0

@AmigoBlancos Jarasz się tym tatą Zuzanny bardziej niż Babiarz... co chwila komentarz o tym samym

9

Bingo na dzisiejsze skoki z TVP xD
- Cene Prevc średni z braci Prevców
-A na belce już niebieskowłosy Zajc
-Sympatyczny wąsacz, który lubi jak powieje mu pod narty
-Warto nadmienić, że Kraft to stylista
-Najniższy w stawce mający 159cm Yukiya Sato
-Utalentowany Alex Insam o urodzie modela i aparycji amanta filmowego
-Vladimir Zografski, bułgarski rodzynek, którego zgubiły siłowe metody treningowe ojca
-Siergiej Tkaczenko nadzieja kazachskich skoków
-Filip Sakala - syn byłego znakomitego lotnika, mistrza świata w lotach, Jaroslava
-Nie zapomnijmy, że w naszym studiu jest Rafał Kot, fizjoterapeuta Adama Małysza
-Pamiętajmy o Anssi Koivurancie, który jako ostatni fiński skoczek wygrał indywidualne zawody zimowe w pucharze świata
-Przeżywający drugą młodość Pius Paschke
-Michael Hayboeck, który przecież dwa razy stał na podium turnieju 4 skoczni.
-Harry Olli, wicemistrz świata, zmarnowanym talent fińskich skoków
-Słynny Jiri Raška, do którego sukcesów nawiązał jego rodak Jakub Janda w sezonie 2005/06
-A teraz na belce najstarszy w stawce, Noriaki Kasai. Warto przypomniec, ze kiedy on zdobywal swoje pierwsze punkty obecnego lidera pucharu swiata nie bylo jeszcze na swiecie
-Adam Małysz - Król Holmenkolen
-Były kombinator norweski - Jewgienij Klimov
-Artti Aigro jedyny Estończyk, który trenuje z Finami
-Junshiro starszy z braci Kobayashi
-A tak skacze tata Zuzanny

2

@FC1899Barca Jak zwykle kłamie. Dzisiaj święto Sześciu Króli

0

@NeroTFP Z tymi falami magneto-elektrycznymi to często ludzie ze schizofrenią próbują udowodnić głosy w głowie. Może ktoś chłopa powinien przebadać

1

@MesQueUnClub96 Jest osiem skoczni, a wyniki zlicza się z czterech, na których zawodnik osiągnął najlepsze wyniki. Proszę nie wprowadzać w błąd.

0

@th@les a 20km dalej u moich rodziców jeszcze w tym roku śniegu nie było

4

@kubix05 Zacznijmy od tego, że dzisiaj nie ma śniegu xD

3

@MesQueUnClub96 Śmieszni są Ci wielce dorośli, którzy sami za łebka żadnej książki nie rozdziewiczyli, a teraz są wielkimi moralizatorami. Szczególnie, że i teraz często piwo i telewizor po pracy zamiast przeczytać coś lub zdobywać wiedzę w jakiejś dziedzinie.

PS: Tak, stwarzam problem i walczę z nim jak Domagalik, nie wiedząc nic o gościu ze screena :D

0

Lampard i Ronaldinho to jak Cristiano i Messi tamtego okresu.

6

@Nano22 Ja cenie La Ramble za to, że zawsze jestem na czasie ze wszystkim co się dzieje w kraju, na świecie, w sporcie, itd.

1

@Majkel34 Czasami patrzysz na kogoś i stwierdzasz, że kogoś byś polubił lub nie. Patrzę na Ciebie i widzę fajnego gościa. Trzymaj się tam ciepło :D

3

@Comentateiro Ktoś tu widzę nie zrozumiał.

0

@ShinobiQWE Granerud podbił sobie punkty tym, że w Niżnym Tagile mu wleciało 200pkt. Tak to Stoch już by był tuż przy nim. Kamil jest na fali wznoszącej, a Granerud już nie jest tak mocny jak był. Jeszcze 15 konkursów do końca wiec spokojnie :)

2

@Chakalaka Uwielbiam gościa zarówno za postać którą kreuje wbijając kij w m-rowisko konserwatystów, a także za muzykę. Manson to jeden z niewielu wykonawców (obok Iron Maiden, Sabaton, Rammstein), którego każdy utwór wpada mi w ucho. Klasa.

0

@tadzik447 I ilu na starcie

27

@SiSenior Dobrze, że Real Saragossa nie podpierdzielił do sądu Realu Madryt, bo jeszcze musieliby zmienić nazwę na VAR Madryt

2

@Chakalaka @sawyer00 ja sobie na wieczór przy pracy też odpalę dziś Doorsów

1

@Chaoss Gadasz z typem, który cieszył się jakby hodowcom zwierząt futerkowych nie wypłacili odszkodowań za zamknięcie legalnych biznesów, wiec dyskusja nie ma sensu.

0

@Chwytliwy Ty byłeś w wieku 7-15 lat za ich rządów xD To o jakim dobrym wspominaniu mówisz? xD Nauczyciele mniej zadań do domu zadawali czy herbata miała słodszy smak?

6

@kuz Już nie przesadzaj, że jakieś niesamowite pieniądze się za sponsoring dostaje jak się Chile trenuje. A jak masz dowody, że jest inaczej to pokaż. Brzmi jak opowieści wyssane z palca.

4

@NeroTFP Komentarze, że Messi miał zawsze lepsze liczby od Lewego i przypominanie 91 goli z 2012r za 3...2...1...

1

@Bobo25 O to się boję za każdym razem jak daję auto dziewczynie

0

@MontelQ Ja tak miałem chociaż nie na pierwszej randce, a chyba drugiej :D Chwila niezręczności, odwiozłem ją do domu. Kilka dni się nie odzywałem, a potem napisałem i wyjaśniliśmy sobie wszystko i było spoko. Potem przez kilka miesięcy się spotykaliśmy. Tak wiec nic straconego i działaj :p

1

@Chakalaka U mnie to by tak wyglądało:
1.Painkiller
2. British Steel
3. Screaming for Vengeance
4. Defenders of the Faith
5. Angel of Retribution

1

@Bobo25 Bo Ty ze Szczecina to bardziej Niemiec jak Polak :D

2

@Chakalaka Album z mojego TOP5 albumów Priestów. Do dziś słuchając Sentinel mam ciary. Zajebisty headbanger Rock Hard Ride Free. Dodający adrenaliny Jawbreaker. Love bites mające fajny klimat i działające na moją muzyczną dusze riffy w refrenie. Jak na każdej płycie Priestów zawsze musi być jakaś dobra ballada. Tak i tu mamy Turn On Your Light. No i największa perełka z tej płyty jak dla mnie czyli Night Comes Down. Kocham ten utwór i wyobrażam sobie słuchać go jadąc gdzieś po pustynnych bezdrożach USA wybierając się w nieznane. Kto wie może kiedyś tego doczekam ;) Ogólnie mocna pozycja Priestów i płyta, która ukształtowała w pewien sposób moje postrzeganie heavy metalu.

0

@ArterkHD Jest już po weekendzie, więc zadzwoń i to wyjaśnij

0

@APRA taktyk (15 znaków)

0

@Janiama Inni zawodnicy przy tej odległości z ładnym telemarkiem dostawali jednogłośnie od wszystkich 18tki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?