patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AlexDark00 No i to jest poziom argumentów. Suarez pociągnął Barcelonę 3 lata temu, gdzie to cały zespół zagrał fantastyczny mecz. Lewy za to miał taki mecz 3 tygodnie temu z Dortmundem, i wiele innych wcześniej. Z Wolfsburgiem i 5 golami w 9 minut i 4 pakiem wbitym Realowi w półfinale Ligi Mistrzów na czele
0
@AlexDark00 Nie zrozumiałeś. Typowe dla Ciebie
26
@AlexDark00 Jedyny użytkownik, który po wczorajszej bramce Lewego się nie cieszył
0
No także tak...
0
@AmigoBlancos Jeszcze Mistrzostwa Świata w Lotach, gdzie też był faworytem, a tu znikąd z formą wystrzelił Geiger i przegrał o 0,5pkt.
49
@nitey No tak, bo nieznajomość płci randoma w internecie = bycie płaskoziemcą
25
@nitey Rozumiemy pojęcia popytu i podaży? Jeśli nie ma popytu to skąd pieniążki na wyższe pensje? Jeśli ja sprzedaje bluzy pod swoją marką to wychodzę do kamer i skarżę się, że mniej zarabiam niż NIKE czy ADIDAS? Zorganizuj zbiórkę na siepomaga i wysyłaj jej pieniądze co miesiąc. A z tym tekstem „faszysto” (już widzę edytowanym) to pokazałeś swój poziom
30
@nitey O człowieku xD
26
@zadafcb Popyt i podaż. Jak ktoś nie chce kupować biletów i płacić za oglądanie to znaczy, że mniej zarabiasz. Proste
2
@panczo Ja to bym z chęcią zobaczył na La Rambli taką serię z najważniejszymi utworami muzyki klasycznej. Zawsze mi się ten nurt podobał, ale nigdy nie potrafiłem znaleźć gdzieś jakiejś playlisty dla siebie, która by mi od początku podpasowała i zmusiła do głębszego zanurzenia się
2
@Chakalaka Ogólnie powiem Ci, że bardzo przemawia do mnie ten styl. Mocniejsze brzmienie połączone z takim melancholijnym i często filozoficznym tekstem. Jak tak się wsłuchuję w inne utwory to i psychodelia jest wyczuwalna. Mam w co się wgłębić, bo ostatnimi czasy, gdzieś tam ten metal jest mniej żywy u mnie niż jeszcze na studiach czy szczególnie w LO
0
Co to jest za mecz! Dawać tego ostatniego
1
@michaleu półfinał dodam
1
@itmustbejoke A ja nie potrafię sobie wyobrazić jak kosmiczne staty miałby Lewy, gdyby obok siebie miał Neymara i Messiego zamiast Mullera i Gnabry’ego. A co do wyczynów to sobie można tak przerzucać przykładami. Ja sobie nie wyobrażam Suareza wbijającego 5 goli w 9 minut, praktycznie za każdym razem zdobywając gola przy dotknięciu piłki
0
@Xxxbarca4ever Samiec alfa xD
0
Ngapeth to jest bestia. Rozrzuca po kątach swoich, patrzy dziko na naszych jakby chciał im napier**** i niszczy w ataku :D
2
@Chakalaka Dzięki za Candlemass. Pierwszy raz słyszę ten zespół, ale to jest właśnie to brzmienie, jakie uwielbiam!
3
@Chakalaka
Cigarettes After Sex - Nothing’s Gonna Hurt You Baby
Curly Heads - Ruby Dress Skinny Dog
Cranberries - Why
Cage The Elephant - Ain’t No Rest for the Wicked
0
@marcin62 Za 250tys zł to ja bym tam na kolanach mógł iść, żeby za tyle móc kupić.
2
@Chakalaka Herbik poszedł i lecimy z tematem:
Black Sabbath - żeby nie było tak mainstreamowo to „Children of the Sea” , „God is Dead” , „Mob Rules”
Breaking Benjamin - The Diary of Jane
Bring Me The Horizon - Avalanche
Bon Jovi - Runaway
Bocelli - Vivo per lei
1
@Gwyn wiadomo, boli mnie tyłek, że to Amerykanie dostają a nie ja :p
9
Jak przekonać przeciętnego Amerykanina do wzięcia szczepionki przeciwko covidowi? Przedstawić mu skutki pandemii? Nie. Wytłumaczyć mu działanie szczepionki? Nie. To może dać mu darmowe pączki do końca roku? Tak!
I ta kobieta w materiale, która mówi, że jak usłyszała o tym to od razu poleciała do cukierni. Beka w ch*** xD
3
@TheNekro94 I czasem karmisz je stand-upami z youtube’a :D
18
@DonMatteo901 Wydawałoby się, że gość, który grał w NBA powinien rozumieć, że LeBron James znaczy dla amerykańskiego sportu więcej niż zdobywca medalu w biegu na 800m z przeszkodami
1
@Comentateiro Marne prowo
6
@Chakalaka Super pomysł!
Od siebie dam:
Alice Cooper - Hey Stoopid
Arctic Monkeys - Mardy Bum
AC/DC - Hells Bells
Avicii - Levels
Andrzej Zaucha - Byłaś serca biciem
Alice in Chains - would, rooster
4
@Ronaldinho10VB Zaraz będzie wojna xD
5
@amanter wydaje mi się, że ty bardziej. @Chakalaka przynajmniej nie wierzy w spiski szczepionkowe i płaską ziemię oraz nie wrzuca pedofilskich zdjęć na La Ramble. Niestety nie da się tego samego powiedzieć o Tobie
0
@vangoor @Kgorecki2500 Dobrze, jak nie rozumiecie dyplomacji w wypowiedziach to już nie moja sprawa. Podpalajcie się i triggerujcie za każdym razem jak ktoś coś powie.
0
@Kubox Obecnie nie palę już 3 miesiące i nie ciągnie mnie w ogóle do fajki. Jedyne sytuacje w tym okresie, gdy chciało mi się zapalić to tylko po wypiciu alko. I to wtedy naprawdę mocno mnie ciągnęło i gdybym miał przy sobie fajki lub ktoś ze znajomych by palił, to napewno bym zajarał. Jakoś udało się wytrwać w tych momentach i teraz nawet do alko nie potrzebuje zapalić.
A co do rzucania to wielokrotnie wcześniej próbowałem rzucać, ale nie było to takie „must have” tylko takie, a fajnie by było. I przez to ciągnęło mnie w trakcie dnia. W sytuacjach nudy, jazdy autem, do kawy. Nigdy długo tak nie wytrwałem. Raz miałem w zeszłym roku taką mocną motywacje, że wróciłem na siłkę i rzuciłem na 2 miesiące, ale potem wystarczyło, że raz napiłem się alk, a że znajomy miał fajki to też zapaliłem, a potem poszło.