1

@kass18 Co do wielu bezproduktywnych, sztucznie pompowanych projektów pewnie masz racje . Co do Bitcoina to już raczej za późno, żeby mówić, że Bitcoin yebnie. Kiedyś ludzie uważali za drogocenne muszelki, potem złote monety, a teraz Bitcoina.

1

@Deltta Uchyl okno i pal przy nim. Ja tak paliłem iqosa kilka razy, jak jeszcze paliłem :)

4

@Djzordon Calma, calma

0

@Blanco16 Chłop chce dać zarobić, a oni nie chcą :p

1

@Bunk420 poza tym warto przypomnieć złotą regułę uznawanego za najlepszego inwestora w historii Warrena Buffeta: „Bój się gdy inni są chciwi, bądź chciwy, gdy inni się boją” ;)

1

@Bunk420 Według mnie nie. Kwestia oceny szansy do ryzyka. Szansa na to, że teraz cena skoczy x2 jest mała w porównaniu z tym, że spadnie. Dużo więcej ryzykujesz niż jesteś w stanie ugrać

0

@NaFazieHitman w ogóle jak reef leci w górę xD a ja na początku jak miałem w planie wpłacać jedynie po 100zl tygodniowo wrzuciłem 50zl w REEFa xD

0

@NaFazieHitman MATIC ładuje wielkie wzrosty teraz. Nie wiem czy to dobry pomysł się ładować
SXP niby na minusie. W tym szale wszystko może eksplodować, ale projektu nie znam i to byłby całkowicie strzał w ciemno. Coś ciekawego za tym stoi, że mówisz, żeby załadowywać się?

1

@ronni37 Tak w ogóle to jakieś ciekawe projekty obserwujesz? Zwróciłeś uwagę na YieldAppa lub ECOMI?

1

@ronni37 Też mam takie podejście. Gorzej jak się okaże, że do ogłoszenia Realu i Manchesteru City będzie tylko rosnąć i dopiero korekta około 1$

@Bunk420 Pnie się do góry jak Szerpowie na K2 :D

0

@obcy Hahaha gratulacje. Żałuje, że się wcześniej nie zainteresowałem. Ja celuje teraz w YieldAppa i ECOMI na swoją podróż to the moon :D

0

@Bunk420 Ogólnie jak siedzisz w tym środowisku Chiliz to widzisz ile będzie na przestrzeni najbliższym miesięcy się działo. Mega fajni są nasi Polscy ambasadorzy, którzy inwestowali w Chiliz jeszcze przy kursach 0,01 $. Dużo fajnych info na telegramie. Dorzuć do tego hossę tego roku i można liczyć na to, że coś się zarobi :)

0

@Bunk420 Ja myśle, że powoli dzisiaj z poziomu 0,5 do około 0,3 może zacząć się korekta. Natomiast po spadkach wrzucę więcej i kończę z takim codziennym tradingiem. Po prostu czy to wzrosty czy spadki to trzymam tam hajs, bo w perspektywie kilku miesięcy będą pewnie kilkukrotne wzrost. Natomiast lepiej sam się doinformuj, poznaj temat, bo ja doradcą żadnym nie jestem i dobrze jest samemu wiedzieć w co inwestujesz. Ja tylko zarzucam tematem :)

0

@ronni37 No ja teraz wyciągnąłem to co wpłaciłem, ale po spadkach będę wrzucał w to pieniądze. Perspektywy rozwoju myśle, że są bardzo duże. Wyobraź sobie jaki będzie hype jak Chiliz teraz wleci do USA, a potem na rynek chiński

1

@ronni37 Za Chiliz możesz kupować tokeny drużyn takich jak Barcelona czy Juventus, PSG, które oficjalnie z nimi współpracują. Mając tokeny drużyny możesz mieć wpływ na klub. Na przykład Juventus organizował ankiety na to jaka muzyka leciała przed meczami, jaką cieszynke wykonuje zawodnik po strzelonym golu, możliwe jest tez wybieranie jakie stroje będzie miał zespół w następnym sezonie. Inwencja twórcza zależy tylko od klubów. Możliwe jest tez zdobywanie kolekcjonerskich rzeczy, które z reguły zyskują tylko na wartości. Na przykład z okazji wygrania ligi mistrzów, transferu jakiegoś, itp. Poza tym Chiliz rozkręca się na rynek amerykański teraz i możliwe są w najbliższym czasie kontrakty z zespołami z NBA, NFL, NHL

1

@RobiS Wejdź na kanał na youtubie „Piotr Ostapowicz” i zobacz za materiałem jak zarejestrować się na Binance (jakoś materiały z ostatniego miesiąca). Obczaj też kanał Macieja Tomczyka jednego z ambasadorów Chiliz Polska. Wrzucają fajne materiały co się dzieje z Chz i mają fajną grupę na Telegramie Chiliz/socios

11

@Odcinkowy Zależy od projektu. Jeśli ma solidne podstawy to nawet spadki Ci nie przeszkadzają, bo wiesz, że projekt długofalowo będzie się rozwijał.

@cules100pro Przepraszam jeśli Ci to przeszkadza. Do poziomu spamu Tuskiem jednak jeszcze nie dotarłem ^^ Po prostu bardzo podoba mi się pomysł, a ponieważ to temat połączony z piłką to pomyślałem, że może się ktoś tym zainteresuje :D

8

Kilka dni temu polecałem zainwestować w piłkarską kryptowalutę Chiliz. Tego samego dnia wpłaciłem 5 tys zł. W ciągu ostatnich 24h nastąpił wzrost o 87%. Wypłaciłem 5tys zł, które zainwestowałem i zostało mi jeszcze 4tys zł na dalsze wzrosty. Dokupię Chiliz po spadku ceny, który teraz pewnie nastąpi. Ale ogólnie polecam się zainteresować, bo na dniach ogłaszają oficjalnie współpracę z Realem Madryt, wiec znowu cena eksploduje

@NaFazieHitman zainwestowales w Chiliz?

https://zapodaj.net/1e9e9ff4ce46b.jpg.html

0

@Bykunn Mi to brzmi na naciągane. Historia taka mocno podejrzana. Poza tym jak pracujesz w sklepie 1,5 roku to przecież znasz przełożonych i taką rzecz idzie wyjaśnić w trakcie rozmowy. Koledzy z pracy chyba ją już też wystarczająco znają, żeby wiedzieć, że nie jest miotającą płomieniami z oczu rasistką :p

3

@Rewolucja123 O chłopie, to żeś teraz dowalił z tą moderacją. Skąd się biorą takie jednostki to nie mam pojęcia.

0

Mila, którego w ch** szanuje (żeby nie było) to jak taki Walduś Kiepski wygląda w tym studiu :D

2

Poszedłem po browara i gol. Szybko pije, żeby iść po następne

1

Lengleta to nawet w Skałkach Stolec bym niechciał. Co to jest za typ to ja pierdole

6

Nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie oglądając ten mecz, jakby to ciagle była 90ta minuta.

1

Gdyby Fati grał zamiast Dembele to byłoby już 2-0 :p

1

Dembele takimi sytuacjami to się staje piłkarz gwiazdą, a Ty w trybuny...

2

Dembouz dzisiaj hattriczek :P

0

Pisałem wczoraj o kryptowalucie Chiliz i o tym, że dzięki jej posiadaniu można mieć wpływ na rzeczy, które dzieją się w klubie. Przy okazji zarabiać fantastyczne pieniądze na wciąż wzrastającej wartości kryptowaluty. Tutaj rewelacyjny filmik Juventusu w prosty sposób pokazujący jak bardzo fani będą w najbliższym czasie mieli wpływ na to co się dzieje w klubach współpracujących z Chliz :D


1

@Kurkmen Binance

3

@Encore To w kategorii scamy sezonu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?