patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms Idź najpierw naucz się mnożenia, bo nieletnim i tak nie wolno palić.
0
@vangoor A co mają mówić? Nie wypuścimy drugiego najlepszego piłkarza na świecie? Weź się zastanów.
0
@Onion_Janusz Myślę, że masz racje!
0
@Rourke Bayern spuszcza totalny wpie*** Barcelonie, o którym mówi cały świat. To nic nie znaczy xDD Bayern pokonuje przeciętny Stuttgart w lidze ... o Boże jaka liga słaba, bo w 10tkę grali. Dzięki za ekspercką wypowiedź. Jeszcze tylko posłucham Hajty i już będę wszystko wiedział.
0
@mr_robot Ile lat temu Bayern Monachium strzelił 8 bramek Barcelonie?
0
@Rourke Southampton przewalił 8-0 z Man Utd. Kupa śmiechu z Premier League.
Barcelona i Real w ostatnich latach rozwalały Almerie, Rayo Vallecano, Granade, Deportivo La Coruna, Osasune strzelając 8-10 bramek. Śmiech na sali ta hiszpańska liga
Edit: A zapomniałem, że my to grając przeciwko 9 zawodnikom Bayernu to byśmy w zeszłej edycji Ligi Mistrzów bardziej dostali niż ten Stuttgart
8
Wicemarszałek senatu Marek Pęk z PISu mówi, że do leczenia chorych na COVID powinni być ściągani lekarze z Instytutu Onkologii.
Boże, skąd się biorą tacy idioci. Ja rozumiem inne poglądy gospodarcze, ale żeby takie głupoty gadać to już trzeba mieć siano zamiast mózgu.
https://lifeinkrakow.pl/w-miescie/2351,senator-pis-dla-walki-z-covid-trzeba-poswiecic-leczenie-chorych-na-raka
0
@bajlif Wielkiego wystrzału w tym roku to ja się jednak chyba nie spodziewam, bo powoli projekt idzie do przodu i wciąż musi zapuścić korzenie. Obym jednak się mylił.
6
@AmigoBlancos Pamiętam jeszcze jaką bramę zasadził w meczu z Realem zza pola karnego. Mój ulubiony reprezentant z czasów dzieciństwa
0
@bajlif Ale już w apce na przykład możesz kupić to, że Iniesta złoży spersonalizowane życzenia urodzinowe komuś. Jak dla mnie coś takiego na prezent to byłaby przekozacka rzecz. Spadek ceny po uwolnieniu tokenów mnie nie martwi, bo ja zamierzam to hodlować. Nowe gwiazdy mają być dodawane w najbliższych miesiącach. Do mnie po prostu ten produkt przemawia dzięki możliwej interakcji z gwiazdami, a psycho fani oddali by mnóstwo za takie rzeczy, gdyby tylko mieli możliwość, a OLY wychodzi zapotrzebowaniu naprzeciw
0
@bajlif W ogóle to jak sobie uświadomiłem, że za taką sesje treningową z Iniestą zapłaciłbym dzisiaj tylko około 4tys zł to zdałem sobie sprawę, jak duży potencjał na wzrosty OLY posiada, bo fani daliby dużo więcej za taką atrakcje. Poza tym Iniesta, de La Peña, Puyol mają niesamowite kontakty, więc o ile nie braknie zapału to ta inwestycja to będzie złoto.
0
@bajlif Nie prawda. Masz presale na Probit i tam kupujesz po 0,6$ i jeszcze dostajesz jakieś bonusy to średnio cena wychodzi 0,5$. Wiem, bo może z dwie godziny temu kupowałem
1
Ciekawostka. Za kryptowalutę OLY można wykupić video-rozmowę z Andresem Iniestą za 756OLY (ok. 1500zl) oraz wspólny wypad pobiegać za 2100OLY (ok. 4000zl)
1
@AssisMoreira niestety nie masz. Ale w małej skali zawsze możesz znaleźć suchą gałąź
0
@meez Osobiście nie wróżę mu wielkiej przyszłości. Jeśli jakimś cudem utrzyma się do końca kadencji to ktokolwiek nie startowałby od republikanów w następnych wyborach to prezydenta mają w kieszeni.
0
@AduŚ07 Probit
@NaFazieHitman No opłaty są wysokie, ale ja nie kupuje na Uniswapie. Same transfery są drogie, ale jak wchodzę w projekt to za kilka tysięcy, wiec jeszcze jestem w stanie pogodzić się ze stratą tych 20$ bo liczę na ponad 100%
0
@AduŚ07 Do 24 marca trwa pre-sale na Uniswap i Probit i pewnie póki co tam będzie dostępne
7
Kryptowaluty
Ostatnio polecałem projekt Chiliz, w którym można na przykład można wybierać jaki rodzaj strojów będzie miał zespół na przyszły sezon, albo dostać zniżki na mecze piłkarskie.
Dziś chciałbym polecić projekt Olyseum. Niesamowity projekt, który dopiero startuje. Mając tokeny OLY można wymienić je w przyszłości na np. trening z Jankiem Błachowiczem, albo rozmowę telefoniczną z Lionelem Messim, albo przejażdżkę po torze z takim Robertem Kubicą. Projekt startuje i można by zadać pytanie czy to wypali? Nie wierzę, że nie. Czemu? Twórcami tego projektu są Carles Puyol i Andres Iniesta! Zaufanie do projektu dzięki tym Panom +100. Poza tym kontakty jakie oni mają na pewno wywindują projekt w górę i pozwoli na podpisywanie kontraktów z gwiazdami z samego topu. Jak dla mnie game changer i polecam zainwestować jeśli macie jakieś drobne
@NaFazieHitman @obcy @Tom0VeB @ronni37 @Bunk420 @yzyr
1
@Bykunn Oby, chociaż póki co dość ryzykowne moim zdaniem ruchy wykonuje. Z taką polityką jaką prowadzi może szybko zniechęcić do siebie społeczeństwo IMO
0
@ChampionLW Coś nowego po transwestytach w sporcie, rozdmuchanych stimulusach, nazywaniu Putina zabójcą i podatkach na klasę średnią?
0
@jeyx77x Anonimowy użytkownik La Rambli tworzący historie na podstawie tego co pijany emeryt mu opowiedział. Nie ma to jak dobre źródło informacji.
0
@Ingiel raczej między punktem 3 i 4 xD
29
https://x.com/Krlewna5/status/1372524074577068035
Nie stoję po żadnej ze stron, ale mnie to rozbawiło xD
0
Jak to jest z tą apką od sanepidu, bo mnie znajomy pyta? Obowiązkowa czy nie? Bo się gdzieś naczytał, że ustawa jest i że trzeba ją mieć
PS: chodzi o tą apkę jak jest się na kwarantannie
24
@Kengo Podobno klub założył jakiś imigrant z Hiszpanii, który był kibicem FC Barcelony. Poza tym klub ma jakieś 100 lat, wiec ciężko mówić o kwestiach marketingowych.
0
@Dani13 Pod chorobę psychiczną podchodzi :p I to nawet nie to, że serio czyta, tylko że poniedziałek rano, a on zajmuje się takimi głupotami na forum
0
@damianex10 Kiedyś to było
1
@Bykunn To w takim razie zdrówka życzę i uniknięcia covidu!
0
@Bykunn Tak słabo oceniasz swoje szansę na pokonanie przez swój organizm COVIDa? Czy to był żart a ja nie wyłapałem?
0
@Encore Szykuje się ten upragniony Złoty But