0

Lody Ekipy najlepiej obrazują kwintesencje marketingu, gdzie zwykły lód na patyku stał się najgorętszym tematem w polskim internecie

2

@BART97 To prawda. Fanatyzm konserwatywny jest strasznie odpychający. Do tego elementy nacjonalistyczne pokroju Bosaka to już całkowite dno. Gdyby zachowali kwestie wolności gospodarczej i złagodzili przekaz światopoglądowy w stronę umiarkowanego konserwatyzmu, bliżej centrum to wówczas biorąc pod uwagę naszą klasę polityczną bez wahania bym na nich zagłosował. A tak? Wolę nie iść na wybory

0

@Munio Moonshotowe czyli jakie? O solidnych fundamentach, które wytrzymają próbę czasu i będą rosnąć, czy shit coiny, które w 2 dni zrobią 500%, a za kolejne 2 dni spadną do zera?

0

@Chakalaka Wolałby dostać kontrakt 4 letni, a potem za granie piachu i siedzenie na ławce kasować co tydzień sumy dogadane, gdy był w formie. Przy kontraktach jednorocznych trzeba jednak prezentować formę. Bardzo dobra decyzja!

140

@Persyfl W prawdzie nie jestem konfederatą, by mnie to triggerowało, ale śmiesznie te zarzuty brzmią z ust obrońcy komunizmu nie potrafiącego zauważyć, że taki system nie działa

4

@Bobo25 Ja bym go na następcę Ter Stegena brał :p

2

@Ghotti Najpierw piszesz, że nie interesujesz się polityką, a następnie wymieniasz całą litanie rzeczy, które Ci nie pasują i o które były największe wojny na La Rambli xD

1

@MesQueUnClub_87 Lwy z Afryki nie lubią tego

2

@Pilka_jest_okragla Ale to by były jaja jakby to Sevilla wygrała ligę. Jeśli nie Barca to #teamSevilla

1

@Technik Grzmot pakuje tobół i do PSG marsz - „po nowe wyzwania”

13

@macio_944 Propagadnowe wiadome. Szczególnie, że to Bartomeu zatrudnił Koemana. Natomiast też nie można powiedzieć, że Barca Laporty jest bez sukcesu, bo Koeman Copa del Rey wygrał

0

@matirix20 Takie bramki to co drugi na hali sadził :p

0

@matirix20 Już wpłacone jest ponad 500% wymaganej kwoty. Swoją drogą odbiegając od tematu tego gościa, bo go nie znam to jednak mam problem z wieloma takimi „guru” siłowni, którzy często w swoich wpisach na forach lub filmikach na youtubie pokazują swoje gówno- diety szerszej publiczności. Jakiś czas temu był przykład Simonte, który trafił do szpitala w związku z niewydolnością nerek, bo przedobrzył z kreatyną. Jak się ogląda filmiki warszawskiego koksa to też można odnieść wrażenie, że wystarczy jeść byle gowno, ale byleby się kalorie i podaż białka zgadzały. Nie mówiąc juz o jednym gościu, który w co drugim posiłku zaleca jeść szpinak, który silnie oddziaływuje na nerki. Nie mówię, że w tym wypadku jest tak samo, ale te problemy nerkowe u tych guru siłowni są nadzwyczaj często spotykane

9

@Sulimo To zależy czy inne komentarze są w ten sam sposób oceniane. Moderatorzy to też ludzie i ulegają subiektyzmowi. Ktoś inny jako moderator mógłby równie dobrze dać Ci perma za multi panie władco pierścienia. Just saying...

1

@DonMatteo901 Ligue 1 Uber Eats brzmi strasznie komicznie swoją drogą :D

0

@GeneralXavi widać często tę frustracje w komentarzach wśród osób odpowiadających „nie” :p

3

@4drian0 No widzisz. Moderacja uznała najwyraźniej , że szerzę fake newsy mówiąc, że przybieranie pozycji startowej w biegach nie zostanie zabronione

29

@wpwelement @Moderacja
Dlaczego moja wiadomość, odpowiadająca na pytanie, które bardzo nurtowało użytkownika o nicku @MarioVeB!, o treści „czy zostanie zakazane startowanie z bloków startowych?”, zostało usunięte?
Przytoczę mój komentarz, który został usunięty: „Nie zostanie usunięte, Mariuszku”
Gdzie naruszyłem regulamin? Czy grzeczne odpowiadanie i chęć niesienia pomocy innym jest zabroniona? Czy może zabroniono używać zdrobnienia imion użytkowników? Jeśli tak to dlaczego nigdy nie poleciał żaden komentarz użytkownika o nicku @Chakalaka , który używa tego typu zdrobnień bardzo często w swoich komentarzach.
Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

0

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB! XD Lewica zaprzeczająca słownikowi ortograficznemu. Tego jeszcze nie grali xD

12

@MarioVeB! Pisze się „kwestii”, a nie „kwesti”. Widzę, że dalej nie pojmujesz słownika ortograficznego Mariuszku.
Szkoda.

8

Komentarz usunięty

0

@klemens100 hahahah widzę, że znalazł się jeden, którego tyłek wyjątkowo zapiekł xD

0

@TheHeisenberg Oj tak, nie uwzględniłem wersji rozszerzonej płyty :)

0

@TheHeisenberg Magenta, Nauczysz się czekać, Dom, Nie zobaczysz Łez, Piroman, Obrazy Pollocka. Bardzo mocna płyta. Pezet kozak za każdym razem

0

@AV0CAD0 Nikt Ci nie każe otwierać drzwi balkonowych. Tak samo jak nikt Ci nie każe iść szosą przy której jeżdżą stare kopcące sprintery i tak samo nikt Ci nie każe zamieszkiwać koło przykładowo oczyszczalni jeśli przeszkadza Ci zapach.
Z takich durnych zakazów właśnie potem powstają takie twory, jakie wytwarza lewica, a z których ty się potem często śmiejesz.

1

@Chakalaka Ja wolałem ten z Black Sabbath. Ale ten też jest spoko

0

@AV0CAD0 Idąc tym tokiem rozumowania jeśli jeździsz złomem, które pluje spalinami jak porąbane też powinieneś je zezłomować i chodzić do pracy na pieszo, bo wdychanie tego jest dla innych szkodliwe.

0

@Kgorecki2500 Już pomijając kwestię konfederacja. Spoko po prostu źle zinterpretowałem Twoją postawę jako wolnościowca z poprzednich różnych wpisów i rozumiem, że bliżej Ci do państwa opiekuńczego niż do libertariańskich zasad wolności :p

0

@Kgorecki2500 Taki wybiórczy z Ciebie wolnościowiec. Mentzen i konfederacja tak, ale zakazać ludziom palenia na balkonach xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?