patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@EleanoR lewy dolny róg
0
@EleanoR Na zdjęciu. Zabłysnąłem? :p
2
@BartaxXx Nie no żartowałem. Od tego jest Szeryf La Rambli
1
@BartaxXx Przyznanie się do multi. Zgłoszone :p
3
@Kettger Zbanować jednego użytkownika dla dobra ogółu i się problem rozwiąże sam.
Sorry @BartaxXx
0
@Rewolucja123 Rozumiem, że jak na Szeryfa La Rambli przystało już zdążyłeś wszystko pozgłaszać i napisać gdzie trzeba? ^^
@Jakchcesz no właśnie widzę, ale myślałem, że może ktoś sprowokował tekstem w podobnym typie do tego
2
Ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tymi wszystkimi komentarzami, że ktoś jest najlepszym/ najgorszym użytkownikiem forum?
2
@Mathew16 może oni mają taki fetysz, że lubią jak się z nich śmieje xD
0
@BoRoWieC Patologia i dno
2
@Zip Pamietam jak Szumlewicz kiedyś się wypowiadał w tv, że on nie odda 1% w podatkach żadnej organizacji pozarządowej, bo państwo lepiej te pieniądze zagospodaruje xD
2
@Borneo Dla mnie też to śmierdzi ustawką. Maska tej kobiety, gość przypadkiem akurat z aparatem i jeszcze ludzie za przystankiem przyglądają się temu, jakby nie wiadomo jaki performance się tam dział
@FC1899Barca kto tu robi z siebie idiotów? Ci ludzie mają tak pozasłaniane twarze, że nikt ich nie rozpozna.
6
@Transu96 Artyści mało zarabiają, bo ich filmy są piracone na dyskietkach
0
@Colon Ta akcja z trzeciej rundy... unbelievable. Niesamowite, że to już 16 lat minęło
0
@socha 1 lajk @koziar 25
I typ wyzywa od bezbeków xD
0
@Borneo Tak jestem za tym, żeby firma, która daje artyście możliwość dotarcia do potencjalnego odbiorcy w łatwy sposób i firma która ma setki milionów odsłon na swojej platformie na tym zarabiała.
Co mają koncerty do poetów, kowali artystycznych i tańca czyli dziedzin znajdujących się w projekcie ustawy?
Co to za dziwny argument z tymi koncertami w ogóle? To piosenkarze tylko stracili na tym? 99% społeczeństwa nie? Przecież państwo dawało dofinansowania i Kowalskiemu i artystom. Poza tym za chwile świat wróci do normy, a ustawa reprograficzna zostanie mimo to.
Jak wierzysz w to, że opodatkowując telefony czy inny sprzęt zapłaci za to Apple czy Samsung, a nie że zostanie to scedowane na Kowalskiego i Nowaka to gratuluje naiwności. Podobnie było z opłatą cukrową co nie? Coca cola zapłaciła, a cena się nie zmieniła.
Rzucasz te same argumenty co Jaś Kapela, a gadasz że Jaś Kapela zrobił z siebie pośmiewisko. On nie zrobił z siebie pośmiewiska tym, że wyglądał jak naćpany tylko tym co mówił.
PS: Poza tym już Ci pisałem, że jak ktoś chce się wypisać z tego wszystkiego to może wejść w NFT.
17
@Chakalaka A ja dziś zjadłem pierogi. Serio, czego ma się ten post tyczyć?
0
@Borneo I co z tego, że znają prawo autorskie jak tu chodzi o fundamentalny powód, że ludzie nie chcą płacić dwukrotnie za to samo. A nie, że przyszedłby jakiś typ, poopowiadał o tym jak artyści mają ciężko z usługami streamingowymi i nagle ludzie by się wzruszyli i w przypływie dobroci serca zaapelowaliby, aby podnieść opłatę reprograficzną do 8%
0
@klemens100 Jasiu to ty? Oficjalne dane? A skąd?
Liczba gwałtów oficjalne dane:
2020 - 1088, 2019 roku (okres przed pandemią) - 1433
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/liczba-przestepstw-w-polsce-w-2020-r-mniejsza-wzrost-liczby-zabojstw/xbpjs4t,79cfc278
0
@Borneo Myślę, że nikt z Ogólnopolskiej Konferencji Artystów nic mądrzejszego by nie powiedział, bo ich argumenty już Stanowski omówił w dziennikarskim zerze, oni chyba mieliby stanowić ten wyższy poziom, tak? Przecież Jasiu przedstawił dokładnie ich argumenty. Jakby przyszedł ktoś bardziej elokwentny to by z lepszą dykcją i uśmiechem na twarzy poopowiadał i może lepiej by to wyglądało, ale przedstawiłby dokładnie te same argumenty na pytanie Stanowskiego „dlaczego mam płacić artyście kupując telewizor skoro tego nawet nie słucham”
0
@Fake69 Zobacz moją pierwszą wiadomość w tym wątku.
0
@tobiasson92 ale dostanie dobre miejsce na liście i będzie prędzej czy później w sejmie
0
@BorzyKrzys Joe Biden niech drukuje więcej, bo czekam na Bitcoina za 100tys $
3
@tobiasson92 Taki szon. Jak to mówią uroda z wiekiem przeminie i zostanie to co masz w głowie
10
@Encore Jakie ona ma parcie na szkło to masakra
2
@Coutinho007 50% skuteczności to jednak nie „prawie”
0
@msmsms Dobra, dobra co to za zmienianie cytatu. Powiedz, że o gwałty chodzi, w końcu ktoś tą średnią Jasia musi wyrabiać :D
@Sulimo no przecież to Twoje hobby. Dla przyjemności byś to zrobił :p
0
@Crakitic W teorii fajnie, ale żaden topowy bramkarz nie przyjdzie Ci do klubu, w którym może grzać ławę. Jak nie dostanie tego w Barcelonie to pójdzie do jakiejś Chelsea czy Juventusu gdzie dostanie pierwszy skład za te same pieniądze
4
@Sulimo Mam kuchnię do posprzątania. Piszesz się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FC1899Barca Myślisz, że chciałby robić za zmiennika? Nie sądzę. Przyjście Donnarummy oznaczałoby odejście Ter Stegena. To nie fifa niestety
20
@FC1899Barca Dla mnie ten Donnarumma jest zbędny. Wysoki kontrakt, a i tak mamy bramkarza top