1

@Jakchcesz Depresja to zawsze dobry temat do nagrania czegoś ;D

0

@czółkovsky Nie wiem o co chodzi, ale stary typ dający się baitować dziecku to po prostu xD

1

@Nerazzurro To tak jak z Wrocławia jedzie się do mojej rodzinnej miejscowości przez Przełęcz Woliborską. Stroma góra i wycieczka rowerowa przede mną. Każdy jedzie w takiej odległości, że się autem między jednego, a drugiego nie zmieścisz, a tam zakręt za zakrętem, że nie idzie ich wszystkich na raz wyprzedzić. W ogóle zacznijmy od tego, że szybciej, by bez tych rowerów szli niż pod tą górę jechali. A jak ich w końcu wyprzedziłem to jeszcze środkowy palec zobaczyłem, od innego pedalucha jadącego z naprzeciwka, bo przeze mnie nie mógł jechać środkiem drogi.

0

@pichichi7 Z Dijon to jedyne co ostatnio widziałem to musztardę

0

@msmsms Ja najbardziej byłem niepewny fizyki, ale nie okazała się taka straszna. Do matematyki, WOSu czy angielskiego podchodziłem na luzie. Biologia to przedmiot, którego nie zdawałem, ale pewnie to jej najbardziej bym się obawiał. Natomiast może dlatego, bo nigdy mnie ten przedmiot nie interesował i nie kładłem na niego nacisku

1

@Misanthrope Dla mnie Holy Wars i Youthanasia

1

@Chakalaka Uwielbiam jego głos. Mistrz i tyle w temacie!

0

@LuisSalvano Nie znałem gościa, ale aż sobie puściłem. Normalny facet i normalny uśmiech. Jakieś problemy, czy nieuzewnętrznione kompleksy? Może ktoś z podobnym uśmiechem gnębił cię w podstawówce i stąd te obiekcje.

1

@Bykunn Czyli masturbacje i korzystanie z prezerwatyw też można nazwać działalnością mająca charakter proaborcyjny. No cóż :p

2

@Bykunn Umierają potencjalne dzieci? Serio takie jest tłumaczenie? xD To nawet nie wiedziałem hahaha

1

@ArterkHD Dość często. Nie mam jakiegoś ulubionego sklepu, ale najczęściej to chyba Zara

2

@AduŚ07 A ludzie, którzy wyskakują z samolotu też umierają, zanim otworzą spadochron?

3

@pax Po co z gościem dyskutujesz jak to fan teorii spiskowych. Już nie raz wrzucał tu linki do jakichś śmiesznych filmików Davida Icke znanego z opowiastek jak światem rządzą ludzie jaszczury

1

@IronSanHybrid i ekonomiczniej i bezpieczniej dla społeczeństwa. Proponuje zacząć organizować takie eventy corocznie!

0

@IronSanHybrid to są te maczugi ketchupowe, może inne opakowanie. Miały strasznie ostry zapach, taki octowy.

0

@IronSanHybrid ale one śmierdziały... :D

1

@Bykunn Tu już nie narzekasz, że masz nudne życie, bo takich ludzi nie spotykasz?

1

@norbi77 hahaha no w tym wypadku chyba nie ma wątpliwości :D

0

Na ile myślicie związki piłkarzy są podyktowane miłością, a na ile $$$ i fejmem?

0

Komu dzięki Marcinowi Bułce siadł kupon? xD

0

@Prezes_sycylijczyk A znowu gdybyś dorastał w tamtych czasach to byś pragnął dorastać w czasach Paktofoniki ^^

0

@Prezes_sycylijczyk Zawsze miałem pewną barierę, która nie pozwalała mi polubić tego stylu ulicznego Peji, PIHa czy Kaliego :)

0

@BorzyKrzys Podobne typy bym dał. Do mnie jeszcze przemawia O.S.T.R Życie po śmierci i Pezet Muzyka Współczesna

EDIT: Aaa no i VNM Czuz Tu Daj Najs, ale to może ze względu na wspomnienia :)

0

@Malkey95 2010-2020, ale i tak nie moje klimaty :)

0

@Chakalaka Dużo do nadrobienia :)

0

Top 5 albumów rapowych? (2010-2020)

Edit: Tylko Polska

1

@Mesi12 Starszy nie znaczy mądrzejszy. Skoro 18 lat to wiek wkroczenia w okres dorosłości, gdzie wchodzisz na rynek pracy, możesz sobie zacząć układać życie, itd. to nie rozumiem dlaczego nie miałby ktoś mieć prawa, żeby decydować o wyglądzie kraju, w którym to życie będzie sobie układał.

1

@Mesi12 A co z ludźmi, którzy stracili pracę nie ze swojej winy lub zbankrutowali ze względu na koniunkturę lub decyzje rządu. Ich też wykluczamy?

8

@Chakalaka „Zajeb**y argument, mam jeszcze kilka więcej:
Tacy z nich wolnościowcy, że więzienia popierają.
Tacy z nich wolnościowcy, że zabijanie zwierząt na pokarm popierają”.

0

Trochę na wyrost, ale nie wiem czy Perez jest jakimś wybitnym prezesem. Jasne, że o wielu rzeczach nie wiem i nie chce robić za eksperta. Natomiast pod względem sukcesów duże szczęście mieli, że Ronaldo okazał się geniuszem piłkarskim. Gdyby z CR7 stało się to samo po przejściu do Hiszpanii co na przykład z Coutinho to Real wtedy wyglądałby tak jak my dzisiaj. Patrząc na ich problemy to mamy szczęście, że nam nie odjechali w ostatnich latach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?