP 1. Messi
2. Cristiano
3. Pele
0
@XBlairrX Co ja Ci poradzę. Były takie komentarze
15
@DonMatteo901 Chciałbym tak tylko przypomnieć, że to dla niektórych tutaj bardzo dobry prezydent.
0
@VIPER2712 To może być dla niego lepszy ruch niż jakby miał iść do jakiejś Atalanty czy Betisu. Grzać tam ławę, a po kilku latach tułaczki wrócić do Ekstraklasy
1
@NGTRX o zbyt oczywistych rzeczach pisze. Spróbuje się następnym razem postarać być bardziej kontrowersyjny
18
[Post oczywisty]
Rakitic>de Bruyne
4
@Ojciec5tkidzieci No to jest właśnie to rozumowanie spiskowe. Skoro jakiś dziennikarz sobie coś powiedział to ja tez mogę sobie coś innego powiedzieć. Tylko kwestia jest taka, że staram się bazować na informacjach sprawdzonych i wiarygodnych. Takich, które są przedstawiane przez środowiska naukowe. Ty zaś uderzasz z argumentami, że media sieją panikę. Być może sieją, być może wirus jest przedstawiany jako groźniejszy niż w rzeczywistości jest. Natomiast to nie zmienia faktu, że istnieje i ludzie na niego chorują, bo taka była teza jaką przedstawił @Chakalaka
1
@Bamboleo Musi mieć gadkę jak mu jakiś rosyjski dzieciak psuje rozgrywkę w LOLa
3
@Chakalaka Ludzie obejrzą jakieś niepoparte faktami filmiki na youtube grupy spiskowców, a potem wszystkich innych co się z nimi nie zgadzają nazywają owcami i pacynkami systemu. Mają jakieś dziwne podejście, że skoro całe miasta nie wymierają, a ludzie nie zwijają się w agonii na ulicy to pandemia nie istnieje.
0
@Chaoss Po avatarze wnioskuje, że specjalizujesz się w innej dziedzinie sztuki xD
0
@VenoM Widzisz? @Homeopata8989 sobie chwali Ferdydurke :D
0
@Chakalaka Przeczytałem w całości Przedwiośnie i Ludzi Bezdomnych Żeromskiego, ale ciężko szło
0
@Misugi14 Z takich podstawówkowych to o psie, który jeździł koleją zapadło mi w pamięć przez tragiczną śmierć psa :D
0
@barcelonaLM Lalkę też nawet mi się w miarę dobrze czytało
0
@VenoM Nie czytałem akurat :D Gorsze niż Nad Niemnem?
1
Lektury szkolne to z reguły katorga i wiele można dyskutować na ten temat. Macie jednak może jakieś lektury, które szczególnie Wam się podobały? Dla mnie najlepsze to Mistrz i Małgorzata oraz Zbrodnia i kara
0
@LucaBrasi A dla mnie słowo „Polsza” brzmi uroczo. Nie trzeba od razu wszystkiego interpretować na podstawie historii
4
Chyba jednym z zapisów w umowie przy sprzedaży Suareza było, że prezes Atletico musi pochwalić Bartka
12
A chciałem obejrzeć karne...
26
Gdyby Rakitić grał całe 90 minut to już byłoby po meczu. A tak, Bayern jeszcze musi się powysilać, żeby wygrać.
3
@GadulkiGembulki Si
0
@VamosRakieta Widzę, że mnie posłuchałeś xD