patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Jakchcesz I te teksty Muniaka na Twitterze: „Perez posmarował Barcelonie” xD
0
@MesQueUnClub96 Nie musi wiedzieć. Wystarczy, że lubi $$
0
Ja to na miejscu takiej Legii Warszawa skontaktowałbym się z Mino Raiolą i zrobił tak: powiedziałbym, słuchaj ziomuś wszystkie liczące się kluby chcą mieć w swojej kadrze Twoich podopiecznych z Haalandem na czele, więc zrobimy tak, że pogadasz tam z jakimś Perezem czy z kimś innym kto może posmarować, obiecasz coś i załatwisz nam miejsce jako klub założycielski. W zamian dostaniesz od nas część tych setek milionów przysługujących co sezon klubom założycielskim. W dodatku PRowo superliga na tym skorzysta, jako projekt otwierający się też na kluby ze wschodu Europy. A my będziemy grali piach przez kilka sezonów, ale jako klub założycielski nigdy nie spadniemy, hajs się będzie zgadzał, a z czasem i z pośmiewiska staniemy się solidnym zespołem będącym szansą dla młodych na wybicie się do Realów i innych Manchesterów. Sytuacja win-win. Ja nie wiem, że nikt się jeszcze nie zgłosił się do mnie z robotą jako jakiś wizjoner piłkarski...
0
@Showman Dlaczego zostałem wywołany do tablicy, jak nawet nie brałem udziału w dyskusji? xD
2
@Dzemix111 Przyjdzie co do czego i ci stękacze w pierwszej kolejności będą jarali się najbliższymi meczami, pisząc teksty „ile do meczu, bo moje życie nie ma bez nich sensu”
0
@MarioVeB! I co w związku z tym, że same to powołały? Jakieś konkretne argumenty za użytecznością, które nie mogą zostać zastąpione przez niezależne komisje bądź federacje? Bo na przykładzie superligi widać, że uefa walczy o więcej kasy dla siebie, kosztem jakości i poziomu rozgrywek reprezentacyjnych, grożąc wykluczaniem najlepszych piłkarzy.
Czego nie rozumiesz człowieku?
3
Jak dla mnie to grożenie palcem, że zawodnik grający w superlidze nie będzie mógł wystąpić w reprezentacji jest śmiechu warte. Krajowe federacje powinny się dogadać między sobą tworząc zasady współzawodnictwa i pokazać środkowy palec temu scentralizowanemu molochowi nadętych hipokrytów i skorumpowanych błaznów
1
@panczo Też spoko. 10 Węgrów i jeden Lewandowski :p
1
@sebasek99 A w czwartek: „nienawidzę Getafe” xD
0
@Dynak OK, już wyciągam LEGO z szafy
2
@Colon Andrea Bocelli - Ali di libertà
Dlaczego akurat ten utwór? Bocelli porusza coś w mojej duszy. Tworzy życie perfekcyjnym w tym konkretnym momencie, gdy go słuchasz. Ciężko jest mi opisać to co mam na myśli słowami, ale mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi
4
Widzę, że jestem w mniejszości, ale ja z chęcią obejrzę Superligę i mecze z jakimiś ciekawymi zespołami, lepszymi niż jakieś Eibary czy Malagi. Wreszcie jakieś rozgrywki w formie ligowej, w których jest więcej niewiadomych, niż wybór mistrza między Realem i Barceloną. Liga Mistrzów w fazie grupowej to też mecze bez emocji, bo i tak wiadomo, że ten kto ma awansować to i tak awansuje. A gadanie, że to nie fair w stosunku do słabszych drużyn, lig takich jak czeska czy polska ekstraklasa to brzmi jak żart.
1
@Bykunn hahaha u nas to już nie ma co umierać. Dawno zdechło i nie wstanie :D
0
@Bobo25 Pewnie z tyłka
2
@Colon Tak apropos ostatniego akapitu, który napisałeś. Stwierdzenie, że pieniądze są złe, a płacenie kartą jest lepsze, bo gangsterzy wolą gotówkę (wiem, że nie to miałeś na myśli), jest jak stwierdzenie, że internet sam w sobie jest zły, bo ludzie wykorzystują go do szerzenia pornografii
0
@Colon pieniądz fiducjarny ma ten problem, że rządy z większą lubością go dodrukowują niż Najman klepie matę
2
@Munio mylisz kryptowaluty z CBDC. Kryptowaluty to idea wolności. CBDC to idea niewoli i bycia na łasce tego kto akurat rządzi
2
@Kgorecki2500 przez ostatni rok dość mocno akumulowałem środki pod inwestycje, na których dość fajnie zacząłem teraz zarabiać. Przy wprowadzeniu CBDC wyszedłby pan Morawiecki i powiedział: „mamy kryzys covidowy, trzeba ożywić gospodarkę. Wprowadzamy datę ważności pieniądza. No i zamiast teraz dzięki oszczędnościom poczynionym przez rok zarabiać dodatkowo 5tys zł miesięcznie. Miałbym 10 dniowy urlop w Ciechocinku w zeszłym roku.
5
@Bykunn Ale co porównujesz. Pieniądze w Polsce sprzed denominacji z obecnie obowiązującymi. Tutaj mówimy o tym samym Juanie, który jak jogurt z Biedronki traci ważność po wyznaczonym dniu. IMO kolejna piękna idea na papierze ograniczająca szarą strefę, wprowadzająca porządek itd, która w rzeczywistości ma na celu większe stłamszenie ludzi i samowolkę władzy.
Szkoda mi tylko tego naszego ministra finansów, który mówił, że Polacy za dużo oszczędności mają. Dopchałby się do koryta kilka/kilkanaście lat później i mógłby nam zapodać datę ważności na wydatki, aby „ożywić” gospodarkę
1
@Munio Unia Europejska chce zacząć wprowadzać cyfrowy pieniądz do 2024 roku. Wiec nie. To nie jest odosobniony przypadek chiński
3
@Bykunn jakiś czas temu rozmawialiśmy na temat CBDC. Mówiłeś wówczas, że nie widzisz zagrożenia w cyfrowych walutach i że przesadzam z kwestiami wolności i zagrożeń. Jeszcze w Europie nawet się głośno o tym pomyśle nie mówi, a właśnie pojawiła się informacja, że rząd chiński chce wprowadzić to, żeby cyfrowy juan, który jest tam testowany miał datę ważności. Innymi słowy, jak masz oszczędności to zmusimy cię do ich wydania, bo inaczej pieniądze przepadną. Jak to pisał Orwell w „1984”, „wolność to niewola” co nie?
https://www.google.com/amp/s/next.gazeta.pl/next/7,151003,26977752,chiny-chca-by-cyfrowy-juan-mial-date-waznosci-w-ten-sposob.amp
1
@negreanu 160 mln plus pensja by mnie przekonały, żeby Rasialdo stworzył zabójczy duet z Brajtłajtem :D
0
Co lepsze?
Coutinho w Barcelonie vs Rasiak w Barcelonie ze swojego prime (z koniecznością wejścia na boisko w każdym meczu ligowym choćby z ławki w jednym sezonie) i pieniądze za Coutinho w budżecie klubu
1
@Michal03 a piszesz to z kibla prywatnego czy ToiToia? :D
0
@TheBigShow co ku** xD
21
Gość robił streama mając 0 widzów. Wbili ludzie siedzący w kryptowalutach i w donejtach przesłali mu 85tys $ xD
8
@tomek8756 śmieszne nie śmieszne. I tutaj są podobni ludzie z różnych opcji politycznych o tym samym poziomie fanatyzmu xD
2
@jatylkonachwilke Nie zapomnij wrzucić eksperymentu na youtube’a i dodać dramatyczną muzykę
0
@clyde specjalnie trollują jednego takiego użytkownika xD
2
@Kgorecki2500 coś Ty najlepszego uczynił