0

@Toretto Emporio stranger with you trafnie określiłeś jako słodki, wiec myślałem, że dasz jakąś wskazówkę :D

Na tanie to szkoda wydawać pieniędzy, bo ani nie mają dobrego zapachu ani trwałości. Lepiej kupić coś porządnego. Takie jest moje zdanie :)

1

@Chakalaka Aż chyba dzisiaj obejrzę sobie znowu „zagubioną autostradę”. Lubię klimat tego filmu.

0

@Toretto Coś a propos blue de channel więcej możesz powiedzieć? :)

0

2

@VIPER2712 Biznes. Nikt nikomu nie będzie robił dobrze. Jeśli oferta nie pasuje to przecież nikt nie musi sprzedawać Suareza.

0

@macio_944 Wczoraj kumpel, który prowadzi sklep, mówił mi, że jedna klientka już pytała, kiedy będą czapki mikołajowe xD

5

@Chakalaka Jak zaczynałem krok po kroku poznawać kolejne zespoły heavy metalowe to zawsze gdzieś odkładałem ten Black Sabbath. Niemniej w końcu zdecydowałem się puścić pierwszą płytę i padło na Paranoid. Odkryć takie ciasteczko to było coś cudownego. Taką złapałem zajawkę na Black Sabbath, że przesłuchałem całą dyskografie aż po „13” :D

5

@Irmscher10 Lewy 69,5
Neymar 24,1
Mbappe 6,4

5

@adi7adi8 Ale nie należy się ludziom, którzy na nich nie głosowali. Ja wolę nie cierpieć, tylko po to, żeby komuś udowodnić, że się mylił.

65

@Pressinho Typ myśli chyba, że przez weekend zostanie się programistą i gada głupoty, bo mu kolega powiedział, że to jest przyszłość.

Już widzę jak 60 letni facet, który całe życie spędził wokół jednej rzeczy i może nawet nie wie jak włączyć komputer nagle zacznie programować w C++ albo Javie. Typowa utopia lewicówki oderwanej od rzeczywistości

51

@betonito Czyli ty jesteś od rozstrzygania co jest uczciwe, a co nie? Działali zgodnie z polskim prawem. Było to nieuczciwe? Jak teraz prawo się zmienia to chyba oczywiste jest, że należy się odszkodowanie. Chyba, że idziemy twoją pokraczną ideologią według, której jak dojdzie do władzy ktoś inny i wprowadzi zakaz na przykład produkowania napojów słodzonych albo papierosów, bo to trucie społeczeństwa to ty przyklaśniesz, że dobrze im tak i powiesz, że trzeba było zamiast sprzedawać coca-colę, to przecież można było wydrążyć dziurę w ziemi i butelkować Muszyniankę.

1

@DawidekFCB Z dwa miesiące temu wrzucił to jakiś polityk amerykański na Twittera i zrobił tym furorę

84

@Persyfl Oh jakie to wstrętne ludki dorabiają się na cierpieniu świnek i kurczaczków, które później mama przygotuje na obiad....

Można być za ustawą zakazującą hodowaniu norek na futra. Natomiast to podejście jest po prostu wstrętne, typowo bolszewickie.

1

@tobiasson92 Jak się Korwin odetnie i pójdzie z Dziamborem, Berkowiczem, Mentzenem osobno, a Narodowcy osobno to nikt z nich nie wejdzie do sejmu. Korwin jaki jest taki jest. Jego zachowania nie pozwolą osiągnąć wyższego poziomu w wyborach, ale żelazny elektorat Konfy i tak na nich zagłosuje bez względu na to co Korwin palnie.

1

@Colon Miałbym ogromny problem wskazać ten najlepszy. Po pierwszym przesłuchaniu w czasach liceum od razu do mnie przemówił Pearl Jam Ten. Dosłownie każdy utwór trafiał idealnie w mój gust muzyczny. Appetite for Destruction tez cholernie mocna pozycja i wielkie hity. Te dwie płyty chyba mój top topów z tej listy

Edit: Hybrid Theory nie zauważyłem. Wiem, że Linkin Park ma wielu przeciwników i hejterów, ale tą płytę bardzo lubię puścić na treningu. Daje mi taki pozytywny przypływ adrenaliny

0

@Katalonbar Panowie wyżej odpowiedzieli na pytanie. Tu masz video pokazujące jak dodać potem to wszystko do FMa


5

@ToshyFCB @Bartunek dzięki Panowie :)

@pawelfcb2010 Wiem, że znalazłbym w necie, ale zamiast błądzić po niesprawdzonych stronach, nie będąc obeznanym z tematem, wolałem spytać tutaj, bo wiem, że są tu miłośnicy FMa :)

1

Mam tego FMa 2020 i teraz takie pytanie. Kiedyś gdzieś mi przemknęło, że można dodać niższe ligi jak 2-5 liga polska. Jest to możliwe? I czy da się ściągnąć jakiegoś patcha, aby mieć autentyczne nazwy zespołów? Bo jak patrzę na Real Hispalis, albo na te herby to brakuje mi odpowiedniego klimatu

1

@Bykunn Pamiętam jak w liceum na angielskim tłumaczyliśmy z naszym nauczycielem stand-upy Carlina :D Najlepsze lekcje jakie mogły być. Może stąd moje zamiłowanie do języków :D

Puściłem sobie przed chwilą ten stand-up dotyczący kary śmierci i się autentycznie popłakałem ze śmiechu. Przy występach polskich komików mam takie „hehe” co najwyżej przy niektórych występach. Większość to niestety średniawka

3

W Polsce zachwycamy się Paczesiami i Lotkami, ale dla mnie to jest prawdziwy bóg stand-upu


2

Przyjanuszowałem i ściągam tego Football Managera 2020 na promce za 0zl. Od zawsze chciałem w to zagrać, ale nigdy nie chciało mi się tego kupować i potem ewentualnie tracić godzin czasu na grę. No ale za darmo to „cebula mode on” niech się ściągnie i rzucę okiem. Nie wiem czego się spodziewać. Wciągnie na długie jesienne wieczory czy wyłącze po 30 minutach

1

@MiGzi Jesteśmy tak słabi, że muszę googlować każdego następnego rywala... ale okej Limassol czyli coś z Cypru

0

@Barcelismo Już byśmy mieli historyczny triumf kadry Brzeczka na Euro, a tak to trzeba czekać jeszcze rok... :/

1

@IronSanHybrid Ta seria to złoto

0

@cules100pro Bartek zaraz sprzeda Fatiego, żeby samemu nie beknąć.

1

@MESSIah16 Mimo wszystko daleko nam do Milanu, choć może wystarczyłoby zostawić Bartomeu na jeszcze jedną kadencje xD

0

@Abominacja Urodziny już miałem, dziecko mi się nie rodzi, a Sylwester daleko

0

@Bykunn Myślę, że usunięcie Bartomeu ma co najwyżej charakter symboliczny. W marcu i tak by go nie było, tak wiec któryś z tych populistów i tak doszedłby do władzy. Czy będzie to kilka miesięcy wcześniej czy później wydaje się nie dawać różnicy

0

@Encore Pamiętaj, że ludzie oceniają często zarząd po wynikach i tym co wypływa w mediach. Nikt z nas na forum nie ma wglądu jak to wyglada i łatwo jest popaść w skrajność jak są wyniki lub ich nie ma. Ja osobiście w tamtym czasie miałem przerwę od futbolu i jedynie widziałem finał z Juve, wiec nie wiem co się w zespole działo i jak sam bym reagował.

3

@Encore Wiesz, od tego czasu sporo się wydarzyło. Wtopy transferowe, oddawanie piłkarzy za grosze, zaciągane kredyty na wypłaty, wynajmowanie firm, aby oczerniały piłkarzy, cyrk z Messim, coraz słabsze wyniki zespołu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?