patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jatylkonachwilke Mam nadzieje, że nigdy nie dostaniesz żadnego herbu. Nie zasługujesz na takie zaszczyty :p
4
@Janiama Powrotu do normalnego funkcjonowania! Mam nadzieje, że najgorsze za Tobą Maciek!
0
@hardmind Jednak inwestycja w „wydmuszkę z Twittera” nie była złą inwestycją
1
@Kengo włączyłem z myślą, żeby to nie był tylko jakiś fejk z tym jak ktoś wbija wszystkie bile. Zawiodłem się
23
@LuisSalvano Chodzi o pewne zasady i przekaz lecący do młodych, ale nie dziwi mnie to, że nie rozumie tego akurat największy zwolennik powrotu Neymara
3
@JANEK777 Na swój sposób powiedziała „Jacek Kurski ch** ci w dziąsło”
32
@IronSanHybrid Wydaje mi się, że nie jest ona w pozycji, żeby stawiać komuś wymagania typu „za niski jesteś” xDD
1
@Emhyr zgadywanka, bo ktoś użył takiego słowa, a mógł użyć innego. Spekulacje rodem z pudelka.
@LuisSalvano spekuluj dalej. W nagrodę Ci się Neymar przyśni
1
@Emhyr Takie doszukiwanie się drugiego dna tam gdzie go nie ma xD
5
@Ghazul3293 yyy @Paweł też jest z Wrocławia :DD
32
@pax Wszystkie prawicowe siły rzuciły się na biednego użytkownika i jego szwadron 5 obrońców. Proszę Cię. Chcesz mi powiedzieć (patrząc po herbach w tej dyskusji), że przekrój społeczeństwa La Rambli to 200 do 10? Oczywiście to prawica się uwzięła, choć akurat to te same osoby po drugiej stronie barykady zawsze bronią się nawzajem, choćby nie wiem jak wielką głupotę ktoś palnął. Mówisz, że nie stoisz po żadnej ze stron, a po raz kolejny delikatnie, niby niezauważalnie próbujesz wykazać, że to najazd ad persona ze strony bliżej niescharakteryzowanej grupy prawicowców.
Co do kwestii rozwiązania tego na pw. To ciężko spodziewać się, że tak się stanie w wypadku dwóch użytkowników, którzy są kontrowersyjni i mają „parcie na szkło”. Zarówno jeden jak i drugi wolałby zostać „zezłomowany” w komentarzach i wywołać szum, niż wyjaśnić sobie coś w formie wiadomości prywatnych. Ot, taka forma dostarczania endorfin u co niektórych.
30
@BarcaInfo Jak zwykle te same osoby co w kwestiach polityki tak i tutaj bronią swojego kolegi. Ktoś wykazuje ich hipokryzje, to na wszystkie strony będą Ci próbować udowodnić, że to deszcz pada, bo i w jednym i drugim można znaleźć H2O. Kółko wzajemnej adoracji. Gdyby role się odwróciły to te same osoby nagle zmieniłyby punkt widzenia o 180 stopni, podając argumenty w drugą stronę. Wszyscy widzą ich hipokryzje, a oni dalej będą udawali bystrzejszych niż woda w klozecie.
0
@kimpanjest Daj znać na pw o co chodzi :D
13
@Encore Cristiano wyszedł na tym zdjęciu jak nasz suchoklates xD
0
@DonMatteo901 Typowy Jugol xD
1
@Sulimo A ja pozdrawiam nie kumatych :p
Choć znając Ciebie to pewnie Lotr
0
@geass Tak samo można powiedzieć o Ernesto i to, że to nie jego wina, że zespół tak spartaczył rewanże z Romą i Liverpoolem
1
@SteuerFreiMoney Paznokcie obetnij
0
@neeed Nie zmieni to Twojego Januszowego postrzegania trenera na podstawie tego co Ci kamery pokażą
0
@neeed a co ma biegać jak głupi obok linii i klaskać?
0
Byleby manity nie dostać
0
@PatrychoO Vinicius to nie jest wcale taki placek
1
@kuz Tylko tam była szybka odpowiedz :D
1
@ptrx Szybko się obudziłeś. Nie grają na Santiago Bernabeu od czerwca
0
@teacherakademicki jeden głos nic nie zmieniający, a w zamian zwycięstwo z Realem? Pfff proszę Cię, brałbym z pocałowaniem ręki
19
@arkasath I pierwszy ban dla Ciebie za napisanie wszystkich nazwisk źle
1
@zadafcb Już wiele lat nie oglądam wrestlingu, ale jak już będzie po tej pandemii to obowiązkowo na Wrestlemanie pojadę
41
@LuisSalvano 12:00 sny o Neymarze
1
@Bykunn Może to przez deficyt broni? xD
1
@VamosRakieta To zapach napalmu o poranku