50

Byłbym gotowy płacić abonament konta premium, gdyby dając komuś herbik był dźwięk Najmana krzyczącego „stanooooski”

6

Wzięło mnie na wspominki i Wormsy się instalują ;D

2

@kubix05 jak już jakiś film w telewizji to western

5

@Fawrf „Samiec alfa zaprasza do siebie wstydliwego chłopca”

4

@Comentateiro A potem ten zły Leo nakazał wrzucić wywiad z Mentzenem, żeby was uwiarygodnić jako liberałów, gdy dostaniecie szału :p

7

Ma ktoś też tak, że największy klimat świąt robią dni przed świetami, gotowanie, zakupy, tłumy ludzi, sprzedawcy choinek, itd, a kwintesencją jest wieczór wigilijny? Pierwszy i tym bardziej drugi dzień świąt to już bardziej takie nijakie są.

0

@marcin62 Chcesz podpitym wujkom i ciotkom pokazać czego słuchasz? xD

1

@ranger3120 Narodowa Kwarantanna

0

@Tomo_95 Naciągana ta Twoja teoria. Kevina też raz można obejrzeć na leżącą, raz na siedząco, innym razem jak leci w tle, a innym jak uważnie śledzisz. Raz na trzeźwo, a raz do kielicha

3

@LuisSalvano Tak można powiedzieć o wszystkim. Znicza można zapalić w każdy inny dzień, ale większość robi to tylko 1. Listopada. Barszcz z uszkami też można zjeść każdego dnia w roku, a ludzie robią to na Wigilię. Moznaby wymienić i wymieniać. Jak komuś Kevin w Polsacie robi klimat na święta to indywidualna sprawa.

1

@lucas/catalan to był żart okolicznościowy Panie ;D

8

@Zip Jak lubi prezenty typu exclusive to ja bym mu zafundował lot w kosmos... bez biletu powrotnego :D

1

@pele1282 Ross Geller likes it.

1

@Rust_Cohle Zapomniałeś o trzymanym w łapce Kapitanie Jack’u :p

1

@Lionello hahaha widziałem ;D

4

@mroofkoi4t Wypowiedź klasa w jego wykonaniu.

4

@Bagsik88 I zachwycają się każdym juniorem, który prosto kopnie piłkę, krzycząc, że rośnie nowy Puyol, Xavi i Iniesta.

1

@cules100pro Crime Junkie, Park Predators, Medical Mysteries i Supernatural with Ashley Flowers

Uzupełnię listę o najlepsze anglojęzyczne podcasty trzymające klimat :)

0



Janusz wjechał w ciężarówkę.

1

@pikass14 Chyba nie. Ja po pierwszym komentarzu szacunkowo oceniam

1

@pikass14 Widzę kogoś znajomego wiekiem :O Marzec 2009 u mnie, a jak u Ciebie.

1

@marcin62 Ty przynajmniej masz imię, a ja login z 2009r z poczty na wp xD

0

@Cvzx W głosowaniu FIFA Best też pominął całkowicie Matsa, a na pierwsze miejsce wrzucił Navasa

1

@Bartunek a tęcza i jakieś gejowskie serduszka w profilowym tfuuu...
Nie masz prawa cytować wielkiego patrioty. Idź klęczeć na grochu lub robić coś dla dobra ojczyzny

1

@kubix05 I ten pamiętny czerwony grzybek :)

3

1

@Bartunek Napiłbym się do lustra, ale nie mam lustra ¯\_(ツ)_/¯

1

Ma ktoś screena z tego jak Najman z fanpage’a „Murem za Najmanem”odpowiada pod jakimś zdjęciem sam sobie?

0

@IronSanHybrid @Bykunn A ja nie miałbym nic przeciwko takiej lidze, gdyby zostało to zrobione podobnie do NBA. Podział na konferencje i dywizje, a potem play-offy. Oczywiście zespołów byłoby też coś około 30 i zespoły grające w tym piłkarskim NBA nie grałyby w ligach krajowych.

1

@pele1282 I jeszcze wyprzedza Ronaldinho, nieznacznie ustępując Messiemu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?