0

@Mario96w Ale widać, że zdjęcia mocno wyretuszowane. Mi się znacznie bardziej podobają zdjęcia dziewczyn z tymi lekkimi niedoskoskonałościami, które tworzą urok kobiety niż twarzyczki, po których grafik przejechał pędzelkiem korekcyjnym w photoshopie. Natomiast nie mówię, że jest brzydka. Po prostu wygląda mi na tym zdjęciu strasznie młodo

0

@justfootball Wygląda jakby miała 15 lat xD Panowie to już prawie pedofilia :P

0

@mekston @Mario96w racja Panowie :p

0

@Mario96w Jeśli brać tylko bramki pod uwagę to napewno, ale jeśli chodzi o wybór MVP turnieju to trzeba byłoby spojrzeć na wpływ na drużynę, wpływ na poszczególne mecze, czy był decydującym zawodnikiem oraz inne staty typu asysty, kluczowe podania, dryblingi, itp. A nie chce mi się tego robić, żeby stwierdzać czy Haaland lepiej wypadłby czy Messi ;)

0

@jeyx77x A co to ma wspólnego z tematem, który poruszyłem? Czy piszesz tak, żeby sobie popisać?

0

@mekston Do czego się odnosisz, bo ja nic o napastnikach ani Haalandzie nie pisałem

1

@Mario96w Jednak wydaje mi się, że jest to nagroda ściśle pod Ligę Mistrzów. Natomiast fakt jest taki, że gdyby staty Messiego dać jakiemuś no name’owi to byłyby wielkie zachwyty

1

@Mario96w Hahahah dokładnie :D Widziałem to samo ostatnio na fanpage’u tygodnika NIE z Cleo w roli głównej xD

2

@Mario96w Messi miał trochę za słaby sezon w Lidze Mistrzów, aby dostawać cokolwiek od UEFY

7

@Salwik92 Griezmann to też fantastyczny zawodnik, a grał piach przez cały sezon, bo nie było na niego pomysłu. Już lepiej ściągnąć tego Wijnalduma jeśli chce tego trener niż uszczęśliwiać się na siłę ściągając Thiago. Ściągną go, a on nie będzie pasował do układanki trenera. I co? Wtedy będziecie krzyczeć, że to wina trenera.

0

@Mario96w Jak to się mówi byznys is byznys :)

5

Ja to nie rozumiem tutaj hejtu na Inter. Świetnie zdają sobie sprawę jak sytuacja wygląda i stawiają warunki, bo to Barca chce pozbyć się Vidala bardziej niż Inter go kupić. To nie ich wina, że osoby odpowiedzialne za negocjacje transferowe w Barcelonie są beznadziejne, co już niejednokrotnie pokazywali. Nie atakujcie Interu, tylko dlatego, bo nie chcą robić dobrze Bartkowi.

0

@th@les Ja jakiś czas temu wyłapałem na odcinku koło Trutnova. Miałem 64km/h. I tak samo 1000koron. Oznaczenia tych ich fotoradarów są tragiczne w porównaniu z naszymi.

Co do winiet to ja kupuje całoroczną i mam spokój.

3

@Dior Chyba Ty.

0

@Homeopata8989 Z tym się jak najbardziej zgadzam

4

@IronSanHybrid Dziewczyna jakich wiele. Pójdziesz do jakiegoś klubu, jak u nas we Wrocku Casa de La Musica i prawie każda fajnie rusza ciałkiem do hiszpańskiej muzyki :P

2

@Homeopata8989 Mocny byłby kilka lat temu. Jeśli Inter aspiruje do grona potentatów po scudetto to obawiam się, że nie mogą tworzyć podstawowej 11tki w oparciu o Vidala i Nainggollana.

0

@blazeq Tak żem czuł

1

Czy tylko mi wyświetla się reklama u góry „taśmy modelującej do biustu?” :D Jeśli moja czegoś nie poklikała na telefonie i nie jest to reklama na podstawie wcześniej odwiedzonych stron to forum sportowe to chyba słaby targeting na takie rzeczy :D

0

@cchesterr43 Niby tak, ale to wszystko kwestia tego jak jesteś odbierany. Tobie może się wydawać, że pielęgnujesz polszczyznę, a ktoś inny odbierze Cię za ponuraka lub osobę obrażoną z jakiegoś powodu. Obawiam się, że jednostka nie jest w stanie zmienić ogólnie rozwijających się trendów ;)

1

@PatrychoO Masz szczęście, bo bym musiał potraktować Cię kropką nienawiści

0

@YoNoEntiendoNada Proszę bardzo.

1

@PatrychoO Tak, a bo co?

0

@cchesterr43 To właśnie się wiąże jedno z drugim. Pisanie takie zgodne z zasadami językowymi, a korzystanie z emotek :)

6

Ciekawostka
W badaniach przeprowadzonych na osobach piszących ze sobą w internecie dowiedziono, że wysyłane wiadomości, które kończymy kropką są odbierane za mniej szczere i często bardziej złośliwe niż wiadomości wysyłane bez kropki na końcu.

Gunraj, Drumm-Hewitt, Dashow, Upadhyay, & Klin, 2016

0

@tomek256 Ja bym chciał zobaczyć jeszcze Ronaldinho, ale cóż... życie

1

@Triv44 Nie zapominajmy, że większość w Hollywood to ludzie z głowami napchanymi lewicowym bełkotem. Im to wcale nie będzie przeszkadzać. A my widzowie sobie ponarzekamy, a i tak ludzie będą te filmy oglądać.

7

@tristan87 Jest szansa, że Marcin Bułka zagra swój pierwszy i ostatni mecz w tym sezonie. Trzymajmy kciuki!!

0

@Kubox Franek Łowca Bramek, Krzynówek, Ebi Smolarek, Mirek Szymkowiak, Dudek, Żurawski

0

@Statistics Może i tylko dwa, ale jeden z najważniejszych na Mistrzostwach Świata z Urugwajem przerżnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?