0

@patataj Pod względem bycia liderem to Trzaskowski bardziej do mnie przemawia niż ktokolwiek z tej listy. I mówię to jako osoba, której w kwestiach gospodarczych najbliżej wolnościowej części partii Konfederacji

1

@Bykunn O to chodzi

3

@FranzMaurer No ja bym nie przesadzał z tymi porównaniami. Rozumiem, że żeby odnieść sukces w życiu to trzeba być sportowcem i być rozpoznawalnym w tym kraju? W tym wypadku ona ma racje, bo na polu, w którym ona się specjalizuje to Kubica nie ma jakiegokolwiek podjazdu do niej. Ukończyła dwa kierunki studiów. Została prawniczką i skończyła filologie angielską. Jest tez posłanką obecnie trwającej kadencji. Założę się, że nie jednej osobie można by w ciemno życzyć takiej kariery.

0

@semafor Jezu, jaki ty agresywny jesteś. Gadasz, że nie wiem z kim mam do czynienia, a sam nie znając mnie gadasz o tym, że znam życie z konsoli i meczów Barcy. A wystarczyło odpowiedzieć na zadane w neutralny sposób pytanie, bez tej całej hipokryzji, którą przyzdobiłeś swoją wypowiedź.

4

@semafor I co, angażujesz się jakoś w pomoc dla tych 5 latków? Czy tylko gadasz dla samego gadania?

34

Margot. Temat który elektryzował La Ramble, ale dopiero teraz miałem okazje obejrzeć jego wywiad w Radiu Zet. Z jednej strony go krytykowałem za chuligaństwo, a z drugiej strony po części rozumiałem rozgoryczenie sytuacją. Natomiast po obejrzeniu wywiadu muszę powiedzieć, że to jakiś ćwierćinteligent. Z jednej strony ma się za kobietę, ale w co drugim zdaniu mówi „miałem”, „próbowałem”. Mówi, że: „Czuje się kobietą i chce mieć wcześniejszą emeryturę”. Na pytanie czemu nie zmieni płci skoro czuje się kobietą to odpowiada, że półtorej roku trzeba czekać na zatwierdzenie papierów (Anna Grodzka pozdrawia). Na pytanie na co wydawane są pieniądze ze zbiórki to odpowiada że na „pickę”, ale ludzie, którzy wpłacają”hajs” to nie mają problemu, że sobie zje vege pizzę za to, bo wiedzą na co idą pieniądze. Nie potrafi odpowiedzieć na pytania bez rzucania przekleństwami, że aż prowadząca musi mu przerywać i go napomina. Mówi, że był bezdomny i jadł ze śmietników na pytanie z czego się utrzymuje. Idol lewicy.

0

@BulaKG Parma wygra z Napoli, a Fenerbahe remis :p

0

@TheNekro94 I’ve met cats and dogs smarter than Cory and Trevor

3

@emeu Smelly cat, smelly cat , what are they feeding you

0

@NeroTFP Pamietam czasy Pederaena, Crumpa, Hancocka, Golloba, Ricardssona. Kiedyś to było. Dziś nie ma niczego :d

1

@4drian0 Z niewolnika nie ma pracownika, choć pewnie i tak będzie najlepszym naszym piłkarzem na koniec sezonu.

2

@sawyer00 Ale że Rasialdo żadnego gola w Premier League nie strzelił to aż jestem zaskoczony. Pewnie to był już czas, gdy promował młode talenty i dogrywał piłki

2

@Chakalaka Dawno tego albumu nie słuchałem, bo patrząc na tytuły nie mogę sobie przypomnieć za dużo.

1

@nammah tytuł mało pozytywny dla osoby nie w sosie. I jeszcze starszej :p

2

@Mario96w Za dużo roboty dla kogoś na kacu :p

2

@Hushovt kiszonych

0

Jak to? To teraz Koeman już zły? A dopiero co był świetnym trenerem, bo zbijał żółwika z Trincão.

0

@Gaucho I najlepiej dorzucić jeszcze Neymara w rozliczeniu

0

@Colon Czemu tak? xD

1

@BorzyKrzys Nie znam hiszpańskiego, ale jeśli dobrze rozszyfrowuje to Riqui Puiq miałby pójść na rok do Al Sadd, a po roku wrócić z Xavim na Camp Nou? xD

0

@Denzon powojnie

0

@Herato 2013 jakby jeszcze były jakieś niejasności

6

@Janiama Ostatnim zdaniem rozwaliłeś xD

1

@Nigaki To po prostu nie rozwiązuje problemu. Jest to takie udawanie, że coś to zmieni, a nic nie zmieni

0

@Janas11224 Spoko skarpetki

0

Śmiechy na La Rambli w sprawie tej całej ustawy PISu, ale szczerze to mi naprawdę szkoda tych zwierząt. Problem jest tylko taki, że jak nie w Polsce to te norki zostaną zabite w Azji. Norkom jako ogółowi się nie poprawi. Tylko zmiana mentalności ludzkiej może sprawić, że takie biznesy przestaną mieć racje bytu i wymrą samoistnie.

1

@Nigaki Zakażemy w Polsce to jedynie przedsiębiorców kilku upadnie, a norki jak umierały tak będą umierać, tylko w Chinach czy na Ukrainie. Ale lewica ma klapki na oczach i myśli, że prowizoryczne rozwiązania rozwiążą problem

6

Wywiad z gościem, który wygrał u buka kilk milionów złotych. Polecam obejrzeć :)


0

@Toretto spoko ;)

0

@Toretto screen zrobiony. Zachęciłeś mnie, żeby na niego rzucić okiem. Jutro będę w Douglasie to jakby mieli na sklepie to sobie sprawdzę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?