0

@Dzemix111 Można cofnąć do 1410 roku? Chciałbym zobaczyć Krzyżaka pod swoim domem

0

@Dankhog ahhh faktycznie :/

7

@sebasek99 Dlatego całe szczęście nie ma państwowych tworów mieszkaniowych. I jak mi się nie podoba osiedle X to kupuje mieszkanie na osiedlu Y.

0

@sebasek99 Tylko, że tematem wypowiedzi nie jest to czy się komuś bardziej podoba wygląd osiedla X czy Y

0

@Dankhog Atletico idzie po tryplet w tym roku :p

1

Dawno nie było tak spokojnie na La Bombie

0

@avanes Jeszcze Granerud pierwszy do kompletu.

3

Słowak chyba pił z Boyd-Clowsem wczoraj, że mu 20 pkt dał za styl xD

30

@BarcaInfo Amigosi 2.0

0

@michal26 Przecież w turniej przed AO odpadła tydzień temu

0

@jeyx77x Dobrze, że del Bosque nie jest selekcjonerem Hiszpanii, bo by go powołał i mu zepsuł karierę jak Bojanowi.

0

@pepo_barcarzadzi Jakie pasożyty? Myszy przecież łowią i radzą sobie zdecydowanie lepiej samodzielnie niż psy

7

@Przemek2323 Czego się spodziewać po gościu rozkopującym groby i kupującym kobiety w poszukiwaniu miłości

0

@cchesterr43 Ja to bym sprawdził czy po tych mrozach jest jeszcze co zbierać

2

@Coutinho007 Utwór z kaset bazarowych z dzieciństwa :D

3

@Janiama No ja pamietam jak z 10 lat temu byłem jeszcze w liceum. Mieliśmy taki rodzaj wycieczki integracyjnej na tydzień, gdzie wytypowana grupa z naszej szkoły brała udział i grupa z Niemiec. Raz mieliśmy w grupach przedstawić z czym nam się kojarzą Niemcy i odwrotnie. Niemieccy uczniowie mieli napisać z czym im się kojarzą Polacy.

Nasze grupy podawały: punktualność, niemieckie samochody, pracowitość, a gdy sam zaproponowałem, żeby tak nie słodzić i podać Hitlera to mnie dyrektorka strofowała.
Natomiast każda niemiecka grupa powiedziała o złodziejach, kiełbasie i alkoholu..

Jasne, że wszystko ostatecznie sprowadza się do jednostki, bo każdy myśli inaczej, ale stereotypy o Polakach są wciąż mocno zakorzenione

0

@BlaseR9 Akurat też to dostałem w propozycjach na youtubie :D

1

@Cariones Aby potem zatrzymać się przed samą piłką zanim uderzy :p

11

@VamosRakieta No no jakby umiała wykorzystać urodę to mogłaby zakręcić niejednym politykiem zagranicznym niczym caryca Katarzyna naszego Stasia Poniatowskiego :p

9

Jak wpiszecie Bayern w Google i klikniecie „wyszukaj” to wyskakują na ekranie fajerwerki :D

0

@tomek8756 Strasznie głupie porównanie

0

@Chakalaka Czasami masz tak, że nie lubisz kogoś po prostu na niego patrząc. Ja tak mam z Geigerem. Nie trawię go. Z Niemców zdecydowanie bardziej wolę Eisenbichlera

1

@karci0 A jak siedzisz w restauracji i czekasz na przygotowanie to nie tracisz czasu? A idąc do tej restauracji i potem wracając nie tracisz czasu?

@Ojciec5tkidzieci
Co do tematu to jak idę ze znajomymi gdzieś czy nie ma mnie w domu to spoko sprawą jest zjeść na mieście. Czasem też nie mam sił lub ochoty gotować to też fajnie skorzystać z jakiegoś dowozu i zjeść coś dobrego. Natomiast w innych wypadkach lubię gotować. Dzisiaj akurat robiłem spaghetti. Makaron w prawdzie ze sklepu, a nie własnoręcznie robiony, ale sos fajnie doprawiony, zrobiłem na bazie passaty pomidorowej, a nie z jakichś knorrow , do tego z mięsem z indyka. Przygotowanie, posprzątanie i zjedzenie zajęło może jakieś 50 minut. Na pewno taniej i smaczniej niż spaghetti za 20zl.

0

@jeyx77x Nigdy nie głosowałem za PISem, wiec nie wiem do czego się odnosisz.

7

Nigdy nie rozumiałem jak można głosować na mniejsze zło. PIS mi to swoimi rządami wytłumaczył ...

1

@AlexDark00 ten cały amanter

0

@AlexDark00 Pewnie wtedy, gdy się spisałeś :D
A tak serio, co do tego co pisałeś.
Typ wrzucał tu zdjęcia pornografii dziecięcej, wiec normalny nie jest

1

@KmN A z czego się cieszyć? Z tego, że podatku nie musisz płacić? xD

2

@Comentateiro I to się nazywa żyć tak, by nie żałować zmarnowanego czasu na starość

0

Ktoś tu dywersyfikuje swój portfel inwestycyjny poprzez zakup bitcoinów i altcoinów? Jakie giełdy polecacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?