patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dzemix111 Można cofnąć do 1410 roku? Chciałbym zobaczyć Krzyżaka pod swoim domem
0
@Dankhog ahhh faktycznie :/
7
@sebasek99 Dlatego całe szczęście nie ma państwowych tworów mieszkaniowych. I jak mi się nie podoba osiedle X to kupuje mieszkanie na osiedlu Y.
0
@sebasek99 Tylko, że tematem wypowiedzi nie jest to czy się komuś bardziej podoba wygląd osiedla X czy Y
0
@Dankhog Atletico idzie po tryplet w tym roku :p
1
Dawno nie było tak spokojnie na La Bombie
0
@avanes Jeszcze Granerud pierwszy do kompletu.
3
Słowak chyba pił z Boyd-Clowsem wczoraj, że mu 20 pkt dał za styl xD
30
@BarcaInfo Amigosi 2.0
0
@michal26 Przecież w turniej przed AO odpadła tydzień temu
0
@jeyx77x Dobrze, że del Bosque nie jest selekcjonerem Hiszpanii, bo by go powołał i mu zepsuł karierę jak Bojanowi.
0
@pepo_barcarzadzi Jakie pasożyty? Myszy przecież łowią i radzą sobie zdecydowanie lepiej samodzielnie niż psy
7
@Przemek2323 Czego się spodziewać po gościu rozkopującym groby i kupującym kobiety w poszukiwaniu miłości
0
@cchesterr43 Ja to bym sprawdził czy po tych mrozach jest jeszcze co zbierać
2
@Coutinho007 Utwór z kaset bazarowych z dzieciństwa :D
3
@Janiama No ja pamietam jak z 10 lat temu byłem jeszcze w liceum. Mieliśmy taki rodzaj wycieczki integracyjnej na tydzień, gdzie wytypowana grupa z naszej szkoły brała udział i grupa z Niemiec. Raz mieliśmy w grupach przedstawić z czym nam się kojarzą Niemcy i odwrotnie. Niemieccy uczniowie mieli napisać z czym im się kojarzą Polacy.
Nasze grupy podawały: punktualność, niemieckie samochody, pracowitość, a gdy sam zaproponowałem, żeby tak nie słodzić i podać Hitlera to mnie dyrektorka strofowała.
Natomiast każda niemiecka grupa powiedziała o złodziejach, kiełbasie i alkoholu..
Jasne, że wszystko ostatecznie sprowadza się do jednostki, bo każdy myśli inaczej, ale stereotypy o Polakach są wciąż mocno zakorzenione
0
@BlaseR9 Akurat też to dostałem w propozycjach na youtubie :D
1
@Cariones Aby potem zatrzymać się przed samą piłką zanim uderzy :p
11
@VamosRakieta No no jakby umiała wykorzystać urodę to mogłaby zakręcić niejednym politykiem zagranicznym niczym caryca Katarzyna naszego Stasia Poniatowskiego :p
9
Jak wpiszecie Bayern w Google i klikniecie „wyszukaj” to wyskakują na ekranie fajerwerki :D
0
@tomek8756 Strasznie głupie porównanie
0
@Chakalaka Czasami masz tak, że nie lubisz kogoś po prostu na niego patrząc. Ja tak mam z Geigerem. Nie trawię go. Z Niemców zdecydowanie bardziej wolę Eisenbichlera
1
@karci0 A jak siedzisz w restauracji i czekasz na przygotowanie to nie tracisz czasu? A idąc do tej restauracji i potem wracając nie tracisz czasu?
@Ojciec5tkidzieci
Co do tematu to jak idę ze znajomymi gdzieś czy nie ma mnie w domu to spoko sprawą jest zjeść na mieście. Czasem też nie mam sił lub ochoty gotować to też fajnie skorzystać z jakiegoś dowozu i zjeść coś dobrego. Natomiast w innych wypadkach lubię gotować. Dzisiaj akurat robiłem spaghetti. Makaron w prawdzie ze sklepu, a nie własnoręcznie robiony, ale sos fajnie doprawiony, zrobiłem na bazie passaty pomidorowej, a nie z jakichś knorrow , do tego z mięsem z indyka. Przygotowanie, posprzątanie i zjedzenie zajęło może jakieś 50 minut. Na pewno taniej i smaczniej niż spaghetti za 20zl.
0
@jeyx77x Nigdy nie głosowałem za PISem, wiec nie wiem do czego się odnosisz.
7
Nigdy nie rozumiałem jak można głosować na mniejsze zło. PIS mi to swoimi rządami wytłumaczył ...
1
@AlexDark00 ten cały amanter
0
@AlexDark00 Pewnie wtedy, gdy się spisałeś :D
A tak serio, co do tego co pisałeś.
Typ wrzucał tu zdjęcia pornografii dziecięcej, wiec normalny nie jest
1
@KmN A z czego się cieszyć? Z tego, że podatku nie musisz płacić? xD
2
@Comentateiro I to się nazywa żyć tak, by nie żałować zmarnowanego czasu na starość
0
Ktoś tu dywersyfikuje swój portfel inwestycyjny poprzez zakup bitcoinów i altcoinów? Jakie giełdy polecacie?