patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Chciałbym przypomnieć szeryfowi La Rambli @Rewolucja123, że korzystanie z pirackich streamów jest nielegalne.
https://zapodaj.net/e21ad9e3d5cb1.jpg.html
1
Lewandowski 8 mecz z rzędu z golem! Maszyna!
1
@kamson24 Podobał mi się jak wyśmiał Eisenbichlera, który przez kiepskie lądowanie go nie wyprzedził :D
0
@Przemo91 Czy mogę prosić o oznaczanie mnie?
0
Ktoś poleci jakieś dobre filmy dokumentalne dostępne na Netflixie lub Youtubie? :)
0
@Herato Ronaldinho a potem długo długo nic.
1
@Barca1992 Nie ten trener, nie ci zawodnicy :p
1
@MesQueUnClub96 rzucają z dystansu, bo nie potrafią rozklepać obrony
3
Widzieliście tę reklamę czekolady Milka? Zaoferowali czekoladę jako nagrodę za znalezienie psa i sam pies musiał przybiec, bo nikt go nie chciał znaleźć xD
2
Ja to bym chciał zobaczyć drużynówkę w parach i każda reprezentacja może wystawić dwie drużyny
0
@jedrek7000 Jakim forum?
1
@AnnaMarianna Na pierwszym i trzecim zdjęciu spoko to wygląda. Drugie mocno nienaturalnie. Jeśli efekt nie jest przesadzony, a ktoś ma się dzięki temu lepiej czuć to nie ma powodu krytykować.
0
@semafor No jasne, ci co byli tępieni przez Stalina to nie byli wcale przeciwnicy w wojnie wpływów tylko prawdziwi ideowcy. Elyta inteligencji i praw człowieka. Natomiast każdy prawicowiec to oszołom, który najchętniej z krzyżem na szyi ruszyłby na krucjatę przeciwko czarnoskórym.
Dobrze, że przynajmniej ostatnim zdaniem trafnie się zdiagnozowałeś. Przywilej w tym przegniłym kapitalistycznym świecie
10
@semafor Nazwij Kościół imperium zła, bo mają czarne karty swojej historii. Zapomnij, że antyklerykalna lewica ma tak samo czarne karty historii.
Obwinianie za kolonializm prawicy to już w ogóle idiotyzmy najwyższego poziomu. No ale tak, wtedy na świecie żyli sami prawicowcy, a takie przypadki jak Ty zaczęły się wykluwać dopiero po rewolucji październikowej
1
@priest9999 Gdyby takie statystyki miałyby jakieś przełożenie na formę w danym momencie to Coutinho powinien odbierać złotą piłkę, a Griezmann bić się o koronę króla strzelców
0
@Katalończyk 99 Defensywne Atletico, a przy 1-2 meczach mniej niż inne zespoły ma drugi wynik pod względem ilości zdobytych bramek w lidze :D
4
@blaugrana_36 Zostałby u nas to by się jeszcze okazało, że by człapał w miejscu tylko i machał łapami. Takie porównania nie mają większego sensu, bo zmiana otoczenia, inne treningi, podejście trenera, forma zespołu, to wszystko to są części składowe rzutujące na piłkarza. Był tu nawet artykuł na stronie, że Suarez jest zaskoczony tym jak w Atletico wszystko działa jak w dobrze naoliwionej maszynie. A u nas by się okazało, że dostosowałby się poziomem do takiego Busquetsa czy Lengleta
0
@SamuraJack Miał umówioną randkę z córką Koemana
0
@KapiFCB Nie wiem jaki sens jest wrzucanie zagranicznego linka z niepełnym artykułem, do którego dostęp ma się po wykupieniu subskrypcji. W samym urwanym tekście też nie ma nigdzie informacji potwierdzonej tylko wypowiedzi jakiegoś anonimowego źródła gazety
5
Włączyłem mecz Angola vs Kongo w ręczną na 2 minuty. W tym czasie:
- rywal podaje piłkę rywalowi jak gdyby nigdy nic
- piłka parzy i pojawiają się problemy z przyjęciem piłki
- akcja sam na sam i strzał w bramkarza
- typ wyglądający jakby dopiero co wypił w Maku olej z frytkownicy ładuje gola za golem xD
5
Określenie jak malowane nabiera nowego znaczenia przy rzodkiewkach z biedronki :p
https://zapodaj.net/9c4e4ab8dde1e.png.html
0
@Witekk10 Już w 2007 tak było jak wicemistrzostwo zdobywali
2
@Janiama Jak Lewandowski.
0
@Gwyn Siebie pokazał na filmiku od PZPNu
1
@YoNoEntiendoNada Jednak Trump był zdecydowanie bardziej memiczny :D
1
@RomanHoffer Lepszy mało rozgarnięty Pol, niż stronniczy Borek, który za każdym razem wybierałby między Ronaldo i Lewandowskim
6
W Argentynie policja interweniowała z podejrzeniami o odbywanie się nielegalnego swingers party w trakcie pandemii. Jednak kiedy zapukali do drzwi to imprezowicze z okrzykami radości powitali policjantów myśląc, że to striptizerzy.
Chciałbym zobaczyć miny tych policjantów w tamtym momencie :D
4
@MesQueUnClub_87 Ja to jeszcze kojarzę tego trenera Niemców z takimi wielkimi wąsiskami :D
1
@Bartunek To jest trzeźwość piłkarska której nasza reprezentacja potrzebuje. Bartunek na selekcjonera!
0
@klopx @VamosRakieta? :D