3

@masq Też tak uważam, spoko serial, ale bez fajerwerków. Chwilami przyjemnie się oglądało, chwilami się dłużyło, ale to tak jak z niektórymi filmami. Niby spoko, ale ginie wśród innych dobrych filmów, których jest cała masa

1

@Barca1992 Jak to powiedział Stefan Kisielewski „socjalizm jest to ustrój w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju”

4

@Azi Kolejny koleś nierozumiejący niczego i reagujący na słowa kluczowe typy kościół, lgbt, aborcja

0

@chudymc chyba nie zrozumiałeś sarkazmu komentarza :)

4



„Niech wprowadzą też 100zł za wejście do kościoła, zobaczymy ilu wiernych zrezygnuje z „turystyki bożej””

0

@MesQueUnClub_87 a kupujesz te standardowe czy takie duże xxl? Bo wszędzie po marketach są tylko te standardowe, a tam trochę składników nawkładasz i już za dużo i nie da się fajnie zwinąć tortilli. No a tych dużych nie idzie nigdzie dostać

2

@Pertezm Tak jak @fortunate_son napisał. Od razu będziesz tam widział skąd logowano się na Twoje konto

0

Komentarz usunięty

1

@cchesterr43 Też od razu o tym pomyślałem

0

@DonMatteo901 No i w strzale Messiego było trochę więcej siły, a u Diego techniki

5

@ranger3120
„Większa żuchwa tez fajnie wyglada”

Myślałem, że jakieś kwestie zdrowotno-rehabilitacyjne, a tu najgłupsza rzecz jaką dziś przeczytałem xD

1

@Bykunn W teorii tak, a w praktyce debata publiczna stacza się w kierunku wojny emocjonalnej. Pamiętam jaka była wojna, gdy za czasów rzadu PO i Palikota w sejmie, próbowano usunąć krzyż ze ściany. A co dopiero jakby doszło do czegoś więcej

1

@NeroTFP Pamiętam jak Lech grał w lidze Europy w grupie z City i Juve i też szorował wtedy po dnie. Szkoda tylko, że w Lidze Europy wyniki nie są takie jak wtedy

1

@Bykunn Niby tak, ale to wciąż mogłoby być na granicy politycznego samobójstwa. Kościół ma wciąż zbyt mocną pozycje, żeby ktokolwiek rządząc wytoczył mu otwartą wojnę

0

@Bykunn A Lewica nie miała szansy tego zrobić za czasów swoich rządów? Czy aż tak się zradykalizowała, że teraz byłoby inaczej?

0

@MESSIah16 Widziałem ten film kilka lat temu i jak większość filmów, które obejrzałem nie pamietam kompletnie o czym były :p

1

@Bykunn O jakiej partii mówisz?

0

@Encore I Wojewódzki robiący z siebie idiotę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ogorinho1974 Taka to przyszłość się może okazać, że Leo pogra dłużej w klubie niż którykolwiek z nich

0

@Nicko Wiatr to z Niemcami i Austriakami już od lat spiskuje

0

Aigro ma dopiero 21 lat, a tak fajnie się prezentuje. Może Estończycy doczekają się Aigromanii. Fajnie byłoby gdyby w jakimś nowym kraju skoki stały się popularne

9

Ucho do naprawy


2

@bayernlm2020 On jest za Gnojownikiem Kurzeszyn

4

Widzę, że Ajzenbiśla tutaj wyszydzany, a ja tam go lubię. Z Niemców to mi jakoś nie przypada Geiger

0

@betonito Niektórzy by chcieli, żeby skakał do 50tki jak Kasai i co sezon wygrywał kryształową kulę

1

@Colon Jest klimat. Chodziłoby się :3

6

@jakub1906 A wiesz, że pod postem można odpowiadać bez otwierania następnego bezsensownego wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@NaFazieHitman Można napisać do mnie na priv, tam podaje numer konta do wpłaty ;p

3

@Colon No a potem jak już się wzbogacą i państwo nałoży na nich dodatkowe podatki to będą protestować i pytać jak żyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?