patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@masq Też tak uważam, spoko serial, ale bez fajerwerków. Chwilami przyjemnie się oglądało, chwilami się dłużyło, ale to tak jak z niektórymi filmami. Niby spoko, ale ginie wśród innych dobrych filmów, których jest cała masa
1
@Barca1992 Jak to powiedział Stefan Kisielewski „socjalizm jest to ustrój w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju”
4
@Azi Kolejny koleś nierozumiejący niczego i reagujący na słowa kluczowe typy kościół, lgbt, aborcja
0
@chudymc chyba nie zrozumiałeś sarkazmu komentarza :)
4
„Niech wprowadzą też 100zł za wejście do kościoła, zobaczymy ilu wiernych zrezygnuje z „turystyki bożej””
0
@MesQueUnClub_87 a kupujesz te standardowe czy takie duże xxl? Bo wszędzie po marketach są tylko te standardowe, a tam trochę składników nawkładasz i już za dużo i nie da się fajnie zwinąć tortilli. No a tych dużych nie idzie nigdzie dostać
2
@Pertezm Tak jak @fortunate_son napisał. Od razu będziesz tam widział skąd logowano się na Twoje konto
0
Komentarz usunięty
1
@cchesterr43 Też od razu o tym pomyślałem
0
@DonMatteo901 No i w strzale Messiego było trochę więcej siły, a u Diego techniki
5
@ranger3120
„Większa żuchwa tez fajnie wyglada”
Myślałem, że jakieś kwestie zdrowotno-rehabilitacyjne, a tu najgłupsza rzecz jaką dziś przeczytałem xD
1
@Bykunn W teorii tak, a w praktyce debata publiczna stacza się w kierunku wojny emocjonalnej. Pamiętam jaka była wojna, gdy za czasów rzadu PO i Palikota w sejmie, próbowano usunąć krzyż ze ściany. A co dopiero jakby doszło do czegoś więcej
1
@NeroTFP Pamiętam jak Lech grał w lidze Europy w grupie z City i Juve i też szorował wtedy po dnie. Szkoda tylko, że w Lidze Europy wyniki nie są takie jak wtedy
1
@Bykunn Niby tak, ale to wciąż mogłoby być na granicy politycznego samobójstwa. Kościół ma wciąż zbyt mocną pozycje, żeby ktokolwiek rządząc wytoczył mu otwartą wojnę
0
@Bykunn A Lewica nie miała szansy tego zrobić za czasów swoich rządów? Czy aż tak się zradykalizowała, że teraz byłoby inaczej?
0
@MESSIah16 Widziałem ten film kilka lat temu i jak większość filmów, które obejrzałem nie pamietam kompletnie o czym były :p
1
@Bykunn O jakiej partii mówisz?
0
@Encore I Wojewódzki robiący z siebie idiotę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ogorinho1974 Taka to przyszłość się może okazać, że Leo pogra dłużej w klubie niż którykolwiek z nich
0
@Nicko Wiatr to z Niemcami i Austriakami już od lat spiskuje
0
Aigro ma dopiero 21 lat, a tak fajnie się prezentuje. Może Estończycy doczekają się Aigromanii. Fajnie byłoby gdyby w jakimś nowym kraju skoki stały się popularne
9
Ucho do naprawy
2
@bayernlm2020 On jest za Gnojownikiem Kurzeszyn
4
Widzę, że Ajzenbiśla tutaj wyszydzany, a ja tam go lubię. Z Niemców to mi jakoś nie przypada Geiger
0
@betonito Niektórzy by chcieli, żeby skakał do 50tki jak Kasai i co sezon wygrywał kryształową kulę
1
@Colon Jest klimat. Chodziłoby się :3
6
@jakub1906 A wiesz, że pod postem można odpowiadać bez otwierania następnego bezsensownego wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@NaFazieHitman Można napisać do mnie na priv, tam podaje numer konta do wpłaty ;p
3
@Colon No a potem jak już się wzbogacą i państwo nałoży na nich dodatkowe podatki to będą protestować i pytać jak żyć