patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LightningStrike A się okaże, że przerżniemy xD
0
@barpol11 Nie mam do niego zarzutów, ale określanie tych 20 minut, które dostał cudem jest absurdalne. W ostatnich 20 minutach to była taka kopanina, gdzie nic specjalnego się nie działo
0
@icon3520 Czy dobre podanie można określić „Pedri zagrał cudo”? xD
0
@jeyx77x Ja to tych cudów Pedriego nie widziałem. Nie było nawet sytuacji, żeby się wykazał. Ale może widzieliśmy inne rzeczy. Ja mecz, a ty jakieś shoty z youtube’a.
1
@elmayakos Też mi się tak mimo wszystko wydaje. Może doczekamy czasów, gdy będziemy liczyć na coś więcej, niż wyjście z grupy na Mistrzostwach Świata :)
0
@kulek22 I bardzo dobrze. Zawsze lubiłem te zespoły :D Pamietam sezon chyba 2006/2007 inauguracja gdy Real grał z Cadizem i na boisku czarował „wielki” Robinho
0
@elmayakos poza tym jednak takich piłkarzy jak Bednarek czy Glik to w Hiszpanii, Anglii czy Francji co sezon pojawia się przynajmniej z tuzin
0
@elmayakos Mimo wielkiej sympatii do wyżej wymienionych to jednak biorąc pod uwagę, że są to największe gwiazdy polskiego futbolu w ostatniej dekadzie to trochę biednie to wyglada na poziomie najlepszych, do których chcemy się porównywać. Szczególnie, że są oni, a potem długo długo nic
0
@NGTRX może sponsor produkuje maść na ból tyłka
2
@Bartunek Walidacja w postaci herbu od Petera Baelisha jest cenniejsza niż nagroda piłkarza roku UEFA
24
Co jest nie tak z polską myślą szkoleniową, że nie potrafimy szkolić piłkarzy jak Hiszpania, Holandia czy nawet w ostatnich latach Belgia? Czy może przykładowy Ansu Fati odziedziczył geny wielkiego narodu Gwinei Bissau i to dlatego? No a jakby urodził się jako Antoni Fatowski to by kopał się po czole w Stali Mielec
0
@neeed *Crackiticia
2
To nie City ma grupę ogórkową. To FC Porto po raz milionowy trafia do najsłabszej grupy. Ktoś tam ostro smaruje
4
Pernille Harder najdroższa piłkarka świata kosztowała 350tys euro
8
Barca i Real mają podróż na Ukrainę i do Włoch
0
Niezły MILF z tej prowadzącej wywiady
0
@Lordzi no ja bym potrzebował z 10 tubek tylko dla siebie
39
1.Janiamia
2. Luis Salvano
3. Barcainfo
4. MarioVEB
Wyszła mi grupa śmierci
PS: z przymróżeniem oka ;)
1
@Jakchcesz Busquets vs Schwarzenegger to będzie epicka walka w środku pola
2
@SiSenior Jeśli istnieją kosmici to nic dziwnego, że się z nami nie kontaktują.
0
@macio_944 Wiadomo kiedy płyta wyjdzie?
0
@DaPi Mi tam każda będzie pasować, byle nie było jakichś Zenitow, Turasów, itp gdzie trzeba daleko jeździć
2
@Chakalaka Bardzo dobra płytka. Ma klimat, który lubię. Dzięki za przypomnienie, bo dawno już Alice in Chains nie słuchałem, a to przekozacki zespół
15
@NaFazieHitman Też nie znoszę Brzęczka
0
@ksobi O matko, ta druga co kładzie te róże to wyglada jakby dopiero co jedną krowę połknęła w całości xD
0
@tobiasson92 Mam wrażenie, że bardzo dużo stanów przegra Trump. To może być nokaut.
1
@tobiasson92 To już zdecydowanie nie ten Trump co podczas poprzedniej kampanii. Tam było czuć świeżość, był ostry i antyestablishmentowy. Mógł bombardować Hillary Clinton za jej błędy samemu mając czystą politycznie kartę. Teraz role się odwróciły. Za Trumpem w wielu sprawach ciągnie się smród. Ludzie mają dość jego stylu bycia jako prezydent. Pod tym względem Biden prezentuje się „prezydencko”. Wydawało mi się, że szanse będą 50/50 w tych wyborach, ale teraz odnoszę wrażenie, że sam Trump zbytnio w to nie wierzy
2
@Pogba ze Stonogą miało być grubo już jak obiecywał, że wrzuci dowody na to, że Kaczyński jest homo i na aferze się skończyło
1
@Hushovt Mit Pepa cudotwórcy widzę wciąż żywy.
0
@hoeniker W kwestiach światopoglądowych to prawica tylko spowalnia postęp, który i tak następuje. Gdyby taki Korwin albo Kaczyński rządzili światem od wieków to mielibyśmy czarnych niewolników, a kobiety nie miałyby prawa się wysrać bez pozwolenie męża