patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcowy1899 Nie ma w Polsce żadnej słusznej partii.
0
@Janiama „Tusk to gość z którym gdyby nawet był pijany to fajnie nawet w lesie się zgubić a z JK nawet trzeźwym nie chciałbym się w nim znaleźć”
Nie jestem zwolennikiem polityki Tuska, tym bardziej obecnego PO, ale to zdanie jest mega trafne
2
@lucas/catalan Prowadzi to synek posłanki Wandy Nowickiej. Jest jeszcze kanał na youtube
6
@ksobi Ja mu pomogłem, a teraz chce iść na następną xD
7
Filmik z oficjalnego konta Trumpa na Youtube xD
7
@fcbarcafan19 ciekawe czy bycie katoliczką i zrobienie sobie wielu dzieci sprawia, że jest się gorszym sędzią...
7
Za 6 minut premiera video do utworu Shot in the Dark AC/DC
@Chakalaka @Coutinho007
1
@Mario96w hahaha też temu zrobiłem screena xD
4
@Martwy Jak ktoś chce dostęp do tych historii to ja jako samozwańczy skarbnik @dominik127pl przyjmuje wpłaty na vipa. Miesięczny pakiet VIP plus 5 historii za 150zl. Jak ktoś zainteresowany to na priv podam numer konta do wpłaty :p
3
@NeroTFP Jak tu większe wojny polityczne niż w sejmie xD
28
Za tą reklamę, tak wieszającą stronę po wejściu to tego iRobota nie wziąłbym nawet jakby go dawali za darmo ...
3
@VenoM Bo Korwin sobie bekę robi, a ludzie łykają, że on tak na poważnie
0
@klemens100 Będzie śmiesznie jak za kilka lat Texas stanie się jednym ze swing states. W ogóle zastanawia mnie jaki pomysł na przyszłość mają Republikanie. Demografia się zmienia, czarnych jest coraz więcej, napływa coraz większa ilość Latynosów do kraju, a przeważająca większość tych grup etnicznych głosuje na Demokratów
1
@Mario96w Ja lubię takie mocne espresso bez cukru co aż mordę wykrzywia :D
1
@Yanek xDDDD może zacznij się jeszcze wykłócać, że Messi jest lepszy
0
Tak jak na grupach na przykład zwolenników PISu trolluje się ludzi Łysym z Brazzers czy też robiąc kampanie pod produkty, które sprzedaje najlepszą reklamę robią mi starsi ludzie na FB to myślicie, że obecne pokolenie wychowane na internecie też za te 30-40 lat będzie łapało się na wszystko w internetach?
2
@NGTRX No dokładnie. A gdyby wzięła te miejsce w okręgu, który jej proponowali to prawdopodobnie dzisiaj siedziałaby w ławach sejmowych
0
@panczo Oni to z Kają Godek trzymają cały czas. O zgrozo, niewiele zabrakło, a dostałaby się do sejmu, wiec nie wiem skąd tu takie zdziwienie, że się z nią bratają
2
@NaFazieHitman Zapomni co miał zrobić i zamiast iść do toalety na dwójkę odpali atomówkę na Chiny :p
0
@justfootball Mają większość, nie będzie powtórki. Ziobro i Gowin dobrze wiedzą, że bez PISu mogą iść na polityczną emeryturę
2
@lukas10 xDDDDD
0
@MESSIah16 Dziś jest w gazie, ale w tym wieku w jednym sezonie grasz spektakularnie i zdobywasz ponad 30 goli w sezonie, a w następnym możesz być już cieniem samego siebie i mieć problem wbić 5 goli. Życzę jak najlepiej Robertowi, ale obawiam się, że zabraknie
0
@barcelonaLM Jasne, że za wcześnie :) Dlatego ja nie oceniam Koemana. Dać mu czas i tyle, ale rozumiem rozgoryczenie i wspominanie Valverde :p
1
@adi7adi8 No wybierając tak skrajną drogę napewno. Będąc jak to się sami nazywali „merytoryczną opozycją” mogliby zyskać. Cóż, oszołomstwo w nich wygrało
0
@barcelonaLM Nikt nie nawrócił się na Valverde. Nikt go nie chciał i każdy wolałby więcej niż wyciąganie maxa z Busquetsa czy Pique. Ludzie tylko mówią, że w porównaniu z eksperymentem Setienem czy być może z Koemanem to wyniki zespołu były wtedy lepsze. Tak ciężko to zrozumieć?
2
Bosak, Korwin, Braun i reszta ferajny w ostatnim czasie udowodniła jedno, że nie umieją robić polityki. Liczą na tani poklask gimbazy, a w tym czasie tak samo skrajnie prawicowy Kaczyński wciąga ich nosem dzieląc i rządząc.
2
@KamilZ Rozumiem frustrację, ale odpłynąłeś bardziej niż puchar Ligi Mistrzów Barcelonie w ostatnich sezonach
4
Ciekawostka:
Po 5 meczach Lewandowski strzelił więcej goli niż cały zespół Barcelony.
Lewandowski vs Barcelona 10:9
1
@Cave Amigos compañeros
1
@VOne Pep tez przebudowywal w pierwszym sezonie, a był to jego najlepszy sezon :p