patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Klaudix Gratulacje!! Ogólnie zauważyłem, że jeśli ten pierwszy związek przetrwa ten najbardziej newralgiczny początek to potem staje się tym najlepszym i najsolidniejszym! Dużo szczęścia i cierpliwości do faceta ;)
0
@ViscaElBarca98 hahaha no nie udało się :D Jeden nocleg za którym jechaliśmy z kumplem od Rzeszowa, żeby spotkać się ze znajomymi. Gdzieś obok była pamietam biedra i bar, w którym serwowano najbardziej rozwalone pierogi jakie kiedykolwiek jadłem xD
Bajek raczej nie oglądam, ale jak rozwiązywałem jakiś test osobowości to mi wyszedł „filozof” więc to o czymś znaczy xD Czy to pozytywnie czy nie to już nie mi oceniać :D
0
@patry295 Dobra, żartowałem xD
1
@Cobra303 Busi jest The Best
0
@ViscaElBarca98 98 rocznik? Jak tak to nic dziwnego! W ogóle jestem rocznik 95, a jak teraz czytam co napisałem to mam wrażenie jakbym miał 50 lat :D Ale lubię czasem tak pofilozofować :D
A tak w ogóle taki offtopic to Ropczyce fajna mieścina. Kiedyś tam ze znajomymi nocowaliśmy, gdzieś przy jakiejś Biedrze :D
0
@ViscaElBarca98 Te pierwsze związki jak i ogólnie czasy wchodzenia w dorosłość się zajebiście wspomina :D Wszystko nowe i wszystko robi się pierwszy raz. Pierwsze pocałunki, pierwsze miłości, pierwsze imprezy i pierwsze przypały. Potem tak wszystko trochę poważniej, trochę nie wypada, trochę jakby inaczej niż wcześniej ;)
1
@ViscaElBarca98 Też miałem taką sytuacje, że najpierw podobałem się jednej dziewczynie w podstawówce i na początku gimnazjum, a ja nie chciałem, a pod koniec gimnazjum na odwrót :D Ale ogólnie nigdy nic między nami nie było. Z resztą co do pierwszej dziewczyny, z którą się spotykałem to nawet nie wiem czy też by mnie dziś poznała. Przypadkowo się poznaliśmy na domówce, a po innej domówce się rozstaliśmy, w międzyczasie nie rozmawiając przez miesiąc :D Mieliśmy tak, że potrafiliśmy przegadać 24h, by potem nie rozmawiać ze sobą miesiąc. Ogólnie śmiesznie :)
0
@ViscaElBarca98 Ile mieliście wtedy lat? :)
1
@ViscaElBarca98 Patrząc jak czas zrobił swoje, dałabyś mu dziś szanse? :)
0
@Mixtape Hehe też taka zła kobieta u mnie była, ale to ta druga co była i oby jedyna :p
1
@Bartunek Ty jak zawsze w punkt :D
2
Pamiętacie dobrze swoją pierwszą dziewczynę, z którą się spotykaliście i z którą pierwszy raz się całowaliście? Z reguły takie rzeczy się pamięta, a u mnie odwrotnie. Kompletnie akurat o tej pierwszej zapomniałem i dopiero teraz przeglądając fejsa zobaczyłem jej zdjęcie i myślę co to za laska i dopiero po chwili do mnie dotarło. Może to przez to, że spotykając się z nią kochałem się w innej. Tak czy siak fajne uczucie jakby się odzyskało utracony fragment pamięci
0
@Sysia11 Najwyraźniej mamy inne rozumienie definicji słowa „przeciętność” i „średni piłkarz”. Pamiętam czasy, gdy marzyło się o tym, żeby co sezon walczyć o ligę i dochodzić do ćwierćfinałów i półfinałów ligi mistrzów. Pewnie zgadzamy się co do oceny umiejętności Roberto, tylko inaczej definiujemy klasę zawodnika
0
@Sysia11 Ciężko go równać z Kimmichem czy Arnoldem. Akurat podałeś zespoły, które mają najlepszych prawych obrońców na świecie.
0
@Colon Racing na 100%
1
@Oskar00 *Lepiej niż Niemcy
0
@Janiama Smuda miał gorszych piłkarzy, wiec Smuda>Loew
1
@Coutinho007 Czyli numer 3 w całej Hiszpanii. Zdaniem @Sysia11 robi to z niego średniaka. Zawodnik mogący zagrać na prawej obronie jak i w środku pola. Budując skład jakiegokolwiek zespołu chciałbym mieć kogoś takiego w kadrze
3
@IronSanHybrid Oj tam, mecz meczowi nie równy. Brzęczek powie „Robert próbuj” i ten załaduje 5 bramek w 9 minut :)
0
@Sysia11 Najwyraźniej najlepszy na swojej pozycji w całej Hiszpanii skoro gra w reprze
2
@BarcaInfo @xBoMBoWiECx LGBT alert on
2
@Sysia11 Według jakich standardów? Przeciętny zawodnik to zawodnik biegający w zespole La Liga z miejsca 5-10 w tabeli. Nie bycie najlepszym na swojej pozycji nie znaczy, że ktoś jest od razu średni, a Roberto to solidny zawodnik na każdy topowy zespół
1
@Bartunek Fati wiedział co się święci dlatego teraz będzie symulka do końca sezonu
15
To ile Orły Brzęczka rozwalą Hiszpanie na Euro?
4
@IrekPOL Zdecydowanie Friends
3
@Nano22 Ja to miałem z 2 lata temu taką śmieszną historię, z której się do dziś śmieję. Spotykałem się z jedną dziewczyną, ale nie czułem tego czegoś i urwałem kontakt. Ona początkowo się odzywała, ale potem też odpuściła, aż po 2-3 miesiącach napisała do mnie SMSa. "Hej, co tam słychać? Żyjesz?', a po chwili dostałem drugą wiadomość "Jest sprawa, nie miałbyś pożyczyć tak z 20tys zł" xDD
0
@Janas11224 Jeszcze politolog z ukierunkowaniem amerykańskim xD
1
@Fawrf Coraz większy wysyp dziwnych typów tutaj :p
3
@Colon Jim Lahey
0
@Colon Ja to dodałbym, że za darmo to nawet w mordę nie dostaniesz, bo trzeba sobie zasłużyć :p