patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A propos dyskusji, która tu się wcześniej wywiązała. Niektórzy myślą, że każdy ogląda mecze Lewego i go zna. Za granicą też tak jest... jedyny szczegół, że myślą, że może to Rosjanin
3
@Nano22 Zakładam to drugie. Był robiony kiedyś eksperyment, gdzie ludzie w pustych toaletach w większym procencie nie myli rąk niż w sytuacji, gdy ktoś był
0
@DaPi Na flashscore masz informacje, że kwalifikacje odwołane, które są zbyteczne bo i tak 50 zawodników jest na starcie
0
@DaPi Nieprawda. Nie ma takiej informacji. Poza tym teraz mocno wieje, ale po 16:00 wiatr ma mocno osłabnąć
2
@clyde Użytkownicy na dole Cię przejrzeli. Od teraz i na tym koncie możesz wrzucać cytaty byłego przewodniczącego Rady Europejskiej :p
29
A co jeśli @Chakalaka jest podwójnym agentem i wrzuca tu cytaty Tuska tylko po to, żeby komentujący przypominali o jego błędach, a tym samym, żeby odwrócić uwagę od PISu, którego jest tak naprawdę członkiem i wiernym wyborcą?
1
@inViNcibl3 Widzę, że dużo tu w komentarzach cenzorów, którzy chcieliby rozmawiać i pokazywać w mediach tylko takich, którzy mają według nich odpowiednie poglądy.
2
@LuisSalvano Wpadkę miałeś, że pytasz? :p
4
@Bykunn Ja to jeszcze bym dodał, że przynajmniej to co tu się na La Rambli pojawiło może być fejkiem. Na drugim zdjęciu nie widać twarzy Bidena, a na pierwszym ręka z pomalowanymi paznokciami jest nienaturalnie duża, tak jakby dorosłej kobiety. Trochę śmierdzi manipulacją i photoshopem
5
@tristan87 Jedzie po Borku, że ten pijany przed kamerą, a sam tu nafruchtany jak skład węgla
0
@barcelonaLM La Rambla to jest specyficzna grupa. Większość sportowych Januszy to co najwyżej zobaczyłem wzmiankę o Blachowiczu ze Sportu po Wiadomościach na TVP
0
Jakub Wolny świetny wczoraj, a dziś w treningu tylko 114,5m. Zobaczymy jak w konkursie, ale oby się nie spalił, bo po wczoraj jest potencjał na wysokie miejsce
5
@michal26 Laureat Pokojowej Nagrody Nobla, który zbombardował 7 krajów w 6 lat xD
2
@Jakchcesz hahah jest chyba faktycznie taka zależność
0
@NeroTFP
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pogba Rozumiem, że baseball czy futbol amerykański to też sporty niszowe
0
@FDJ Salihamidzic się wypowiadał, że jak tylko będą mogli oszczędzać Lewego to będzie odpoczywał bez względu na możliwe pobijanie rekordów
0
@NeroTFP Jak będzie realna szansa na wysokie pozycje w generalce, a Stoch będzie bił się o końcowe zwycięstwo to nikt Rasnova nie odpuści
0
@Nerazzurro Są różne rodzaje bawełny, bo masz regenerowaną i czesaną. Natomiast sama bawełna nie różni się niczym w jednej koszulce od koszulki innej niż samą gramaturą. Jak według Ciebie koszulka 100% bawełny może być lepsza od innej koszulki 100% bawełna? Jakieś czary? Jedynie wagowa różnica. Oczywiście metka przyjmie wszystko i chińskie podróby często mają napisane 100% bawełny, choć w rzeczywistości stosuje się różne domieszki. To Turasy jeszcze mi pokazywali, że jak weźmiesz materiał w zęby to ten z domieszkami „skrzypi” natomiast bawełna nie daje tego efektu. Możesz też podpalić kawałek materiału. Jak podpalisz czystą bawełnę to zostaje tylko pyłek, zaś z domieszkami mniej lub bardziej materiał będzie się topić. Najlepszą gatunkowo bawełnę kupisz po 30zl za metr. Koszty produkcji w krajach azjatyckich to śmiech na sali. Koszty zakupu materiału dla takiego molocha jak Gucci czy Calvin Klein też są zdecydowanie mniejsze niż dla Kowalskiego na giełdzie, wiec nie gadaj głupot, bo sam niedużo wiesz.
0
@michal26 Otóż to.
1
@DonMatteo901 To ja, narcyz się nazywam
0
@daniel32778 Dużo niestety zrobiła kontuzja, gdy Adam dominował na skoczniach. Gdyby nie upadek wtedy to kto wie jak niebotyczne statystyki by osiągnął, bo jedno jest pewne, że byłyby lepsze niż są.
1
@Sulimo Niesiołowski lubi to
0
@AlexDark00 Czemu hipokryzja? Ja nie odnoszę się do samego tik toka, gdzie faktycznie byłaby to hipokryzja, tylko do nagrania. Dla mnie nagranie Lewego jest spoko, a nagranie Puiga dziecinne. Subiektywna opinia, choć patrząc na opinie innych to podzielana nie tylko przeze mnie :)
2
@Bykunn Ludzie z PISu to takie osoby, które stanęłyby przed Tobą, napluły w twarz, a potem z uśmiechem powiedzieliby, że deszcz pada i żebyś kupił parasolkę od nich za 100zł
28
Śmieszna sytuacja z dzisiaj, a właściwie wczoraj. W zeszłym roku zakładałem tacie wizytówkę jego firmy w google, bo zarówno on ani mama nie potrafią za bardzo obsługiwać komputera, a dodatkowa reklama w sieci jest dobrym sposobem na pozyskanie nowych klientów. Ale do rzeczy. Dziś odwiedzam rodziców i słyszę, że ktoś dzwonił do niego z infolinii w sprawie strony internetowej w google i każą zapłacić 800zl za usługę na 3 lata. No i podobno nawet kurier z czymś był wczoraj, ale rodzice go nie przyjęli. Ja od razu za telefon, żeby tam zadzwonić i to wyjaśnić. Wizytówka Google jest darmowa w końcu, a stronę internetową ze sklep zakładałem osobno na prywatnym hostingu, gdzie i tak widnieje mój telefon do obsługi, a nie ojca. Dzwonię tam i od razu poczta głosowa. Sprawdzam na necie lokalizacje dla tego numeru - Opole. Scam jak nic, dobrze że rodzice trochę kumaci, bo lekkim ch*** i 800zl rozpłynęłoby się w powietrzu ...
0
@dniel Oj boli :D
14
W punkt :D
7
Jakby to skomentować xDD