0

@Colon hahaha a ja chcę się zdrowo odżywiać, dlatego dzisiaj na kolacje zjem pizze i wypije litr coli

3

@PershingFanatykLMFCB Gdzie jest szeryf La Rambli???

5

W języku duńskim Niemcy to Tuskland (fonetycznie). Przypadek, nie sądzę :D

PS: nie spinać się. Napisane dla żartu ;)

2

@Kielakowy Bo chłop leci po rekord Bundesligi

1

@lucca87 Granerud to niech najpierw utrzyma formę, bo gwiazd jednego sezonu było wiele. Ryoyu ma duże szanse to fakt, ale dodałbym jeszcze Krafta, który ma jeszcze dobrych kilka lat skakania, a już nastukał dużo tych zwycięstw, a przede wszystkim sezon po sezonie trzyma się w czołówce

2

@katalonczyk987 Bardzo dobra rzecz . Brak uzależnienia od jednego zawodnika. Kolektyw.

0

@msmsms Też mi się zdarzało pracować w takich przedziałach czasowych od 2 do 20 przykładowo. Kilka dni z rzędu.

0

@TylkoBarca7273 transfer kwestią godzin

1

Poziom reprezentacji Hiszpanii jest całkiem trafnie skorelowany z poziomem La ligi

62

7

@MaaNDooG Zaspokajanie swojego sumienia, nie mające nic wspólnego z problemem głodu.

0

@Yosemite Słowacja taktycznie gra tak, żeby zmylić nas przed Euro

1

@Comentateiro Prawandowski napewno by tak dobrze nie grał. Nazwisko zobowiązuje

1

@Comentateiro Busquets trochę zawyża poziom tej szóstki. Jak odejdzie to będzie wielka luka na środku. Być może Krychowiak byłby wtedy dobrym rozwiązaniem. Zna ligę i dobrze sobie radził z hiszpańskim stylem gry

1

@Comentateiro Może i racja. Trochę narodowy nacjonalizm wziął u mnie górę, żeby postawić Lewandowskiego nad Maradoną

0

@Simusamu10 Tak samo mówi, że nie wypiera się swoich poglądów głoszonych 10 lat wcześniej.

5

@Mns21 Kto nie rozegrał w karierze słabego meczu niech pierwszy rzuci kamień ;d

2

Komentarz usunięty

0

@Simusamu10 Trendu nie ma. To, że ludzie o skrajnych poglądach coś głoszą to nie znaczy, że coś jest trendem. Jak ja zacznę na Twitterze wypisywać, że Lwów jest polski to nie będzie znaczyło, że rodzi się trend ultra nacjonalistyczny.

Ja jak mówiłem, skreślam kogoś kto gada takie bzdury. Tak samo skreśliłbym gościa, który mówi, że należy rozstrzeliwać Żydów, wywozić murzynów do Afryki i skreślam sosnierza gadającego, że zwierzęta nie czują bólu. Chłop się nie przejęzyczył mówiąc, że mamy święto sześciu króli, ani nie powiedział, że Koloseum znajduje się w Paryżu. Ja bym nie chciał nieobliczalnego gościa u władzy, który ma takie braki w wiedzy i posługuje się marnymi populistycznymi hasłami.

0

@Hopner15 czy według Ciebie teza, że zwierzęta nie odczuwają bólu i są tylko narzędziami w rękach człowieka nie jest marna?

0

@Simusamu10 Co ma dusza będąca kwestią wiary, ze świadomością, o której mówisz?
Jaki sens ma przytaczanie słów Środy? Odchylenie skrajnie lewicowe unieważnia odchyły Sośnierza? Samo stwierdzenie trend traktowania zwierząt jako obywateli jest absurdalny, bo nie ma takiego trendu.
Nie można przekreślać człowieka przez jedną rzecz, którą powiedział? Jak dla mnie to zależy co powiedział i czy przeprosił za to co powiedział. Jakby mu się powiedziało, że trzeba mordować np. Cyganów to też byś powiedział, że nie można człowieka za jedną rzecz skreślać, bo w sumie fajnie mówi o podatkach?

0

@Simusamu10 Aa i było jeszcze, że zwierzęta nie płacą podatków, więc nie powinny mieć żadnych praw

2

@Hopner15 Dla mnie ten gość jest skończony po tej pajacerce o zwierzętach nie mających duszy

6

@Majkel34 Ja ogólnie to nie noszę pampersa na twarzy, ale jestem tolerancyjny, jeśli ktoś ma taki fetysz.

7

@busquets5 hahaha śmiechłem, wyobrażając sobie przyczajonego Lewandowskiego, czyhającego w zaroślach, żeby zaebać sikor xD

0

@PershingFanatykLMFCB Po hat tricku Winicjusza

7

@Walker To faktycznie smutne musisz mieć życie skoro takie rzeczy mają na nie wpływ

0

@tomek8756 Ale nie jest w tym traktacie napisane kiedy ma to nastąpić. Dlatego ja bym proponował rok 2539 jako najrozsądniejszy

3

@AlexDark00 Niezły trolling...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?