patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
50
Byłbym gotowy płacić abonament konta premium, gdyby dając komuś herbik był dźwięk Najmana krzyczącego „stanooooski”
6
Wzięło mnie na wspominki i Wormsy się instalują ;D
2
@kubix05 jak już jakiś film w telewizji to western
5
@Fawrf „Samiec alfa zaprasza do siebie wstydliwego chłopca”
4
@Comentateiro A potem ten zły Leo nakazał wrzucić wywiad z Mentzenem, żeby was uwiarygodnić jako liberałów, gdy dostaniecie szału :p
7
Ma ktoś też tak, że największy klimat świąt robią dni przed świetami, gotowanie, zakupy, tłumy ludzi, sprzedawcy choinek, itd, a kwintesencją jest wieczór wigilijny? Pierwszy i tym bardziej drugi dzień świąt to już bardziej takie nijakie są.
0
@marcin62 Chcesz podpitym wujkom i ciotkom pokazać czego słuchasz? xD
1
@ranger3120 Narodowa Kwarantanna
0
@Tomo_95 Naciągana ta Twoja teoria. Kevina też raz można obejrzeć na leżącą, raz na siedząco, innym razem jak leci w tle, a innym jak uważnie śledzisz. Raz na trzeźwo, a raz do kielicha
3
@LuisSalvano Tak można powiedzieć o wszystkim. Znicza można zapalić w każdy inny dzień, ale większość robi to tylko 1. Listopada. Barszcz z uszkami też można zjeść każdego dnia w roku, a ludzie robią to na Wigilię. Moznaby wymienić i wymieniać. Jak komuś Kevin w Polsacie robi klimat na święta to indywidualna sprawa.
1
@lucas/catalan to był żart okolicznościowy Panie ;D
8
@Zip Jak lubi prezenty typu exclusive to ja bym mu zafundował lot w kosmos... bez biletu powrotnego :D
1
@pele1282 Ross Geller likes it.
1
@Rust_Cohle Zapomniałeś o trzymanym w łapce Kapitanie Jack’u :p
1
@Lionello hahaha widziałem ;D
4
@mroofkoi4t Wypowiedź klasa w jego wykonaniu.
4
@Bagsik88 I zachwycają się każdym juniorem, który prosto kopnie piłkę, krzycząc, że rośnie nowy Puyol, Xavi i Iniesta.
1
@cules100pro Crime Junkie, Park Predators, Medical Mysteries i Supernatural with Ashley Flowers
Uzupełnię listę o najlepsze anglojęzyczne podcasty trzymające klimat :)
0
Janusz wjechał w ciężarówkę.
1
@pikass14 Chyba nie. Ja po pierwszym komentarzu szacunkowo oceniam
1
@pikass14 Widzę kogoś znajomego wiekiem :O Marzec 2009 u mnie, a jak u Ciebie.
1
@marcin62 Ty przynajmniej masz imię, a ja login z 2009r z poczty na wp xD
0
@Cvzx W głosowaniu FIFA Best też pominął całkowicie Matsa, a na pierwsze miejsce wrzucił Navasa
1
@Bartunek a tęcza i jakieś gejowskie serduszka w profilowym tfuuu...
Nie masz prawa cytować wielkiego patrioty. Idź klęczeć na grochu lub robić coś dla dobra ojczyzny
1
@kubix05 I ten pamiętny czerwony grzybek :)
3
https://x.com/MariuszBonk/status/1341077738178940930
Komedia absurdu xD
1
@Bartunek Napiłbym się do lustra, ale nie mam lustra ¯\_(ツ)_/¯
1
Ma ktoś screena z tego jak Najman z fanpage’a „Murem za Najmanem”odpowiada pod jakimś zdjęciem sam sobie?
0
@IronSanHybrid @Bykunn A ja nie miałbym nic przeciwko takiej lidze, gdyby zostało to zrobione podobnie do NBA. Podział na konferencje i dywizje, a potem play-offy. Oczywiście zespołów byłoby też coś około 30 i zespoły grające w tym piłkarskim NBA nie grałyby w ligach krajowych.
1
@pele1282 I jeszcze wyprzedza Ronaldinho, nieznacznie ustępując Messiemu xD