patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Juventus zezłomowany przez Porto. Tego jeszcze nie grali :D
3
Jako fan futbolu i kryptowalut to chciałbym gorąco polecić wszystkim kryptowalutę Chiliz. Współpracuje ona już z takimi klubami jak FC Barcelona, Atletico, Juventus, PSG, czy nawet Legia. Co ona daje? Oprócz tego, że perspektywę ogromnych zysków - w ciągu tygodnia od ogłoszenia, że będą podejmować współpracę z zespołami z lig koszykówki, hokeja, futbolu amerykańskiego, UFC, notowania wzrosły o ponad 300%. To znaczy, że jeśli zainwestowaliście tydzień temu 1000zl dziś mielibyście 3000zl. Co więcej perspektywy rozwoju to 100x +.
Co daje właściwie to Chiliz?
Przez ich tokeny możecie kupić tokeny konkretnych klubów. Mając tokeny tych klubów możecie demokratycznie zadecydować np. jaki design strojów będzie obowiązywał w następnym sezonie. Albo jaką cieszynkę będzie robił jakiś piłkarz. Ewentualnie może to też dotyczyć tego z kim zespół ma zagrać mecz towarzyski, itd. Możliwy jest dostęp również do wymiany tokenów na jakieś „achivementy” jak na przykład limitowana edycja kolekcjonerskich rzeczy po zdobyciu ligi mistrzów, czy pokonania np. Realu Madryt 5-0 itp. Co też ma ogromną wartość i jak pokazuje sam przykład fify, ludzie potrafią wydawać setki tysięcy na takie rzeczy.
Najważniejsze przynajmniej dla mnie jest to, że projekt ma niesamowity potencjał zarobkowy, podpisane już umowy z zespołami z TOPu i ponieważ jest to projekt początkujący, to daje szanse na kilkunastokrotne zyski.
@Colon @NaFazieHitman @Kurkmen @Bykunn @Janiama @wpwelement
1
@4drian0 A gdzie remis w ankiecie? Ja to bym na jakieś 1:1 postawił
7
@Ojciec5tkidzieci myśle, że trzeci, czwarty, a nawet piąty język byłby lepszy niż uczenie się o pierwotniakach i produkcji ziemniaków w Brazylii.
3
@Joan_Laporta Dobra, słuchaj no kolego. Jako świeżak będziesz na odstawce. @VamosRakieta Ci powie, co i jak. Na bajerę masz podklepywać do mnie. Przez pierwszy tydzień chodzisz na wszystkie spacery. Zobaczymy, czy nikt ci nie będzie jechał po rajtach. To kojo jest twoje.
1
@jakub1906 Tymczasem Font „jestem do dyspozycji Xaviego”
1
@Gonzo349 Pytanie było kto jest obecnie najlepszym napastnikiem, więc przywoływaniem ilości złotych piłek, trafiłeś kulą w płot.
1
@Coutinho007 hahaha no ja też :D
1
@AmigoBlancos Po dymisji? To może i Bartomeu wróci xD
12
@Chakalaka Szczerze to ja jako niewierzący to mam gdzieś, że byłem ochrzczony, czy że przyjąłem sakrament komunii. Nie wierze, nie chodzę do kościoła i nie mam z nim nic wspólnego. A nad takimi rzeczami jak to o czym piszesz to się spuszczają jedynie wojujący aktywiści polityczni
7
@Pilka_jest_okragla Jak nie powtórzy to też będziemy w domu
1
@Katalończyk 99 I piłki źle się odbijały xD
0
@mikel1049 Podczas seksu z żoną zamyka oczy i myśli o Xavim
3
@pt9 Dobry jest co nie :D
„Szanuje tych, którzy myślą podobnie do mnie” , „jestem na wyższym poziomie rozwoju społecznego”
Tolerancyjność eksplodowała w kosmos. Pogarda dla ludzi niemal niezauważalna xD
0
@paweldunajecfcb Lepsze pytanie, czy było spalone w środku xD
0
@NaFazieHitman Bitcoin za mało uregulowany jak na jego lewicowe zapędy. Zacznie inwestować jak nałożą na niego 50% podatku i tysiąc regulacji
2
@dawidor9 a na ch** ci ten Font
0
@Kapitan_SW prawie się oplułem xD dobre, dobre
1
@saviolagzk Miało chyba być promowanie, a nie krytykowanie :)
0
@Gregsky10 No i się wygłupiłeś obrażając Wielkiego Jarosława :c
7
Udanego wieczoru patrioci!
0
@Pawlak1992 kula w płot
2
@VamosRakieta Jeden z tych cytatów, który czytasz głosem autora i nie potrafisz inaczej
1
@FC1899Barca Dla kontrastu mapa z Polski:
https://zapodaj.net/e241c7bff80b3.jpg.html
1
@Sulimo ¯\_(ツ)_/¯
0
Właśnie zauważyłem, że na Twitterze śledzi mnie jakaś „administratywistka”. Nie wiem czy się cieszyć czy smucić :p
https://zapodaj.net/336a1e63dc169.png.html
https://zapodaj.net/83d0e52d36584.png.html
2
@VamosRakieta Czyli typowe “wstawaj, zesrałeś się” :DD
1
Wasza reakcja gdyby wygrał Font lub Freixa?
0
@PanPatrykk 2-0 dla PeSeŻe
3
Gerd Muller - bramka średnio co 105 minut
Lewandowski - bramka średnio co 103 minuty
Co za rywalizacja