patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Jarasz się tym tatą Zuzanny bardziej niż Babiarz... co chwila komentarz o tym samym
9
Bingo na dzisiejsze skoki z TVP xD
- Cene Prevc średni z braci Prevców
-A na belce już niebieskowłosy Zajc
-Sympatyczny wąsacz, który lubi jak powieje mu pod narty
-Warto nadmienić, że Kraft to stylista
-Najniższy w stawce mający 159cm Yukiya Sato
-Utalentowany Alex Insam o urodzie modela i aparycji amanta filmowego
-Vladimir Zografski, bułgarski rodzynek, którego zgubiły siłowe metody treningowe ojca
-Siergiej Tkaczenko nadzieja kazachskich skoków
-Filip Sakala - syn byłego znakomitego lotnika, mistrza świata w lotach, Jaroslava
-Nie zapomnijmy, że w naszym studiu jest Rafał Kot, fizjoterapeuta Adama Małysza
-Pamiętajmy o Anssi Koivurancie, który jako ostatni fiński skoczek wygrał indywidualne zawody zimowe w pucharze świata
-Przeżywający drugą młodość Pius Paschke
-Michael Hayboeck, który przecież dwa razy stał na podium turnieju 4 skoczni.
-Harry Olli, wicemistrz świata, zmarnowanym talent fińskich skoków
-Słynny Jiri Raška, do którego sukcesów nawiązał jego rodak Jakub Janda w sezonie 2005/06
-A teraz na belce najstarszy w stawce, Noriaki Kasai. Warto przypomniec, ze kiedy on zdobywal swoje pierwsze punkty obecnego lidera pucharu swiata nie bylo jeszcze na swiecie
-Adam Małysz - Król Holmenkolen
-Były kombinator norweski - Jewgienij Klimov
-Artti Aigro jedyny Estończyk, który trenuje z Finami
-Junshiro starszy z braci Kobayashi
-A tak skacze tata Zuzanny
2
@FC1899Barca Jak zwykle kłamie. Dzisiaj święto Sześciu Króli
0
@NeroTFP Z tymi falami magneto-elektrycznymi to często ludzie ze schizofrenią próbują udowodnić głosy w głowie. Może ktoś chłopa powinien przebadać
1
@masq O tym mówisz?
https://www.google.com/amp/s/www.filmweb.pl/news/amp/Rowan%2bAtkinson%2bostro%2bo%2b%2522Cancel%2bCulture%2522.%2b%2522Czarna%2b%25C5%25BCmija%2522%2bpowr%25C3%25B3ci-140793
1
@MesQueUnClub96 Jest osiem skoczni, a wyniki zlicza się z czterech, na których zawodnik osiągnął najlepsze wyniki. Proszę nie wprowadzać w błąd.
0
@th@les a 20km dalej u moich rodziców jeszcze w tym roku śniegu nie było
4
@kubix05 Zacznijmy od tego, że dzisiaj nie ma śniegu xD
3
@MesQueUnClub96 Śmieszni są Ci wielce dorośli, którzy sami za łebka żadnej książki nie rozdziewiczyli, a teraz są wielkimi moralizatorami. Szczególnie, że i teraz często piwo i telewizor po pracy zamiast przeczytać coś lub zdobywać wiedzę w jakiejś dziedzinie.
PS: Tak, stwarzam problem i walczę z nim jak Domagalik, nie wiedząc nic o gościu ze screena :D
0
Lampard i Ronaldinho to jak Cristiano i Messi tamtego okresu.
6
@Nano22 Ja cenie La Ramble za to, że zawsze jestem na czasie ze wszystkim co się dzieje w kraju, na świecie, w sporcie, itd.
1
@Majkel34 Czasami patrzysz na kogoś i stwierdzasz, że kogoś byś polubił lub nie. Patrzę na Ciebie i widzę fajnego gościa. Trzymaj się tam ciepło :D
3
@Comentateiro Ktoś tu widzę nie zrozumiał.
0
@ShinobiQWE Granerud podbił sobie punkty tym, że w Niżnym Tagile mu wleciało 200pkt. Tak to Stoch już by był tuż przy nim. Kamil jest na fali wznoszącej, a Granerud już nie jest tak mocny jak był. Jeszcze 15 konkursów do końca wiec spokojnie :)
2
@Chakalaka Uwielbiam gościa zarówno za postać którą kreuje wbijając kij w m-rowisko konserwatystów, a także za muzykę. Manson to jeden z niewielu wykonawców (obok Iron Maiden, Sabaton, Rammstein), którego każdy utwór wpada mi w ucho. Klasa.
0
@tadzik447 I ilu na starcie
27
@SiSenior Dobrze, że Real Saragossa nie podpierdzielił do sądu Realu Madryt, bo jeszcze musieliby zmienić nazwę na VAR Madryt
2
@Chakalaka @sawyer00 ja sobie na wieczór przy pracy też odpalę dziś Doorsów
1
@Chaoss Gadasz z typem, który cieszył się jakby hodowcom zwierząt futerkowych nie wypłacili odszkodowań za zamknięcie legalnych biznesów, wiec dyskusja nie ma sensu.
0
@Chwytliwy Ty byłeś w wieku 7-15 lat za ich rządów xD To o jakim dobrym wspominaniu mówisz? xD Nauczyciele mniej zadań do domu zadawali czy herbata miała słodszy smak?
6
@kuz Już nie przesadzaj, że jakieś niesamowite pieniądze się za sponsoring dostaje jak się Chile trenuje. A jak masz dowody, że jest inaczej to pokaż. Brzmi jak opowieści wyssane z palca.
4
@NeroTFP Komentarze, że Messi miał zawsze lepsze liczby od Lewego i przypominanie 91 goli z 2012r za 3...2...1...
1
@Bobo25 O to się boję za każdym razem jak daję auto dziewczynie
0
@MontelQ Ja tak miałem chociaż nie na pierwszej randce, a chyba drugiej :D Chwila niezręczności, odwiozłem ją do domu. Kilka dni się nie odzywałem, a potem napisałem i wyjaśniliśmy sobie wszystko i było spoko. Potem przez kilka miesięcy się spotykaliśmy. Tak wiec nic straconego i działaj :p
1
@Chakalaka U mnie to by tak wyglądało:
1.Painkiller
2. British Steel
3. Screaming for Vengeance
4. Defenders of the Faith
5. Angel of Retribution
1
@Bobo25 Bo Ty ze Szczecina to bardziej Niemiec jak Polak :D
2
@Chakalaka Album z mojego TOP5 albumów Priestów. Do dziś słuchając Sentinel mam ciary. Zajebisty headbanger Rock Hard Ride Free. Dodający adrenaliny Jawbreaker. Love bites mające fajny klimat i działające na moją muzyczną dusze riffy w refrenie. Jak na każdej płycie Priestów zawsze musi być jakaś dobra ballada. Tak i tu mamy Turn On Your Light. No i największa perełka z tej płyty jak dla mnie czyli Night Comes Down. Kocham ten utwór i wyobrażam sobie słuchać go jadąc gdzieś po pustynnych bezdrożach USA wybierając się w nieznane. Kto wie może kiedyś tego doczekam ;) Ogólnie mocna pozycja Priestów i płyta, która ukształtowała w pewien sposób moje postrzeganie heavy metalu.
0
@ArterkHD Jest już po weekendzie, więc zadzwoń i to wyjaśnij
0
@APRA taktyk (15 znaków)
0
@Janiama Inni zawodnicy przy tej odległości z ładnym telemarkiem dostawali jednogłośnie od wszystkich 18tki