2

@LightningStrike A się okaże, że przerżniemy xD

0

@barpol11 Nie mam do niego zarzutów, ale określanie tych 20 minut, które dostał cudem jest absurdalne. W ostatnich 20 minutach to była taka kopanina, gdzie nic specjalnego się nie działo

0

@icon3520 Czy dobre podanie można określić „Pedri zagrał cudo”? xD

0

@jeyx77x Ja to tych cudów Pedriego nie widziałem. Nie było nawet sytuacji, żeby się wykazał. Ale może widzieliśmy inne rzeczy. Ja mecz, a ty jakieś shoty z youtube’a.

1

@elmayakos Też mi się tak mimo wszystko wydaje. Może doczekamy czasów, gdy będziemy liczyć na coś więcej, niż wyjście z grupy na Mistrzostwach Świata :)

0

@kulek22 I bardzo dobrze. Zawsze lubiłem te zespoły :D Pamietam sezon chyba 2006/2007 inauguracja gdy Real grał z Cadizem i na boisku czarował „wielki” Robinho

0

@elmayakos poza tym jednak takich piłkarzy jak Bednarek czy Glik to w Hiszpanii, Anglii czy Francji co sezon pojawia się przynajmniej z tuzin

0

@elmayakos Mimo wielkiej sympatii do wyżej wymienionych to jednak biorąc pod uwagę, że są to największe gwiazdy polskiego futbolu w ostatniej dekadzie to trochę biednie to wyglada na poziomie najlepszych, do których chcemy się porównywać. Szczególnie, że są oni, a potem długo długo nic

0

@NGTRX może sponsor produkuje maść na ból tyłka

2

@Bartunek Walidacja w postaci herbu od Petera Baelisha jest cenniejsza niż nagroda piłkarza roku UEFA

24

Co jest nie tak z polską myślą szkoleniową, że nie potrafimy szkolić piłkarzy jak Hiszpania, Holandia czy nawet w ostatnich latach Belgia? Czy może przykładowy Ansu Fati odziedziczył geny wielkiego narodu Gwinei Bissau i to dlatego? No a jakby urodził się jako Antoni Fatowski to by kopał się po czole w Stali Mielec

0

@neeed *Crackiticia

2

To nie City ma grupę ogórkową. To FC Porto po raz milionowy trafia do najsłabszej grupy. Ktoś tam ostro smaruje

4

Pernille Harder najdroższa piłkarka świata kosztowała 350tys euro

8

Barca i Real mają podróż na Ukrainę i do Włoch

0

Niezły MILF z tej prowadzącej wywiady

0

@Lordzi no ja bym potrzebował z 10 tubek tylko dla siebie

39

1.Janiamia
2. Luis Salvano
3. Barcainfo
4. MarioVEB

Wyszła mi grupa śmierci

PS: z przymróżeniem oka ;)

1

@Jakchcesz Busquets vs Schwarzenegger to będzie epicka walka w środku pola

2

@SiSenior Jeśli istnieją kosmici to nic dziwnego, że się z nami nie kontaktują.

0

@macio_944 Wiadomo kiedy płyta wyjdzie?

0

@DaPi Mi tam każda będzie pasować, byle nie było jakichś Zenitow, Turasów, itp gdzie trzeba daleko jeździć

2

@Chakalaka Bardzo dobra płytka. Ma klimat, który lubię. Dzięki za przypomnienie, bo dawno już Alice in Chains nie słuchałem, a to przekozacki zespół

15

@NaFazieHitman Też nie znoszę Brzęczka

0

@ksobi O matko, ta druga co kładzie te róże to wyglada jakby dopiero co jedną krowę połknęła w całości xD

0

@tobiasson92 Mam wrażenie, że bardzo dużo stanów przegra Trump. To może być nokaut.

1

@tobiasson92 To już zdecydowanie nie ten Trump co podczas poprzedniej kampanii. Tam było czuć świeżość, był ostry i antyestablishmentowy. Mógł bombardować Hillary Clinton za jej błędy samemu mając czystą politycznie kartę. Teraz role się odwróciły. Za Trumpem w wielu sprawach ciągnie się smród. Ludzie mają dość jego stylu bycia jako prezydent. Pod tym względem Biden prezentuje się „prezydencko”. Wydawało mi się, że szanse będą 50/50 w tych wyborach, ale teraz odnoszę wrażenie, że sam Trump zbytnio w to nie wierzy

2

@Pogba ze Stonogą miało być grubo już jak obiecywał, że wrzuci dowody na to, że Kaczyński jest homo i na aferze się skończyło

1

@Hushovt Mit Pepa cudotwórcy widzę wciąż żywy.

0

@hoeniker W kwestiach światopoglądowych to prawica tylko spowalnia postęp, który i tak następuje. Gdyby taki Korwin albo Kaczyński rządzili światem od wieków to mielibyśmy czarnych niewolników, a kobiety nie miałyby prawa się wysrać bez pozwolenie męża

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?