0

A tak serio to widziałem z nim kilka wywiadów, ale to było dawno, bo jakoś w 2012 roku. Rzeczowy gość i mądrze mówił. Widzę, że poglądy ma libertariańskie, wiec bardzo mi odpowiadające :)

@Colon polityk do zapoznania się ;)

1

@lucas/catalan już jednego wrestlera właśnie Amerykanie pożegnali xD

0

@Muszynianka Tylko staropolanka

22

@Janiama Sondaże się nie myliły? xD Przecież te wszystkie sondaże okazały się największą parodią. Idąc Twoim tokiem rozumowania to jakby Biden miał w sondażach 95% a na koniec wygrałby 51% do 49% to byś stwierdził ze się nie myliły.

1

@michal26 Pomysł się nie sprawdził. Już lepiej by było jakby rozłożyli wybory na 2-3 dni i normalnie głosowali przy urnach. Teraz będą cyrki, oskarżenia i protesty.

7

Tygodnik NIE robi viral na Twitterze Trumpa xD



7

@Jakchcesz Według mnie ketchup nadaje się całkiem spoko na zakładkę. Na przykład jak czytasz biografie Brzęczka

3

@Nihas to niech ich wpuszczą i niech obserwują. Z czym masz problem?

0

@barcelonaLM Jak przegra Pensylwanię to tak samo koniec :)

11

@NeroTFP „mąż mojej znajomej” dobra, dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Chakalaka Jeden z moich ulubionych albumów Black Sabbath

3

@VamosRakieta Twój post z największą ilością komentarzy jest zagrożony przez internetowych wojowników antyaborcyjnych i proaborcyjnych w goroacych dyskusjach xD

1

@Tom0VeB wejdź na stronę główną i zjedź na dół

0

@mekston O Alasce to zapomniałem, że jeszcze ktoś mówi

1

@BoRoWieC każdy stan co pozostał jest kluczowy w tej całej machinie

5

@SiSenior załóż się z @Janiama. On lubi zakłady :p

0

@adi7adi8 tyle samo dawali eksperci bukmacherscy. Jest to operowanie na danych i prawdopodobieństwie. Każdy widział sytuacje z rana i to jak się wszystko zmieniło o 180 stopni

0

@Bykunn Nie mówię, że są jakieś przekręty. I daleko mi do takiego głupiego gadania siedząc z telefonem w Polsce. Mówię tylko, że głupie jest takie śmianie się, bo takie same krzyki o fałszerstwa podnosiła lewa strona

0

@Bykunn to rozumiem, że rosyjscy agenci zakładający fanpage na Facebooku nie były pierdami i od razu wszystko było wiadome. A jak ktoś miał czelność powiedzieć inaczej to bezstronny Bykunn ich wyśmiewał i mówił, że to pierdy

0

@Bykunn No czyli spisek. A jak teraz ktoś ma czelność coś powiedzieć o ewentualnym spisku w drugą stronę to udręczona prawica szuka kozła ofiarnego. Hipokryzja.

7

@Bykunn No tak samo jak w 2016 był spisek Rosji przeciw udręczonej lewicy

1

@Kubox powiedz, że masz koronę :p

3

Morawiecki najpierw mówi, że dzisiejsze zarażenia są efektem tego co było 2 tygodnie temu, a po chwili dodaje, że jak nowe restrykcje nie zmienią nic w ciągu tygodnia to się całkowicie zamykamy. Czyli się zamykamy, bo efektów po tygodniu nie będzie xD

3

@nitey patrząc jak się zachowujesz to jedynie mnie Ciebie szkoda. Atakujesz wszystkich dookoła oskarżając innych o to co sam robisz

2

@Kamil92 Ja się już mocno nastawiam na Uzbekistan i Kongo. Lista pojazdów na hejkerów moich kandydatów już prawie gotowa

0

@Zoker Podałem tylko jedną dodatkową zmienną do tego o czym było mówione wyżej :)

0

@Zoker Dodajmy do tego, że California to śmietanka USA. Gwiazdy, gwiazdeczki, celebryci. Nikt tam nie będzie głosował na złego i strasznego Trumpa

245

@DaPi Po gwałcił i molestował kobiety skończyłem czytać te brednie

2

@Nieznajomy Bo ludzie widzą, że w stanach, które zostały do zliczenia Trump prowadzi z bardzo dużą przewagą

0

@Colon teraz to mi zrobiłeś zagwozdkę. Miałem iść spać, a teraz się zastanawiam czy nie zarwać nocki na wybory. W sumie Jack Daniels jest, czekające na specjalną okazje fajki korzenne przywiezione z Chin są hmmm.... co tu robić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?