patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nocturno @maroon dwa skrajne opinie widzę :D
@Nocturno Kto stworzył lub skąd się wziął ktoś kto stworzył cywilizacje?
@maroon o jakich badaniach mówisz?
1
Żyjemy w symulacji komputerowej czy nie? Czy za pomocą inżynierii genetycznej ingerujemy i zmieniamy kod źródłowy w jakim powstał nasz świat? Your thoughts?
2
@tristan87 Dzięki temu komentarzowi, po raz pierwszy od tamtego momentu wytworzyło się w mojej głowie połączenie neuronów, przypominające moment jak za dzieciaka zapalałem z tatą świeczkę w oknie
3
@AlexDark00 Może okaże się takim czarnym koniem jak Brejtłejt, który z każdym dotknięciem piłki przybliża się do Złotej Piłki
0
@mr_robot Obstawiasz, że by nam strzelili więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@lucca87 kuzwa. Jest kluczyk. Był ukryty jak mówiłeś. W życiu bym nie powiedział. Dzięki ratujesz życie :))
0
@lucca87 Przykładam palec i się włącza alarm, którego nie idzie wyłączyć.
Nie wiem może jestem głupi, ale kluczyka nie ma. Nie jest w zaden sposób ukryty. Zresztą urządzenie jest zbyt lekkie, żeby podejrzewać nawet, że gdzieś jest schowany wysuwający kluczyk.
W drzwiach od strony pasażera wejście na kluczyk jest
0
@Bobo25 Nic innego mi nie pozostaje
@fcbarcafan19 myslalem, że ktoś coś może doradzi, ale widzę ze sam nic nie zdziałam
0
@El Madridista. Wiem :) To był sarkazm w stronę toyoty
21
@mat32 Z chęcią bym pojechał, jakbym mógł się dostać do środka
0
@El Madridista. Nie ma. W toyocie najwyraźniej nikt nie pomyślał, żeby taka opcja była przydatna...
0
@Janas11224 @Unikatowy zarówno jeden jak i drugi w tym samym czasie?
0
Mam dziwny problem, może ktoś się z tym spotkał. Nie mogę otworzyć samochodu. RAV4 2020 rocznik. Kluczyk nie działa, tak samo zapasowy. To chyba nie może być bateria, bo normalnie kontrolki na pilotach działają. Uprzedzając, nie da się włożyć kluczyka do zamka, bo nie ma kluczyka, jest tylko pilot. Ktoś się z czymś takim spotkał?
1
@marcin62 Niemcy, Holandia, Norwegia i człowiek już wie, gdzie jechać na szparagi. Złoty chłopak z tego Maty
3
@Ratamahatta ale obwinianie o to Ronaldo to jak winienie Messiego za słabe wyniki w ostatnich latach
6
@Ratamahatta Z tym Ronaldo w Juve też bym polemizował. Pilkarsko robi im tam robotę, a i jeśli chodzi o marketing i popularyzacje marki na świecie to prawdziwy strzał w dziesiątkę
0
@Murazor Ja to najbardziej się zastanawiam za co będą żyć ci najbiedniejsi, którym nie przysługują żadne zapomogi. Ogrzewanie, ścieki, woda, prąd, media, jedzenie. Młody sobie jakoś poradzi, ludzie starsi i chorzy najbardziej to wszystko odczują.
A i ten co robił jak wół, żeby coś mieć to też dostaje po pysku. Nie każdy jest na tyle obrotny lub ma możliwości, żeby zabezpieczyć majątek
1
@Murazor Nie chodzi o samą inflacje i wzrost cen, tylko o to jak szybki jest ten wzrost
3
@Colon Kojarzę skróconą wersje słów Friedmana „inflation is taxation without legislation”
0
@macio_944 Nie ma problemu, dawka inflacyjnej szczepionki nie zaszkodzi prewencyjnie
1
Jak tam macie jakieś oszczędności? Bo rządy starają się, żebyśmy ich już nie mieli
https://x.com/redditinvestors/status/1377309612823740422
8
@xBoMBoWiECx I reprezentacja Polski w tym wszystkim, pokonująca przyszłych Mistrzów Europy na tydzień przed turniejem, będąca jednak za słaba, żeby wyeliminować Łotwę i na te mistrzostwa awansować xD
8
@LeoMessi1994 500zl xD no ale ludzie głosują za 500zl na PiS wiec wszystko możliwe
1
@l0Messini ojej, kilka osób się wypowie a jutro nikt o tym nie będzie pamiętał
1
@l0Messini Niech ma chłopak coś od życia :D
2
Mam nadzieje, że ani ja, ani nikt inny kto się wypowie pod tym postem, nie dostanie zielonego herbu od @MaaNDooG
17
Zieliński to młody talent. Jeszcze ma czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Chakalaka ostatnio nie brałem udziału, bo średnio u mnie z czasem. Natomiast przy tej literze nie mógłbym zgrzeszyć i nie napisać: Judas Priest i wszystko co z Judas Priest związane ;)
17
Za długo prowadzona akcja zamienia się w mem, IMO
1
@DonMatteo901 Xavi likes it.