1

@kodi77 Perez posmarował. Real musi zdobywać mniej punktów, by wygrać grupę niż Barcelona!

0

@DaPi Ty to masz zabawy. Pogratulować.

0

@DaPi Głupiego komentarza w Twoim wykonaniu.

Jakby tu co drugi post nie był skopiowany z neta. Litości.

0

@kuba1794 Miałem leczony ząb kanałowo 2 tygodnie temu. Zero bólu, znieczulenie bardzo dobrze zostało mi podane. Powiem szczerze, że było mi tak wygodnie na tym fotelu, że myślałem, że zasnę :)

1

@zenoowity Ja to czekam na naturalizacje przed Mistrzostwami Świata jakichś piłkarzy pokroju Paulinho :D

0

@tristan87 Jakby to powiedział Kowal: Z Węgrami 0 punktów, Andora - może 1 punkt, Anglia - 0 punktów i w czerwcu podchodząc do Mistrzostw Europy w grupie eliminacyjnej jesteśmy na przedostatnim miejscu xD

1

@marcin62 Z tego co jest podane to uwarunkowane jest to wodą tam występująca, a nie przenoszącym się wirusem :D

0

@Nocturno To w Polsce rządziłby jakiś naturalizowany Olisadebe xD

0

@barcelonaLM here we go again ...

1

@MesQueUnClub_87 Od czego zależałoby jaki Ty wyszedłby z tego wehikułu? Czy zachowania po 40 roku życia do którego się cofasz miałyby wpływ? Na przykład jakbyś zaczął palić w wieku 50 lat? A co ze zmianami w mózgu? Skoro ciało miałbyś młodsze, zmienione to i mózg byłby zmieniony? I dlaczego cofanie się w czasie = odmładzanie/postarzanie? Nie mógłbyś się nigdy cofnąć w czasie do przodu bez ryzyka, że byłaby to pewna smierć. Skąd wiesz przenosząc się w czasie do 2022 roku, że nie zmarłeś w 2021? Czy może miałby error wyskakiwać? I jaki Ty miałbyś być w tej przyszłości? Masz dziś przykładowo 30 lat i idziesz do przodu, gdzie masz 70lat. Żyjesz to już sukces. Ale co to za Ty? Pojawiasz się tam jako 70 latek z wyciętymi 40 latami życia? A jakie życie w takim razie przez te ominięte lata Twoja postać prowadziła? No bo jest to istotne. Nie było to ciało zahibernowane. Coś musiało jeść i pić, ruszać się, chorować, być narażonym na ekspozycje różnych czynników itd. Nawet przenosząc się przez jakiś tunel czasoprzestrzenny to albo pozostajesz taki sam, albo jeśli komórki się starzeją to muszą być żywe, wiec potrzebują energii. Dostaną je z batonika czy banana?

No i kwestia zaplątania czasoprzestrzeni. Przy licznym korzystaniu z wehikułu za każdym razem pojawiasz się w innej rzeczywistości, bo Twoje czynności mają wpływ na rzeczywistość. Może się okazać, że idziesz do 2022 roku i jest wszystko ok, a innym razem idziesz znów do 2022 i już nie żyjesz, bo czynności, które wykonywałeś w trakcie tych podróży doprowadziły Twoją jednostkę do przedwczesnej śmierci.

1

@MesQueUnClub_87 To Ty się cofasz do tych czasów jak miałeś 40 lat, ale jako 80 letni Ty.

W innym wypadku nie mógłbyś się cofnąć w czasie na przykład 150 lat do przodu, bo od razu byś umarł

0

@rasta212 Wydaje mi się, że to złotówki, kwoty są zbyt duże jak na skoki, żeby po 3 tygodniach tyle się uzbierało

2

@Criss18Barca Wehikuł czasu. Móc cofnąć się w przeszłość i móc porozmawiać z Platonem czy Arystotelesem, albo zobaczyć budowanie piramid egipskich, albo przejść się po tych dziewiczych lasach średniowiecznej Polski, zobaczyć na żywo jak wyglądało miejsce X lat temu, gdzie stoi teraz mój dom, zobaczyć swoich prapraprapraprapradziadków i zobaczyć jak żyli i jakimi byli ludźmi.
Następnie przenieść się w przyszłość i zobaczyć dalszy rozwój nauki, technologii, medycyny, dowiedzieć się czy jesteśmy sami w kosmosie, czy istnieją inne wymiary, w których są kopie nas samych, jak potoczą się losy sportu, piłki nożnej, FC Barcelony, czy Polska będzie mistrzem świata (ta końcówka to już trochę dla beki)

W każdym razie podróże w czasie wydają się być znacznie bardziej atrakcyjne niż tona hajsu, który w pewnym momencie nic więcej nie daje, albo nieśmiertelność, gdzie początkowo brzmi fajnie, a potem jest wyrokiem rodem z piekła. Nie mówiąc już o tym, że wehikuł czasu dałby możliwość zarówno nieśmiertelności jak i ogromnego bogactwa i w dodatku uchodzenia za kogoś niesamowicie inteligentnego cofając się z dzisiejszą wiedzą w przeszłość. Ba! Albo zabierając ze sobą broń maszynową do średniowiecza można by zostać władcą świata

10

0

@highway No piszę Ci, że korzystam z ovh.pl, a nie z domeny.pl

Nie wiem ile płacę, bo mam różne domeny. Miesięcznie nie płace, bo domenę się wykupuje na rok, a nie miesiąc. Tańsze domeny możesz kupić za mniej niż 10zl, lepsze do 100zl. Chyba, że zależy Ci na jakiejś z rynku wtórnego, ale to już kilkaset złotych albo kilka tysięcy

0

@highway SSL jest darmowy z wtyczka „simple SSL plugin”. Ja swoje domeny mam na ovh.pl

0

@Keriox Jest ciepło, ale wieje wiater i jest zimno xD

0

@puyol_presidend5 poza tym jednym Panem co mówi, że kartek na nic nie powinno być i że każde ograniczenie wolności jest nonsensem to poziom inteligencji społeczeństwa nadal na tym samym miernym poziomie :p

2

@DonMatteo901 Mnie to rozwalają te oklaski. Zupełnie jakby na wiecu byli. Słowa Rydzyka tylko potwierdzają straszną butę i arogancję kleru.

2

@DonMatteo901 Powinien się schylić i główką strzelić xD

2

@ShinobiQWE Kiedyś jednym kiepskim konkursem skończył się Sven Hannawald

0

@Criss18Barca Zjednoczył drużynę, bo komuś się udało zająć 28 miejsce w jakimś jednym konkursie, gdzie połowa najlepszych zawodników nie przyjechała?

6

@DonAndrzejos A wziąłeś pod uwagę, że są to komentarze pisane od tak, żeby wyrazić dezaprobatę, a nie dlatego, że ktoś faktycznie siedzi w zamkniętym pokoju i przeżywa przegraną z Cadiz?

1

@Jacob94 Jasne. Pisałem o tym, że potrzebne są źródła, a inaczej można prowadzić luźną rozmowę. Natomiast potem te źródła zostały dodane, tak wiec fajnie, że prowadzona dyskusja zmusiła do tego autora

1

@Bartunek To gotowałeś czy smażyłeś skoro mówisz, że je spaliłeś? xD

1

@draxidox Czemu usunąłeś wpis z Julką domagającą się 2100zl za pranie swoich gaci i zmywanie talerzy? Chciałem pokazać kumplowi, żeby też się pośmiał i lipton :p

0

@LaRoja Też bym widział Coutinho w Realu

1

@Kusco15 Trzeba było tak od razu i nie byłoby problemów. @Comentateiro dostałeś to co chciałeś. Teraz może się do tego odniesiesz? Czy może udasz, że nie widzisz tego, a pod nowym komentarzem na podobny temat za kilka dni będziesz siał ferment?

13

@Comentateiro Po raz setny napisze. Jaki masz problem z obaleniem, którejś z tez czy podania kontrargumentów skoro jesteś przekonany o swojej słuszności. Bo postawmy sprawę jasno. Ty nie tyle masz problem z brakiem adnotacji, tylko z swiatopogladem odmiennym od swojego. Dużo gadasz, a nic z tego nie wynika. Takie prawidła, co sobie prawisz to może robić wujek przy wigilijnym stole

14

@Comentateiro Ja nie odnoszę się do całości. Odniosłem się do jednego punktu. Napisałem już z 4 komentarze a propos tego punktu. Zero odniesienia do tego co pisze nie dałeś, żadnych danych. Tylko cały czas gadanie o wpisie @Kusco15 gdzie poruszam coś innego. Napisałem już, że powinien podać źródła, bo może wprowadzać do dezinformacji, wiec w czym rzecz? Dyskutujesz ze mną a nie z nim w tym momencie.

„Jesteś słabiutkim obserwatorem”. Jakieś argumenty konkretne czy argumentum ad persona? Czy może ty jesteś od decydowania, że to ja jestem słabym obserwatorem a nie ty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?