patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@viscajasiek Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo tyko jedna osoba napisała post. Ja odniosłem się do jednego argumentu w celu weryfikacji. @Comentateiro nie podjął rękawicy, tylko zabrał się za zwalanie winy na La Ramble, wróżby i czary.
10
@Comentateiro No to zrobiłem Ci tą uprzejmość i zweryfikowałem dane z punktu o najśmieszniejszym przypisie czyli „źródło”. Odniosłem się do danych, że blisko 10% dzieci nie należy do osób, które są podane za ojców. Przedstawiłem argument na podstawie rozkładu prawdopodobieństwa. Skoro X małżeństw się rozwodzi. Skoro z tego X małżeństw jest Y dzieci. To wychodzi, że z tego Y - 10% to alimenty na nieswoje dzieci. Twoja odpowiedz to: „ślizganie się na prawdopodobieństwie”. Matematycznej głowy mieć nie musisz, ale w takim razie podaj twarde dane o których mówisz, bo póki co to amatorskie filozofowanie
43
@Comentateiro napisałeś 7 komentarzy w temacie. Nie podałeś, żadnych kontrargumentów krytykując każdego o innych poglądach. Spuentowałeś wszystko tym, że nie masz czasu na czepianie się słówek i jaka to La Rambla jest zła. Kurtyna.
28
@Comentateiro Skąd wiesz, że są nieprawdziwe? Skoro bronisz jakiejś tezy i podjąłeś się dyskusji to udowodnij, że się gość myli obalając któreś z tez.
Rozkład prawdopodobieństwa. Jak się z nim nie zgadzasz to już nic na to nie poradzę. Jak się ktoś się nie zgadza z tym, że 2+2 to 4 to pozostaje wzruszyć ramionami.
Mówisz o prawdziwych dowodach. Zalewasz komuś, aby sobie sprawdził w internecie informacje o nierównościach między mężczyznami a kobietami, bo sam nie możesz znaleźć wklejonego komentarza z La Rambli. A sam nie możesz znaleźć dowodu na swoje argumenty w necie i tu wrzucić skoro prowadzisz dyskusje?
14
@Comentateiro „A w dodatku jeśli na bieżąco czytam mizoginów na La Rambli z małą liczbą facetów dających im odpór, to sam zaczynam się zastanawiać nad tym doskonałym do życia środowiskiem dla kobiet”
Na jakiej podstawie stwierdzasz, że ktoś jest mizoginem? No bo zakładam, że nie na podstawie definicyjnej, tylko swoich poglądów i uprzedzeń. Na jakiej podstawie stwierdzasz, że jeśli już ktoś jest mizoginem to jest mało osób, którzy ich krytykują? Jakie kryteria przyjmujesz? Bierzesz w ogóle pod uwagę ogólne zainteresowanie takimi tematami czy rzucasz niezweryfikowanym argumentem od tak, żeby w pokraczny sposób poprzeć tezę która próbujesz bronić?
3
@patataj Jak zawsze w punkt. Czytam Twoje komentarze od dawna i zawsze merytorycznie i z klasą
@Kusco15 dzieki za odpowiedź. Jedynie tak jak mówiłem. Skoro weryfikowałeś to trzeba było wrzucić źródła
5
@Comentateiro Zgadzam się, że przypisy są absurdalne. Dla przykładu pod jednym z argumentów przypis podaje: „źródło” i nic poza tym. Jakie źródło można zapytać. No więc zrobiłem swój Research do twierdzenia, że „nierzadko mężczyźni muszą płacić alimenty na nieswoje dziecko”.
Oczywiście żadnych oficjalnych danych nie znalazłem. Natomiast znalazłem informacje, że nawet do 10% dzieci nie jest dziećmi biologicznych ojców. @Kusco15 w tym wypadku użył sformułowania „nierzadko płaca na nieswoje dzieci” w odniesieniu do mężczyzn, tak wiec przy tak wysokim procencie można zakładać, że tak właśnie jest. Tak wiec autor nie skłamał, ale tez nie pokazał twardych dowodów, ale według rozkładu prawdopodobieństwa Gaussa to sorry, ale @Kusco15 ma racje.
Innych wątków nie chce mi się sprawdzać, ale jeśli uważasz, że coś jest zdecydowanie nieprawdziwe to to udowodnij.
49
@Comentateiro Gość wrzucił to jako post na La Rambli, a nie artykuł w gazecie. Podaj swoje argumenty jeśli wiesz, że jest inaczej, bo masz do tego możliwość, a ja z chęcią to przeczytam.
@Kusco15 Tak z ciekawości spytam. Sam to pisałeś czy skopiowałeś z internetów?
Edit: Tak w ogóle to brakuje mi odnośników do tego skąd te informacje. Wierze, że sobie tego nie zmyśliłeś, ale skoro tak to skądś te informacje wziąłeś, a wtedy warto by podać odpowiednie adnotacje, aby nie szerzyć dezinformacji
8
@DonMatteo901 Najman jeszcze nie jest ekspertem od Twittera i nie wie o istnieniu opcji blokowania
1
@VamosRakieta To prawdziwa twarz Luisa salvano xD
0
@Triv44 Hahaha ciekawi mnie jak wyglądał proces wymyślania nazwy
0
@inViNcibl3 A to ta Lempart to nie jest „radykalna” lewica? xD
0
@Rudi35 w niedziele już około 10 stopni na plusie ma być xD
9
@BarcaInfo Zobaczyłem Real i pomyślałem, że Realu Madryt xD
0
@messi564 Zepsuł, a nie zepsół. Pozdrawiam, bo dyskusja patrząc na ordynarność wypowiedzi nie ma sensu.
0
@messi564 No czyli jak Vinicius, który jest jeźdźcem bez głowy, tylko z tą różnicą, że jednak Vinicius potrafi robić większy młyn na skrzydle niż Trincao. Poza tym to nie był mecz z Atletico czy Realem, tylko z zespołem, który miałby problem z utrzymaniem się w La Liga.
0
@messi564 gratuluje liniowości i tworzenia założeń tylko na podstawie kwestii niewykorzystania kilku sytuacji
3
Trincao to jak kopia Gomesa
1. Podobni nawet z wyglądu
2. Portugalczycy
3. Obiecujące talenty przychodząc do klubu
4. Wróżenie złotej piłki
5. Technika i drybling
6. Błąd za błędem i nijakość
7. Słaba psycha
—————————
8. Transfer do Premier League- loading
0
@TheNekro94 Tak to już jest z tą Sevillą. Za dobrzy na Ligę Europy, a za słabi, żeby zwojować coś więcej w Lidze Mistrzów
0
@Sulimo Tak, tak. O każdym tak gadacie, a potem jak się cierpliwość skończy to pierwsi do krytyki i podawania powodów dlaczego od początku to był zły wybór. Pewne automatyzmy nie są uwarunkowane ograniem. Natomiast jak ktoś tworzy przeciwnikowi sytuacje 1:1 z bramkarzem to nie jest kwestia ogrania tylko braku umiejętności, przeglądu pola i czytania sytuacji boiskowej
0
@Sulimo No tak, bo to jego pierwszy mecz w życiu. Zachwycacie się nim, bo w każdym mlodziezowcu widzicie nowych Iniestów o Puyolów, a przydałoby się trochę obiektywizmu
7
Mingueza błąd za błędem i w weekend i teraz. La Rambla się nim zachwyca jak przy każdym młodzieżowcu, a gość na tle lepszych zespołów robiłby to samo co dziś Frimpong z Ferencvarosu
0
Ciekawe czy Trincao wyróżniałby się na boiskach węgierskiej ekstraklasy xD
0
Dwie zmiany, a Frimpong dalej na boisku xD
0
@marcin62 Specjalny zabieg.
@cules100pro gdyby to słowo narodowe wiec się proszę nie czepiać :p
@itmustbejoke Mbappe jest w topie zawodników. Przed kontuzjami Dembele nie był od niego słabszy, a teraz pokazuje, że wciąż ma umiejętności. Stwierdzenie, że byłby w topie zawodników nie wydaje się być naciągane ;)
4
Gdyby nie kontuzje to Dembele dzisiaj aspirowałby do złotej piłki.
Fakt nie opinia.
0
Na Polsacie puścili teraz chyba z 10 powtórek drugiego gola i beka jak ten Frimpong z pretensjami do kolegów się rzucił, a puścił takiego farfocla, że od razu karnie do młodzieżówki powinni go odesłać xD
2
Jak oni liczą ile zawodnik przebiegł w trakcie meczu? Mają jakieś nadajniki w butach czy jakieś opaski?
4
Busquets z czerwoną to by było wzmocnienie i na resztę meczu i na mecz z Juve
0
Co ten Braithwaite