patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Niestety za bardzo w to nie wierzę. Za dużo spotkań jeszcze, a takiemu Lille prędzej się wpadka przydarzy niż PSG z boskim Brazolem
4
@barcelonaLM marzec w zeszłym roku to był miesiąc początku pandemii w Polsce. Dużo osób chciało posłuchać o koronawirusie i wielu siedziało z domu bojąc się wyjść. Nie dziwią mnie te wyniki. Bardziej adekwatne byłoby porównanie 2019 do 2021
9
@DonMatteo901 Powtórzę to co napisałem kilka postów niżej. Dobrze, że dzisiejsza lewica nie rządziła, gdy miałem 10 lat i pomagałem na produkcji w firmie ojca, bo bym jeszcze trafił do rodziny zastępczej za chęć zarobienia na swoje kieszonkowe, a ojcu firmę by zamknęli za wykorzystywanie nieletnich, zatrudnianych na czarno :p
3
@Hopner15 Dobrze, że dzisiejsza lewica nie rządziła, gdy miałem 10 lat i pomagałem na produkcji w firmie ojca, bo bym jeszcze trafił do rodziny zastępczej za chęć zarobienia na swoje kieszonkowe, a ojcu firmę by zamknęli za wykorzystywanie nieletnich, zatrudnianych na czarno :p
0
@ranger3120 Ja tak odważny nie jestem :D
10
@Zoker Bardzo bystry człowiek i zabawne sytuacje. Niech spoczywa w pokoju
13
Ktoś wrzucał chwilę temu ankietę dotyczącą powrotu Neymara do Barcy. Trochę ją poprawiłem. Zapraszam do głosowania:
https://strawpoll.com/3kyues6w4
3
@Firestone ja swoje nazwę @VamosRakieta
0
@kamar24 nie pamietam. Wejdź sobie na youtube i pooglądaj tutoriale
0
@kamar24 to od amazona korzystałem z wtyczek od Jungle Scouta i Helium10. Ebay to nie wiem, bo nie handlowałem tam
0
@kamar24 chodzi Ci o Amazona?
11
@Colon Dzisiaj bez szaleństw. Na spokojnie jakieś 2:7 :D
2
@Coutinho007 ale strefy spadkowej po 6 kolejkach nie przewidział xD
22
Pamiętamy!
1
@NaFazieHitman Siadam do analizy, bo mam wrażenie, że w każdej chwili paraboliczny ruch do góry jest możliwy
0
@maroon Ale prawdopodobieństwo występowania innych cywilizacji dąży do nieskończoności
0
@dv7wisnia ok ...
1
@ElKamil Nawet trinką jest od niego w tym lepszy
0
@maroon Tego nie wiemy. Chodzi o samo prawdopodobieństwo. Jedna cywilizacja wystarczająco rozwinięta może uruchomić nieskończoną ilość symulacji. Jedna jedyna prawdziwa cywilizacja jest liczbą skończoną. Stąd założenie, że większe prawdopodobieństwo jest, że akurat nasze uniwersum jest symulacją, niż to że nie jest
1
@NaFazieHitman uuuu projekt ktory ma Fully Diluted Market Cap poniżej 1mld :o i w dodatku blisko TOP100? Jak ja na to jeszcze się nie natknąłem? Jutro obczaję temat bo brzmi naprawdę byczo.
0
@Nocturno właśnie z tego wynika moje przekonanie. Wykresowe spojrzenie na rozwój technologii i naszej wiedzy i prawdopodobieństwo tego czego jeszcze nie znamy. Wszystko to sprawia, że idea symulacji wydaje się wielokrotnie bardziej prawdopodobna niż to, że żyjemy w jedynym realnym uniwersum, które niewiadomo jak powstało
0
@Nocturno Gdybyś był w stanie odpowiedzieć to pewnie byłbyś najwybitniejszą lub jedną z najwybitniejszych jednostek naszych czasów
0
@maroon Być może zostały zakodowane pewne ramy zachowań pierwszych ludzi. Wszystko inne przebiega według samej symulacji prawdopodobieństwa.
@NaFazieHitman dobrze resztę przedstawił
1
@Bykunn @NaFazieHitman Poza tym weźcie pod uwagę Panowie, że gdybyście powiedzieli sto lat temu komuś o tworzeniu gier komputerowych to byłoby to nie do pojęcia dla przeciętnego umysłu. Co będzie za następne 100, 1000 lat?
1
@NaFazieHitman Jakby się tak zastanowić, gdybyśmy żyli w rzeczywistości bez snów to ich koncept wydawałby się absurdalny IMO.
2
@Bykunn Możemy być ewentualnie tak zaprogramowani, aby nie dostrzegać błędów lub w jakiś sposób program sam się udoskonala i gdybyś żył w czasach prehistorycznych widziałbyś latające piksele lub zawieszające się w czasie dinozaury. Można gdybać
2
@Bykunn Dla mnie absurdalnym jest wiara, że na podstawie predyspozycji genetycznych czy wpływu wychowania trafiamy do nieba lub piekła. Idea kodowania rzeczywistości na superkomputerze wydaje mi się bardzo realna
1
@Bykunn Jako fan technologii powiedziałbym, że blockchain będzie najlepszym rozwiązaniem
1
@maroon Nie chce wchodzić zbytnio na grunt, na którym się nie znam, ale mogą występować pewne możliwości, które nam nie są jeszcze znane. Poza tym weź pod uwagę, że nawet jeśli mają racje to tyczy się to naszego świata, który mógł być specjalnie tak zaprojektowany, żeby stworzenie własnej symulacji nie było możliwe
0
@Bykunn O tym cytacie mówisz? “If you assume any rate of improvement at all, games will eventually be indistinguishable from reality,” Musk said before concluding, “We’re most likely in a simulation.”
Według mnie Musk skłania się ku temu, że istnieje prawdopodobieństwo, że symulacja jest faktem