1

@kordyl1010 Były w Metinie jakieś Teamy?

0

@tomFCB Prosta papka łatwiejsza do przyjęcia :)

2

@tomFCB Otóż to! Nierozumiem tylko dlaczego Twój post lajkują tylko lewicowi użytkownicy tej strony? Przecież pod ów kategorie populistów można podać homoseksualistów, czarnych, bezrobotnych, socjalizm, katolików, mieszkańców wsi, narodowców, muzułmanów, biednych. Każdego na kim populiści robili poparcie według podanego przez Ciebie schematu

2

@kaligrad Gratuluje znajomości języka angielskiego skoro, tylko to zauważyłeś

11

@tomek8756 Czekam jeszcze na list do urzędów skarbowych Wielkiej Brytanii, aby nie pozwalać Polakom na odliczanie tamtejszej kwoty wolnej od podatku bo jest za duża

0

@adambądkowski93 Chyba w życiu nie widziałem większego raka

1

@MesQueUnClub_87 Jakbym zgadywał to za kierownicą siedzi blondynka :D

0

@amanter masz sobie popatrz

13



Mnie to rozbawiło xD

1

@Jakchcesz Piszesz: „Jestem przeciwnikiem 500+ i wielu socjali”, żeby po chwili zaprzeczyć samemu sobie dodając „Ale pozbawiać państwo takich pieniędzy rocznie?”. Dwójmyślenie. Są rzeczy, które państwo musi w tym momencie dotować, a sam zbędne. Wiec skoro są rzeczy zbędne i państwo zaprzestałoby wydawać na to pieniądze to robi się nadwyżka w budżecie, którą można oddać w zredukowanych podatkach reszcie społeczeństwa. Polecam w tej tematyce i myślę, że @Colon potwierdzi, książkę „krótka lekcja ekonomii” Hazlitta

0

@Jakchcesz Ale mi nie chodzi, żeby coś popierał, tylko przedstawił argumenty dlaczego się nie zgadza, skoro się nie zgadza. Dokładnie tak jak Ty to zrobiłeś wyrażając swoją opinię

5

@Zoker A co jest niewygodnego w zapytaniu o kwestie wolności gospodarczej? Całości nie oglądałem, wiec o reszcie się nie będę wypowiadał.

9

Gonciarz o wolności gospodarczej. Myślę, że przeciętny użytkownik La Rambli wie więcej od niego
https://x.com/mariuszmorda/status/1388014079596507137

4

@LukaszFan Na screenie widzisz gdzieś mój nick? A może już przegraliśmy mistrzostwo, że @Bobo25 i @marcin000019 się mylą? Poza tym ja tu widzę robienie jaj z autora tekstu, a Ty się unosisz jak typowy kogucik, z którego, ktoś ciśnie bekę

0

@YeastMoss A jak Twoim zdaniem mam nazywać formacje polityczną, która nosi nazwę „Lewica”??

4

@Colin94 ma ktoś Ci piątkę przybić czy o ch ci chodzi?

0

@YeastMoss A zdajesz sobie sprawę, że Lewica, o której mówię tyczy się projektu politycznego, o którym piszę, a nie o ogólno-przyjętej pewnej charakterystyce grupy społecznej mającej poglądy liberalno-socjalistyczne/liberalne/socjalistyczne/anarchistyczne/antykapitalistyczne/etc.

6

Mimo iż pochwalam decyzje Lewicy co do poparcia projektu odbudowy, to jednak sytuacja ta pokazuje jak cała ta scena polityczna jest sztuczna i zorientowana na zbijanie kapitału politycznego. Jeden na drugiego szczuje, a jak interes przeciwnych stron się zgadza to stają się nagle bliskimi partnerami, mimo iż wcześniej było ***** ***. A potem to rezonuje do tego poziomu, że się jeden anon wykłóca z drugim anonem na La Rambli o „idee”, które tak na prawdę g*** znaczą, bo robione jest to dla interesu. Jedynym głupim pozostaje ten, którego emocjonuje „zdradzieckość” lewicy wobec „idei”, które nikogo normalnego nie obchodzą, bowiem życie ≠ teoria.

1

@PatrychoO Kiedyś lubiłem będąc wstawionym po kilku głębszych dzwonić do telemarketerów i próbować sprzedać im pralkę. Hmm... :DD

0

@Roafson24 oj chyba nie

0

Pamiętam jak w CL Manchester deklasował Romę 7-1. Blisko 15 lat i nic się nie zmieniło

2

@Yosemite a idąc tokiem rozumowania Pelego to nie uwzględniłeś bramek strzelonych na treningach, orlikach i bramek zrobionych z plecaków koło trzepaka

3

@RobiS Żeby było stać firmę na Grosika, a nie było stać na dobrego marketingowca co ułoży dobrą reklamę xD

1

@MesQueUnClub96 Gdyby nie to, to dziś jeślibyśmy Amburgery

3

@XoodJo Ani trochę

0

@BarcaInfo ja bym uzupełnił video o turlającego się Neymara z mistrzostw świata :D

0

@Bykunn mówisz o tym BMW coś tam? :D

3

Nie rozumiem tych śmieszków z Lewicy, która dogadała się z PISem i zatwierdzili projekt dystrybucji środków na odbudowę. Lewica mogła dzięki temu wprowadzić swoje uwagi, a projekt zostanie przegłosowany. Ale widzę, że niektórzy woleliby, żeby Lewica poszła drogą opozycji totalnej. Zablokowała projekt. Polska by nie dostała żadnych środków. Polacy by na tym stracili, ale przynajmniej dowaliłoby się temu PISowi. Ręce opadają jak się widzi niektórych fanatyków.

0

@LeoMessi1994 nie trzeba chyba być geniuszem, żeby to wiedzieć :p

0

@Pogba też był szum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?