patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kylo12 Jakbyś był taki do przodu to byś wiedział, że Spotify to nie Apple Music i tu się list nie rozwija.
0
@CZAJUN_119 Jedyny mądry
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamyk_23 Tusk też nie jest premierem, a kretyni platformiani tak go nazywają...
Nie zgadzam się z typem, ale tytuł to tytuł i nie ma co tego deprecjonować, bo ma się inne poglądy.
0
Z resztą. Proszę Państwa. Wystarczy wejść na Spotify. Na TOP 5 ich utworów to 2 z nich to te sławne „Get Lucky”, walące po bębenkach audio-tunowe „one more time” i dziwna przeróbka kultowego „stronger” od Kanye Westa. No sorry.
0
@CZAJUN_119 Jazz chwyta za serce. Eminem jest Bogiem rapu. Ten Dust Punk... ehhh....
1
@Roni/VEB Post już zgłoszony?
@Avernand Dopowiadaj sobie ideologię dalej. Strasznie się ograniczasz.
0
@DaPi Kiedyś było tak, że ćwierćfinały losowano, ale półfinały to już była drabinka. Potem to zmienili i półfinały też losowano. A w zeszłym roku znów była drabinka
0
@Mario96w No właśnie. Ch** wie jak to się nawet pisze
2
Pewnie ztriggeruje niektórych, ale co tam.
Dzisiaj, a właściwie już wczoraj multum razy wyskakiwała mi na La Rambli i być może również na innych portalach nazwa Daft Punk i coś tam w związku z nimi. Po pierdyliard którymś razie, aż stwierdziłem, że sprawdzę o kogo chodzi.
I co? Jakiś zespół, których w dzisiejszych czasach jest wiele. Największe hity pokroju „get lucky” grane w RMF FM lub innym Radiu Zet, gdzie takie hity wyskakują co miesiąc i są grane do porzygu przez kolejne 4 miesiące co godzinę lub One More Time, gdzie audiotune tak wali po bębenkach, że jakbym posłuchał tego drugi raz to do końca życia zmagałbym się z wadą słuchu.
Prawdziwym newsem muzycznym to był rozpad Guns n Roses albo śmierć Freddiego Mercury. Typy się teraz rozstają, a za kilka lat zrobią wielki comeback nagrywając byle co i kosząc kasę na jeleniach.
Nie pozdrawiam.
0
@Survier Głos rozsądku. Brejtłejt musi z nami zostać na lata❤️
6
Nie oszukujmy się, że Atletico potrzebuje takiego napastnika jak Brejtłejt.
2
@xBoMBoWiECx Znając życie dopasowałby się do poziomu Lengletów i Busquetsów
5
@FanKFC Powiedzmy sobie to otwarcie. Wygrał nie ten Chorwat
0
@FC1899Barca Transfer kwestią godzin
0
@NaFazieHitman Ja niedawno zacząłem i nie inwestuje takich kwot, żeby kupować Ledgera czy Tresora. Jakbym inwestował kilkaset tysięcy w krypto to wtedy zdecydowanie tak.
0
@NaFazieHitman @AduŚ07 gdzie w ogóle kupujecie krypto? Jakie prowizje płacicie?
0
@AduŚ07 Ja bym jeszcze kilka dni poczekał, bo to chyba jeszcze nie koniec spadków, ale musisz ciagle obserwować czy się trend nie odwróci.
0
@NaFazieHitman Ja nawet na kwoty nie patrzę tylko procenty. Właśnie pytanie jak to się obróci. Doładowałem w sobotę trochę bitcoinow do portfela i teraz kusi trochę, żeby zagrać na spadki. Natomiast póki co moim zdaniem powinno iść w górę, a korekta nie będzie większa niż zejście do 40k
4
@macio_944 Nie chodzi pewnie o porównanie 1:1 poglądów. Bardziej o trafianie w gusta niższych klas, by ich poparli. W serialu masz piwa i wino z ich hasłami wyborczymi, spoty wyborcze w rytm disco polo, postulaty oparte na tym co chcą ludzie usłyszeć a nie co należy zrobić. Taki tani populizm wycelowany w tych, których w społeczeństwie jest najwiecej
1
@NaFazieHitman Ja mówię o początkujących. Zapomnieć i sprawdzić raz na miesiąc kurs. Na dłuższą metę może być tak jak mówisz
1
@NaFazieHitman najlepiej kupić i zapomnieć o istnieniu
0
@Colon Jacy młodzi chłopcy
2
@kkbarca Z chęcią przywróciłbym tortury na takich zwyrolach
0
@DaPi Ja to bym w tej roli widział adminów Tygodnika NIE
0
Relacja z Mistrzostw Polski w skokach z 1994r. Skocznia w Zakopanem wygląda jak ruina, a zawodnicy niemal wywracają się w powietrzu.
4
Nic dodać nic ująć
0
@tobiasson92 Kolejny argument, który trzeba wbić do głowy PISogłowym
0
@tobiasson92 Dokładnie tak. Rozważaność wśród obywateli musi zostać zachowana, ale ten śmiercionośny wirus przede wszystkim morduje gospodarkę. Inflacja będzie szalała w drugiej połowie roku, a kryzys szykuje się niesamowity. Osobiście już większością wolnej gotówki uciekłem w inne aktywa niż gotówka, bo nie będzie ciekawie
4
@tobiasson92 Jak może być inaczej jak byly minister finansów podczas lockdownu stołuje się w zamkniętych restauracjach. Wywalono go po nagonce i zrobiono doradcą. To się wypowiedział w czwartek po południu, że rząd będzie miał krew na rękach jak nie wprowadzi twardego lockdownu, a wieczorem poszedł na mecz Slavii z Leicester, a potem w wywiadzie się pytał „a co ja mam cały czas w domu siedzieć” ... kurtyna