patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 Miałbyś pewnie z nimi tyle wspólnych tematów do rozmowy, że grill by się skończył zanim kiełbasę z opakowania by wyciągnięto
0
@Kapitan_SW Jak ta osoba przypomina Ci Eminema to równie dobrze można powiedzieć, że Trump wyglada jak Obama
1
@danio1899 I to jest powód dlaczego jakiś typ dzwoni do dzieciaka i go straszy?
0
@Szreko hahaha w punkt :D
0
@DonMatteo901 #zezłomowana
1
@arcziFCB i znając życie to te ciuchy też nie są najwyższej jakości. Bo zakładający takie sklepy chcą jak najwiecej zarobić, wiec wybierają z oferty najtańsze materiały typu t-shirty Fruit of the loom
2
@ProMILs Ja to jeszcze bym proponował zrobić globalne mistrzostwa świata. Jeden mecz na stepach Mozambiku, drugi w dżungli amazońskiej, a mecz o honor na pustyni śniegowej na biegunie południowym
0
@marcin62 To nie wiesz jak takie sklepy działają? Korzystają z tak zwanego print-on-demand albo czasem po prostu jako taki hub z aliexpress. Wysyłają jakiejś firmie typu printful.com jakieś grafiki, a ta firma nanosi to na ciuchy i wysyła jako w tym wypadku bombardina.pl
Firmy te mają warsztaty najczęściej gdzieś w Stanach, albo Azji i dlatego tyle trwa wysyłka, bo oni sami tego nie robią. Jak plaga tego się namnożyło i jest reklamowane głównie przez reklamy na fb. Raz klikniesz w taki sklep, a potem na wall’u wyskakują co chwila jakieś sklepy z ciuchami z czasem oczekiwania do 60dni na przesyłkę
1
@lukas10 prędzej jak Coutinho po transferze :D
10
@Barca1992 musisz spytać @LuisSalvano jak uciekać przed kanarami, to może uda Ci się coś zaoszczędzić
5
@adambądkowski93 jak do tego dojdzie to stawiać domy na Schalke w trzeciej lidze
5
@sintesox I wyzywanie od rasistów, bo nie rozumiesz ichniejszej nowomowy
0
@Janiama Idea piękna jakby piłka była bardziej wyrównana. Tak to co roku miałbyś w półfinale kogoś z piątki: Anglia, Hiszpania, Włochy, Francja, Niemcy. No chyba, że by na siebie powpadały wcześniej. Ale wówczas przykładowy finał Juventus vs Zenit już w ogóle brzmi jak jakiś sparing przedsezonowy
2
@inoks Redaktur Jaworowicz siedzi z tylu. Głowę ma zasłoniętą przez herb Realu, ale jej punkt rozpoznawczy czyli nogi, widać dobrze xD
1
@amanter ale powinien mieć 30
0
@BarcaMartinez w apce socios można wymieniać za chilizy
0
@BorzyKrzys wyrzucić VAR i niech tym razem Messi im zapoda rękę Boga
0
@BarcaMartinez od dzisiaj chyba na Binance, a tak to już od dawna
28
Przeciwnicy superligi wypisują jak to słabsze zespoły teraz mogą zmierzyć się z najlepszymi i jak im na tym zależy. A jak przychodzi co do czego to Lech wystawia rezerwy na Benfice, bo za 3 dni przyjeżdża groźne Podbeskidzie xD
0
@Ronaldinho10VB Ale z czym Ty chcesz dyskutować? Bitcoin urósł z 3tys $ do ponad 60tys $, a pewnie to nie koniec w tym roku. Nie jestem doradcą CRa czy Messiego, wiec skąd ja mam wiedzieć kogo oni zatrudniają
0
@Mixtape 50-50 (15 znaków)
0
@Ronaldinho10VB Myślę, że piłkarze zarabiają na tyle dużo, że nie myślą o bitcoinach, giełdach i innych tego typu rzeczach
21
Powiedzmy sobie szczerze. Perez mimo hejtu w jego stronę to fantastyczny prezydent w porównaniu chociażby z takim Calderonem. Jeśli plotki o jego dymisji staną się faktem to Real niesamowicie straci na tym wszystkim
2
@PatrychoO Podobno większość socios jest za
0
@pt9 coinbase i Binance myśle, że spokojnie
25
#FunFact
Gdyby Barcelona nie kupiła Coutinho, a w zamian zainwestowała 135mln w Bitcoina w 2019 roku to sprzedając w zeszłym tygodniu Bitcoiny miałaby dodatkowe 3,5 miliarda $$ na transfery
4
Wszystkie karty były po stronie Pereza. Nie przewidział jednak, że inni mogą nie mieć takich jaj jak on. Z jednej strony szkoda, z drugiej dajta mi popcorn
0
@BorzyKrzys A on nie wypi****ił na wakacje?
0
@dmcteam Hajto i Szpakowski?
1
@Tridente2015 Cud, że co sezon 2-4 mecze z Realem jeszcze Ci nie zbrzydły