0

@marcin000019 Miałbyś pewnie z nimi tyle wspólnych tematów do rozmowy, że grill by się skończył zanim kiełbasę z opakowania by wyciągnięto

0

@Kapitan_SW Jak ta osoba przypomina Ci Eminema to równie dobrze można powiedzieć, że Trump wyglada jak Obama

1

@danio1899 I to jest powód dlaczego jakiś typ dzwoni do dzieciaka i go straszy?

0

@Szreko hahaha w punkt :D

0

@DonMatteo901 #zezłomowana

1

@arcziFCB i znając życie to te ciuchy też nie są najwyższej jakości. Bo zakładający takie sklepy chcą jak najwiecej zarobić, wiec wybierają z oferty najtańsze materiały typu t-shirty Fruit of the loom

2

@ProMILs Ja to jeszcze bym proponował zrobić globalne mistrzostwa świata. Jeden mecz na stepach Mozambiku, drugi w dżungli amazońskiej, a mecz o honor na pustyni śniegowej na biegunie południowym

0

@marcin62 To nie wiesz jak takie sklepy działają? Korzystają z tak zwanego print-on-demand albo czasem po prostu jako taki hub z aliexpress. Wysyłają jakiejś firmie typu printful.com jakieś grafiki, a ta firma nanosi to na ciuchy i wysyła jako w tym wypadku bombardina.pl
Firmy te mają warsztaty najczęściej gdzieś w Stanach, albo Azji i dlatego tyle trwa wysyłka, bo oni sami tego nie robią. Jak plaga tego się namnożyło i jest reklamowane głównie przez reklamy na fb. Raz klikniesz w taki sklep, a potem na wall’u wyskakują co chwila jakieś sklepy z ciuchami z czasem oczekiwania do 60dni na przesyłkę

1

@lukas10 prędzej jak Coutinho po transferze :D

10

@Barca1992 musisz spytać @LuisSalvano jak uciekać przed kanarami, to może uda Ci się coś zaoszczędzić

5

@adambądkowski93 jak do tego dojdzie to stawiać domy na Schalke w trzeciej lidze

5

@sintesox I wyzywanie od rasistów, bo nie rozumiesz ichniejszej nowomowy

0

@Janiama Idea piękna jakby piłka była bardziej wyrównana. Tak to co roku miałbyś w półfinale kogoś z piątki: Anglia, Hiszpania, Włochy, Francja, Niemcy. No chyba, że by na siebie powpadały wcześniej. Ale wówczas przykładowy finał Juventus vs Zenit już w ogóle brzmi jak jakiś sparing przedsezonowy

2

@inoks Redaktur Jaworowicz siedzi z tylu. Głowę ma zasłoniętą przez herb Realu, ale jej punkt rozpoznawczy czyli nogi, widać dobrze xD

1

@amanter ale powinien mieć 30

0

@BarcaMartinez w apce socios można wymieniać za chilizy

0

@BorzyKrzys wyrzucić VAR i niech tym razem Messi im zapoda rękę Boga

0

@BarcaMartinez od dzisiaj chyba na Binance, a tak to już od dawna

28

Przeciwnicy superligi wypisują jak to słabsze zespoły teraz mogą zmierzyć się z najlepszymi i jak im na tym zależy. A jak przychodzi co do czego to Lech wystawia rezerwy na Benfice, bo za 3 dni przyjeżdża groźne Podbeskidzie xD

0

@Ronaldinho10VB Ale z czym Ty chcesz dyskutować? Bitcoin urósł z 3tys $ do ponad 60tys $, a pewnie to nie koniec w tym roku. Nie jestem doradcą CRa czy Messiego, wiec skąd ja mam wiedzieć kogo oni zatrudniają

0

@Mixtape 50-50 (15 znaków)

0

@Ronaldinho10VB Myślę, że piłkarze zarabiają na tyle dużo, że nie myślą o bitcoinach, giełdach i innych tego typu rzeczach

21

Powiedzmy sobie szczerze. Perez mimo hejtu w jego stronę to fantastyczny prezydent w porównaniu chociażby z takim Calderonem. Jeśli plotki o jego dymisji staną się faktem to Real niesamowicie straci na tym wszystkim

2

@PatrychoO Podobno większość socios jest za

0

@pt9 coinbase i Binance myśle, że spokojnie

25

#FunFact

Gdyby Barcelona nie kupiła Coutinho, a w zamian zainwestowała 135mln w Bitcoina w 2019 roku to sprzedając w zeszłym tygodniu Bitcoiny miałaby dodatkowe 3,5 miliarda $$ na transfery

4

Wszystkie karty były po stronie Pereza. Nie przewidział jednak, że inni mogą nie mieć takich jaj jak on. Z jednej strony szkoda, z drugiej dajta mi popcorn

0

@BorzyKrzys A on nie wypi****ił na wakacje?

0

@dmcteam Hajto i Szpakowski?

1

@Tridente2015 Cud, że co sezon 2-4 mecze z Realem jeszcze Ci nie zbrzydły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?