0

@negreanu Jeśli relacja jest zdrowa to nie ma z tym problemu. Nie raz dziewczyna w początkowej fazie znajomości potrafiła mnie zaprosić na tak niestandardową randkę jak chociażby piknik w parku

0

@negreanu Ja miałem ten problem z dziewczynami, które przesadnie mi się podobały :) Pisałem za dużo, było mnie za dużo i nie było reakcji z drugiej strony. A potem poznałem dziewczynę, którą traktowałem jak taką typową kumpele, tylko że ona czuła do mnie coś więcej. I wtedy zrozumiałem jak cholernie nietrafione jest bycie „natarczywym” i jak bardzo mi to przeszkadza. Mówi się często „Miej wyj****e a będzie ci dane”. I ma to sens, bo jeśli podchodzicie do tego na zasadzie luźnej relacji na początku to możecie zdobyć ten potrzebny feeling

0

@negreanu Wychodzenie z inicjatywą, czyli co masz na myśli? Co miałaby taka dziewczyna zrobić? Zaprosić pierwsza na kawę? A może po prostu zagadać? Nie sądzisz, że to kwestia wychowania i społeczeństwa w którym funkcjonujemy od pokoleń, gdzie to mężczyzna wykonuje pierwszy krok? Na to wpływu nie mamy. I przede wszystkim, czy jest to powód, żeby narzekać na kobiety? No bo wiadomo, że na pierwszy krok zdecyduje się tylko facet pewny siebie, a taki cichociemny co nie wie co powiedzieć i jak się zachować, nigdy nie zagada do dziewczyny, choćby nie wiem jak bardzo ona była komunikatywna.

0

@negreanu No i o to chodzi, że jak facet się ślini do fajnej dziewczyny to mu czegoś brakuje, a to nie jest jej wina, bo nie docenia jego niesamowitej osobowości, głębi i wyjątkowości.

1

@Bartunek No my z kumplem mieliśmy takie powodzenie, że jak stwierdziliśmy, że jedziemy w podróż po Polsce to kupiliśmy Cinquecento, żeby nam laski przez okno nie wskakiwały

1

@emeu No ja sobie przypomniałem przed chwilą i widzę, że gość zbanowany, a jego posty usunięte

4

Kilka dni temu jeden użytkownik w łamiący regulamin sposób wypowiedział się o kobietach (chyba głównie Polkach) mówiąc, że jak tylko usłyszą zagraniczny akcent to od razu każda wskoczyłaby takiemu do łóżka. Potem był tez i drugi post, jakoby każda laska miała w dupie normalnych facetów i zawsze poleci za jakimś Chadem i badboy’em z ciałem Adonisa i IQ kasztana. Oczywiście wszystko stereotypowo, uśredniając, itd.

A ponieważ wśród heheszkowych komentarzy przewijały się autentyczne przejawy poparcia tych tez to zastanawiam się jak trzeba być wielkim hipokrytą, żeby faktycznie tak sądzić. Ewentualnie jak bardzo trzeba być odtrąconym przez kobiety i wykazywać mizoginistyczne podejście. No bo, mówi się, że „ooo ta laska na niego leci, bo typ wykoksowany, typowo Chad, więc jest strasznie płytka i powierzchowna”... ku**a... Założę się, że gdyby jakaś dbająca o siebie dziewczyna, tym bardziej taka co jeszcze uprawia fitness i ma ciałko, którym może się pochwalić wykonała pierwszy krok do połowy osób tutaj to każdy śliniłby się jak pies na widok kiełbasy. Śmieszy mnie gadanie, że dla dziewczyn (uogólniając) liczy się portfel i wygląd, a wnętrze to już nie. I takie głupie usprawiedliwianie samego siebie, że gdyby tylko poznała moje wnętrze to by zobaczyła jaką wartościową osobą jesteś. Z jednej strony nie jesteś, bo nie potrafisz tego pokazać i zrzucasz winę na powierzchowność dziewczyn, a po drugie gdyby seksowna dziewczyna sama wykonała pierwszy krok to byłbyś bardziej napalony jak szczerbaty na suchary. Dziękuje za uwagę.

1

@Martwy wiadomo, że utwór bekowy, ale ścieżka muzyczna jest naprawdę fantastyczna. Ułożyłby do niej jeszcze inny tekst i słuchałbym tego cały czas

5

@Chakalaka Pamietam jak jako gowniak zobaczyłem video do tytułowego Seasons in the abyss. W połączeniu z mroczną muzyką zrobiło na małym Patryku wrażenie :D

1

@HK23 Ja to bym Hajtę chciał zobaczyć

1

@Chakalaka Do tej płyty Judas Priest niczym mnie nie zachwycał, dopiero po wyjściu British Steel zaczęło się moim zdaniem wszystko co najlepsze

1

@RadekACCA I? Czy to jest post o wychwalaniu Lisa albo Wyborczej? Czy jak odnośnik byłby do Zetki czy RMF to poseł Czarnek trochę bardziej by zakażał? A bo temat podłapała wyborcza jako cios w rząd to znaczy, że Czarnka trochę mniej było w szpitalu? Absurdalne postrzeganie świata ludzi widzących świat w czarno-białych barwach. Jedni zawsze się mylą, a drudzy zawsze maja racje

0

@RadekACCA równie dobrze mogłem wrzucić odnośnik do RMF FM, które rano o tym mówiło. Co by to zmieniło?

0

@don'T.R.I.P.e Czyli i tak trzeba koniec końców przewijać artykuł xD

10

Zawsze mnie rozwala, że jak chce się zobaczyć, o której jest transmisja jakiegoś wydarzenia sportowego to wchodzisz w artykuł i musisz przewijać do ostatniego akapitu artykułu, żeby uzyskać odpowiedź

1



Pan Czarnek po prostu kocha swoją babcie

5

https://x.com/JolantaPYRGIEL/status/1314327391221809156

Zawsze w samochodzie ubieram pampersa, żeby ograniczyć skutki bezobjawowej biegunki

43

Prawdopodobieństwo pojawienia się sumy 1 sasina na moim koncie w banku wynosi Ziobro xD

3

@maroon A to żyjesz w czarno-białym świecie? Gdzie jedni zawsze mają racje, a drudzy zawsze się mylą?

0

@foczkyyyhg American Pie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MESSIah16 Mam nadzieje, że odnosisz się do przytoczonej sprawy, bo ja ani lewicowiec, ani prawicowiec :)

17



Typ został skazany za oszustwa i wyłudzenia na ponad 300tys zł, ale oświeceni inaczej Europy uznali to za prześladowanie polityczne i Norwegowie dali mu azyl. A wszystko dlatego, bo jest założycielem ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych xD

Może ktoś chętny ze mną założyć fundacje, porobić kilka wałów i wyjechać do Norwegii jako bohater?

2

@Chakalaka Angel of Death znam na pamięć

0

@gurales Kolejny dowód dla niedowartościowanych, że nie ma ludzi brzydkich :D

3

@Hushovt A to tego typu ciekawostki nie są napisane pod każdym filmem na filmwebie?

3

@ObywatelPL Ma taką twarz, że się ręka sama w pieść zaciska, żeby bić

5

Ostatnio miałem trochę przymusowego siedzenia w domu i chyba za często siedziałem na La Rambli, bo śniło mi się dziś, że pisałem do Janiamy i jechałem do Bońka, żeby zabrali cebulę z tyłu La Rambli, co ją tam zostawili, bo zgniła i śmierdzi

0

@michal26 Ja to ogólnie jak @MesQueUnClub_87 od siebie dodałbym może jeszcze

Turbo- Dorosłe Dzieci



Harlem- Jak lunatycy

3

@kuz a potem prosi o głosowanie na niego kumpli na Twitterze xD

@JotaBe serce mówi @VamosRakieta aka Crackitic, ale wiesz, że się liczy szacunek ludzi ulicy, wiec @dominik127pl

Ciężka sprawa, ale dzisiaj Finlandia wleci to może jakiś Czarny Kuń z oparów alkoholowych się wyłoni xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?