1

@tomek8756 złoto :D

@JimMorrisonFCB wiadomo, że wszędzie są oszołomy

3

@Jakchcesz Najlepszy i tak jest Heraklit, który będąc chorym stwierdził, że lekarze to idioci i sam wie lepiej jak się uzdrowić. Przygotował duży kopiec gnoju, w który wszedł uważając, że wyciągnie z niego wszystkie choroby. Siedział w tym cały dzień, aż w końcu zmarł w kokonie z gówna :p

0

@Foro karton, tektura, ten sam efekt :)

1

@Foro Ja tekturą nieraz szybę od busa nakrywalem jak gdzieś w nocy jechałem, a wiedziałem że będzie przymrozek. Nawet jak szyba była mokra to nigdy nie miałem problemu z przyklejeniem się do szyby

2

@ranger3120 Ja stosuje olejek codziennie rano po wcześniejszym obmyciu jej chłodną wodą i wyczesaniu kartaczem. Od siebie polecam olejek Booze&Bacy mocny zapach zdecydowanie lepszy niż wiele innych. Polecam.
Co do wieczornego dbania o brodę to używam szamponu do brody (obecnie piwny szampon od Captaina Fawcetta). Oczywiście wieczorne wyczesanie brody to również obowiązek. Raz w tygodniu nakładam również odżywkę obecnie marki Golden Beards na bazie konopii.

3

Przysmak Świętokrzyski to najlepsza rzecz jaką nam dało to województwo
https://zapodaj.net/5563d4a77d62b.jpg.html

5

@Katalończyk 99 Odważna. Jak gościu okazałby się nerwowy to jeszcze by musiała sprzątać potem zęby z podłogi xD

7

1

@Progressive W ostatnich sezonach to ten Arsenal trzeba na Leicester wymienić

1

@kubix05 Tak w ogóle to kojarzę, że w Jot-Ł Cash&Carry można je dostać i to trochę taniej, bo tam hurtowo sprzedają. To tak jakby ktoś chciał kupić, a nie wiedział gdzie :p

4

@Jakchcesz Tak kojarzę, że te z makiem zbyt słodkie były :D Te po prawej znacznie lepsze

7

Te noty dla Kubackiego to jakiś żart

0

@xBoMBoWiECx A według kogo tak się te szanse rozkładają?

0

@mkord I co z tego, jak to głównie na tym robią się różnice punktowe?

5

@Maniek9444 To by już całkowicie pogrążyło ten sport. Ile razy jest tak, że kilku zawodników pod rząd skaczę na tą samą odległość np. 125m. Nagle by się okazało, że o wszystkim decydują tylko i wyłącznie przeliczniki za wiatr.

Jak już to po prostu dać możliwość oglądania powtórek sędziom i będzie bardziej sprawiedliwie.

3

Sklepu z takimi kategoriami to jeszcze nie widziałem :D
https://zapodaj.net/9aa5b5560afaa.png.html

0

Są tu osoby słuchające VNMa? Swojego czasu moja była mnie nim zajarała. Teraz przypomniałem sobie o nim i przesłuchałem dwa utwory z ostatniego albumu - Fight Club i A Raz Tak. Skomentuje to jednym słowem... Ciary!

1

@Foton Polecam książkę Turalinskiego „Jak kraść, podręcznik złodzieja”

2

@kazbychu A Suski to nie z tych sprytnych umysłowo?!

0

@norbi77 Niee. Z twarzy wciąż Suski

1

@Bykunn lavazza

2

Jest w polskiej polityce ktoś o bardziej tępym wyrazie twarzy? Wyjątkowo nie trawię gościa.
https://zapodaj.net/fffba1d271766.jpg.html

16

@Chakalaka = PIS 2.0

0

@mkord Taaa. Nie dało się nie wyjść, a bilans bramkowy na koniec grupy 2-0.

0

@mkord Ale to karne zadecydowały o wszystkim. Z innym trenerem i innym stylem gry mogliby nawet nie wyjść z grupy.

1

@ranger3120 Już po tej przeróbce z Black Sabbath stwierdziłem, że masz bardzo dziwne poczucie humoru :p

3

@Nihas To samo widzę po swoim ojcu. Biznesmen, dorobił się ciężką pracą dużych pieniędzy, często w takich codziennych sprawach głos rozsądku, narzekający na rozdawany socjal i decyzje gospodarcze. A i tak jak przyjdzie co do czego głosuje na PIS. Jak to można wytłumaczyć to nie mam pojęcia

0

@mkord Trener strzeliłby karnego zamiast Błaszczykowskiego?

0

@hardmind No ale w czym mają pokrycie. To, że bitcoinem teraz gdzieś tam zapłacisz to nie daje żadnego pokrycia. Jak pierwszy raz usłyszałem o bitcoinie to było w 2013 roku, gdzie można było kupić bitcoina za 80zl i była to nowinka w formie ciekawostki

1

Gdyby nie te pechowe karne to prawdopodobnie ta kadra grałaby finał Mistrzostw Europy


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?