patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Batys Nawet jeśli, to po prostu Ligue 1 nie jest dla nich wyzwaniem ani motywacją
0
@Kamiloza91 Wiem, a ja napisałem tak jakbym się uruchomił xD
0
@Batys To mi przypomina trochę argumenty jeszcze za czasów komentarzy na onecie, gdy w trakcie złotego okresu Guardioli w sezonie 2010/11 przegrali z Herculesem i dzieci tam pisały, że to cieniasy, że z takim Herculesem w lidze przegrali. Przecież mecz meczowi nie równy. Po co się PSG ma spinać na Monaco jak tę ligę i tak w końcu wygrają. Mecz z Barcą to była pierwsza poważna motywacja w sezonie i zagrali na swoim poziomie i obnażyli nasze braki.
1
@Katalończyk 99 Piłka wpadła do bramki i wyleciała przez dziurawą siatkę, a sędzia wskazał na rozpoczęcie od bramki i żółtą za protesty dla napastnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ksobi Pewnie nic. Mecz się toczy dalej
1
@Kurkmen No zależy wszystko od Twojej sytuacji :) Sam wiesz co dla Ciebie będzie najlepsze. Trzymam kciuki, żebyś dobrze na tym wyszedł
1
@pt9 Jest dużo tak zwanych systemów zarządzania treścią, ale ja osobiście zawsze z wordpressa korzystałem. Ściągnij sobie w panelu wtyczkę Elementor, a następnie wybierz Ciekawy Theme i masz genialną bazę do fajnego postawienia intuicyjnie profesjonalnie wyglądającej strony :)
1
@Kurkmen To ja bym to wrzucił w złoto. Historycznie patrząc to złoto pokrywa inflacje, a nawet przynosi ciekawy zysk. Na dodatek jest je łatwo upłynnić w razie potrzeby szybkiej gotówki. Jeśli nie zarabiasz kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie to skąd wiesz czy za jakiś czas coś się nie wydarzy i na gwałt nie będziesz potrzebował gotówki? Sprzedać szybko ziemie oznacza sprzedać mocno poniżej wartości rynkowej. A może za rok będziesz miał ciekawy pomysł na biznes? Złoto łatwo spieniężyć. Z ziemią ciężej :) Tylko w takim wypadku zainwestowałbym nie w złoto w formie fizycznej tylko „wirtualnej”. Łatwiej spieniężyć. Tylko musisz wpłacić i zapomnieć. Bo jak zaczniesz patrzeć na kursy i akurat złoto zacznie tracić to jeszcze Ci przyjdzie najgorszy pomysł, żeby wyciągnąć pieniądze. Psycha robi swoje i to przez psyche a nie fundamenty ludzie często tracą. Ogólnie moznaby było dużo gadać :)
1
@Kurkmen Według mnie zależy co chcesz dokładnie zrobić z tymi pieniędzmi. Czy mają służyć jako aktywa na wiele lat, czy mają być płynne, które łatwo spieniężyć. Czy ma być to inwestycja przynosząca zyski czy tylko alokacja pieniądza, by nie leżały na koncie. Poza tym uwzględniałbym sytuacje gospodarczą, koniunkturę i kwestie zaludnienia. Jeśli na przykład ma być to inwestycja długoterminowa, a to miasto to miejsce, które się wyludnia to może być to średnią inwestycją. Natomiast ogólnie sam pomysł inwestowania teraz to jest dobry pomysł. Pieniądz już teraz dostaje po dupie, a koniec tego roku to może być naprawdę bardzo wysoka inflacja. Sytuacja z koronawirusem dobiła już i tak ledwo zipiące finanse krajów biorących pożyczki na spłatę pożyczek. Poza tym do władzy na całym świecie dochodzą obecnie partie lewicowe, co oznacza wzrost socjalu i dalszą stratę wartości pieniądza
2
@Kurkmen Nieruchomości (obecnie 3), z których 2 wynajmuje. Wolne zaskórniaki ładowałem w złoto i srebro do tej pory, ale ostatnio trochę zagłębiłem się w krypto i trochę wrzuciłem w bitcoina. Obecnie jest hossa i późno na jakieś wielkie inwestycje, ale robię to z myślą długoterminowej inwestycji pod kątem przyszłej hossy. Coś tam gruntów jest, ale to jeszcze po przepisaniu od rodziców, które sobie są i może się przydadzą. A tak to w towar ładuje nadwyżki pieniądza. Jak nie mam pieniędzy, a mam towar to jestem zadowolony :)
Edit: a no i koledzy wyżej piszą, że w siebie. To fakt. To najlepsza inwestycja. Podcasty, kursy, nauka języków, psychologia, marketing, zdrowie. To najlepsze inwestycje :)
0
@horang No właśnie pokazałeś, że na tym kiedy i jak żartować to się nie znasz.
1
@Janiama Utonął ratując psa ... aż coś cię łapie za duszę czytając to :(
@horang mądrzej byś zabrzmiał jakbyś się nie odzywał
2
Czasy przed Małyszem to czasy niebytu polskich skoczków. Przykładem ciekawie to potwierdzającym jest Jarosław Mądry. Kiedy wszyscy skoczkowie skakali już stylem V, sam Mądry jako jedyny w stawce skakał stylem klasycznym. Tutaj jego lot w Inssbrucku na Turnieju Czterech Skoczni w 1993r
1
@ksobi No bo w wykonaniu Pana Premiera był to żart iście wyrafinowany :)
10
@Chakalaka Nie podzielam krytyki piłkarskich pasji Pana Premiera. Przecież od dawna wiadomo, że tak potrzebne oszczędności w OFE czy Amber Gold najłatwiej zabrać w polu karnym
0
@MSN30 Mam wykupiony abonament. Przydaje mi się w pracy :)
3
@amanter Aż mi się w głowie zakręciło
17
@amanter Nie dość, że antyszczepionkowiec to jeszcze płaszczak.... o matko
6
Z nudów pobawiłem dziś trochę w photoshopie. Totalny amator ze mnie, ale może się komuś spodoba lub przyda do czegoś:
De Jong: https://zapodaj.net/4f2f076b48690.jpg.html
Ronaldinho: https://zapodaj.net/7979d8f84afa8.jpg.html
7
Yhy, chłop się okaże za trzy lata, że wciąż jest w topie zawodników w Europie, a ci go wyślą do grania w New York City, bo taki jest kontrakt. Już widzę jak na takich warunkach Messi podpisuje kontrakt
0
@tobiasson92 Sto procent racji. Choć niektóre schematy myślę, że da się przewidzieć. Możliwe, że jeszcze w tym roku hossa się skończy i zacznie się pikowanie w dół, a następny cykl będzie pewnie z mniejszymi wahaniami.
O ile rządy nie wprowadzą praw typu obowiązek podawania informacji o wysyłanym bitcoinie, albo stwierdzą nielegalność bitcoina. Samej waluty to nie zniszczy, bo ogólnie idea jest moim zdaniem fantastyczna, ale usunie to niedzielnych inwestorów, a co za tym idzie popyt spadnie. Także idea świetna, ale handlowanie tym o ile nie jest to długotrwałe lokowanie środków to czysty hazard
0
@Getek Bo na nas się spinają, bo przyjeżdża Barcelona, a jak gra PSG z takim Metz to mają tam wszyscy wywalone. Dlatego wygrywamy z takim Deportivo Alaves czy nawet po trudach z Bilbao, bo jednak różnica umiejętności robi swoje, ale już lepsze zespoły pokroju Sevilli nas leją jak leci
0
@Survier Bo na tematy światopoglądowe eksperta może zgrywać byle kretyn.
0
@barcowy1899 Ale za to w 2005 roku Ronaldinho wygrał z Barceloną wielkie nic w CL, a dostał balona.
0
@FCBeSeM Nie ma za co.
2
@DonMatteo901 Korwin prawdziwy samiec alfa płodzący dzieci w wieku 68lat :D
2
@Mario96w Ale tam jest jednak, że tym meczem maszyna zaczyna działać. Już się boję co będzie jak ruszy na dobre :D Może manita od Huesci na dobry początek?
3
Oh Yeah
https://zapodaj.net/71a07957d31de.jpg.html
@Dzemix111
1
@Yosemite Zaraz Ci powiedzą, że słaby, bo w lidze francuskiej gra
1
Jest 2x lepiej niż z Bayernem. Są postępy ( ͡° ͜ʖ ͡°)