0

@barcowy1899 Nie ma w Polsce żadnej słusznej partii.

0

@Janiama „Tusk to gość z którym gdyby nawet był pijany to fajnie nawet w lesie się zgubić a z JK nawet trzeźwym nie chciałbym się w nim znaleźć”

Nie jestem zwolennikiem polityki Tuska, tym bardziej obecnego PO, ale to zdanie jest mega trafne

2

@lucas/catalan Prowadzi to synek posłanki Wandy Nowickiej. Jest jeszcze kanał na youtube

6

@ksobi Ja mu pomogłem, a teraz chce iść na następną xD

7

Filmik z oficjalnego konta Trumpa na Youtube xD


7

@fcbarcafan19 ciekawe czy bycie katoliczką i zrobienie sobie wielu dzieci sprawia, że jest się gorszym sędzią...

7

Za 6 minut premiera video do utworu Shot in the Dark AC/DC



@Chakalaka @Coutinho007

1

@Mario96w hahaha też temu zrobiłem screena xD

4

@Martwy Jak ktoś chce dostęp do tych historii to ja jako samozwańczy skarbnik @dominik127pl przyjmuje wpłaty na vipa. Miesięczny pakiet VIP plus 5 historii za 150zl. Jak ktoś zainteresowany to na priv podam numer konta do wpłaty :p

3

@NeroTFP Jak tu większe wojny polityczne niż w sejmie xD

28

Za tą reklamę, tak wieszającą stronę po wejściu to tego iRobota nie wziąłbym nawet jakby go dawali za darmo ...

3

@VenoM Bo Korwin sobie bekę robi, a ludzie łykają, że on tak na poważnie

0

@klemens100 Będzie śmiesznie jak za kilka lat Texas stanie się jednym ze swing states. W ogóle zastanawia mnie jaki pomysł na przyszłość mają Republikanie. Demografia się zmienia, czarnych jest coraz więcej, napływa coraz większa ilość Latynosów do kraju, a przeważająca większość tych grup etnicznych głosuje na Demokratów

1

@Mario96w Ja lubię takie mocne espresso bez cukru co aż mordę wykrzywia :D

1

@Yanek xDDDD może zacznij się jeszcze wykłócać, że Messi jest lepszy

0

Tak jak na grupach na przykład zwolenników PISu trolluje się ludzi Łysym z Brazzers czy też robiąc kampanie pod produkty, które sprzedaje najlepszą reklamę robią mi starsi ludzie na FB to myślicie, że obecne pokolenie wychowane na internecie też za te 30-40 lat będzie łapało się na wszystko w internetach?

2

@NGTRX No dokładnie. A gdyby wzięła te miejsce w okręgu, który jej proponowali to prawdopodobnie dzisiaj siedziałaby w ławach sejmowych

0

@panczo Oni to z Kają Godek trzymają cały czas. O zgrozo, niewiele zabrakło, a dostałaby się do sejmu, wiec nie wiem skąd tu takie zdziwienie, że się z nią bratają

2

@NaFazieHitman Zapomni co miał zrobić i zamiast iść do toalety na dwójkę odpali atomówkę na Chiny :p

0

@justfootball Mają większość, nie będzie powtórki. Ziobro i Gowin dobrze wiedzą, że bez PISu mogą iść na polityczną emeryturę

2

@lukas10 xDDDDD

0

@MESSIah16 Dziś jest w gazie, ale w tym wieku w jednym sezonie grasz spektakularnie i zdobywasz ponad 30 goli w sezonie, a w następnym możesz być już cieniem samego siebie i mieć problem wbić 5 goli. Życzę jak najlepiej Robertowi, ale obawiam się, że zabraknie

0

@barcelonaLM Jasne, że za wcześnie :) Dlatego ja nie oceniam Koemana. Dać mu czas i tyle, ale rozumiem rozgoryczenie i wspominanie Valverde :p

1

@adi7adi8 No wybierając tak skrajną drogę napewno. Będąc jak to się sami nazywali „merytoryczną opozycją” mogliby zyskać. Cóż, oszołomstwo w nich wygrało

0

@barcelonaLM Nikt nie nawrócił się na Valverde. Nikt go nie chciał i każdy wolałby więcej niż wyciąganie maxa z Busquetsa czy Pique. Ludzie tylko mówią, że w porównaniu z eksperymentem Setienem czy być może z Koemanem to wyniki zespołu były wtedy lepsze. Tak ciężko to zrozumieć?

2

Bosak, Korwin, Braun i reszta ferajny w ostatnim czasie udowodniła jedno, że nie umieją robić polityki. Liczą na tani poklask gimbazy, a w tym czasie tak samo skrajnie prawicowy Kaczyński wciąga ich nosem dzieląc i rządząc.

2

@KamilZ Rozumiem frustrację, ale odpłynąłeś bardziej niż puchar Ligi Mistrzów Barcelonie w ostatnich sezonach

4

Ciekawostka:
Po 5 meczach Lewandowski strzelił więcej goli niż cały zespół Barcelony.

Lewandowski vs Barcelona 10:9

1

@Cave Amigos compañeros

1

@VOne Pep tez przebudowywal w pierwszym sezonie, a był to jego najlepszy sezon :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?