0

Milik i Zieliński - odnaleźliby się w Atletico czy nie?

1

@NaFazieHitman Pewnie tak jest, ale poczekajmy z tym wieszaniem psów aż nie zacznie rządzić. To że ktoś na Twitterze ujął w takie a nie inne słowa oczywistą oczywistość o niczym jednak nie świadczy

2

@Kwiatek67 Już widzę na Twitterze u Szkolnikowskiego :)

0

@DaPi źródło? (15 znaków)

0

@barcelonaLM Nie wiem czy Biden to populista. Pewnie tak. Natomiast takie rzeczy ogólnie można każdemu zarzucić czy to Trump czy Biden. Jedynie stwierdzam, że opozycji zawsze łatwo krytykować w kwestiach tak newralgicznych jak radzenie sobie z pandemią. Teraz natomiast Biden nie będzie mógł jedynie stać w kontrze do Republikanów czy Trumpa, ale też brać pod uwagę ekonomiczne względy. Będzie musiał iść na ustępstwa

0

@Ls0811 Nie jestem zwolennikiem Korwina, po prostu jestem uczulony na idiotyzmy populistycznej lewicy jak i prawicy. Piszesz o wyssanych z palca zarzutach, oskarżając kogoś o agenturę i pisząc, że jest to wiedza ogólnie dostępna, a jak poprosiłem o dowód to wyjeżdzasz z tekstem „wystarczy poczytać jego wypowiedzi”. Logika widzę ciężka rzecz.

5

@barcelonaLM Łatwo było krytykować za podejście do tematu covida Trumpa stojąc z boku i wygłaszając populistyczne hasła. Teraz będąc u władzy i mając całą gospodarkę na głowie trzeba będzie zrewidować swoje podejście i mierzyć siły na zamiary

0

@elmayakos W urojonym świecie

2

@Roobo @SitvMen Oczywiście, że może jeździć czym chce i nosić co chce. Natomiast trener chce najwyraźniej pracować z kimś kto prezentuje jakieś spektrum zachowań. Najwyraźniej Klopp ceni bardziej pokorę u 18-latka, niż lanserski sposób bycia.

0

@Ls0811 Źródło finansowania Korwina Mikke przez Rosję poproszę w takim razie

0

@Ls0811 Jakieś potwierdzenia przelewów albo umowy czy tylko bredzisz?

0

@Rothan1 A Ty kiedyś nie wrzucałeś tych zdjęć bez cenzury? :D Kojarzę brodę jak u wikinga

0

@cules100pro American Pie wersja polska xD

7

@MesQueUnClub96 Ucz się od @Chakalaka. Co Tweet o Tusku to od razu gorąca dyskusja

0

@Hosh Porównanie do tweetu Obamy, gdy Trump ma Twittera zablokowanego xD

1

@Szpenser wiater

0

@luki123 no właśnie nie wiem kto to pisał, tak to bym to zrobił :)

0

Jest możliwość odzyskania na Messengerze wiadomości albo chociaż dojścia do tego kto pisał wiadomość.
Klient jakiś do mnie napisał, a ja miałem mokry wyświetlacz i przez przypadek usunąłem tę wiadomość.....

8

A propos Puiga i córki Koemana to od razu mi się ta scena przypomniała :DD


1

@Bartunek licząc bycie w łonie matki to już pod 11 podchodzisz. Hohoho jaki kawaler nam tu wyrasta :D

4

@Jacu327 To fest nieudzielanie się xD

0

To kiedy konto tego chwytaka znika, bo miało być dzisiaj, a dalej jest :p

0

@Lub567 Chyba, że jednym z celów było nie picie piwa do monitora :p

1

@pele1282 Mam nadzieje, że ktoś tam będzie nagrywał to odebranie

0

@Witam jest kilku narcyzów napewno, którzy nawet na anonimowym forum wrzucają na avatary swoje bicepsy i sześciopaki :p

1

@DanielOOL W meczu z Hiszpanią bramkarzowi się Sławomir Szmal uruchomił. Bardzo dobry występ

1

@mat32 Disney +

2

@tmQbassive Mało płacą wiceprezesowi to sobie chłop chciał dorobić w czasach kryzysu :D

1

@AlexDark00 A to trzeba na La Rambli spełnić jakąś dzienną normę komentarzy i musisz nadrobić czas w pracy? xD Nie wiem po co dalej ciągniesz temat

0

@AlexDark00 co ma czytanie ze zrozumieniem do faktu, że pod każdym postem w tym temacie się wypowiedziałeś. Teksty o powrocie z pracy są jedynie śmiesznym tłumaczeniem się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?