patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CatalanDream Chyba raczej niesamowita praca w photoshopie
1
@patataj Stanowski w najnowszym Dziennikarskim Zerze bardzo dobrze przedstawił temat działań potentatów internetowych usług
2
@Rust_Cohle
1. Puyol
2. Ronaldinho
3. Eto’o
4. Henry
5. Larsson
1
@Barca1992 też właśnie skończyłem. Bardzo dobry i obiektywny materiał :)
2
@Rust_Cohle @kamilop Ja tam ten format lubię. Jedynie luźno pytam, bo tak mało sportowy ten program. Bardziej youtuberski niż dziennikarski
4
Lubię program „Dziennikarskie Zero”, ale tak się zastanawiam, co to ma wspólnego ze sportem? Temat najnowszego odcinka to „Trump, cenzura, korpokracja”. To tak jakby na Polsat Sport puszczali opinie Tomasza Lisa albo Maxa Kolonko. Mam wrażenie, że Stanowskiemu zachciało się być youtuberem.
24
@pax Byłem tu zanim dyskusja trafiła do gorących
0
@svensonFCB Kiedyś widziałem kłótnie polityczną między Korwinem, a gościem co założył GG, więc raczej to też odpada xD
7
@Progressive PSG? Mamy 4-tego najdroższego obrońcę świata. Wery gut golkiper. Może chcecie?
0
@draxidox On ma 21 lat? Myślałem, że pod 30 podchodzi
2
@Przemo91 Tak jest, Towarzyszu!
1
@koksik2700 To były piękne czasy. I ten Villareal w półfinale Ligi Mistrzów :D W lidze oklaski dla Ronaldinho na Bernabeu. Piękny sezon i szkoda, że trochę zapomniany w natłoku późniejszych sukcesów
0
@VenoM Jak dla mnie pojawienie się Netflixa nie wpłynęło na jakość. Poza tym 4 sezon to kozak!
2
@NaFazieHitman Tam po prostu barany pracują po znajomosci. Założę się, że gość wpisywał różne mu znane nazwiska w wyszukiwarce, nie znalazł Barrona i stworzył artykuł na całą Polskę. Szkoda strzępić ryja
6
@koksik2700 Kwaśniewski, Miller, Czarzasty to ludzie z klasą. Dzisiaj pojawiający się politycy pokroju Szerling Wielgus, Gasiuk-Pihowicz czy Zandberg to zwykli populisci z głową nabitą bredniami. Kompromitujący się przy każdej możliwej okazji
9
Lewicowcy z Facebooka cenzurują Trumpa... niebezpieczny precedens, ale rozumiem z czego wynikał. Natomiast teraz czytam, że i chociażby Ron Paul został zablokowany. Taka ta lewica nowoczesna, że od Stalina przechodzi w kierunku Kim Dzong Una
1
@Kusco15 Z banowaniem Trumpa się nie zgadzam, ale rozumiem co przeważyło, ale żeby banować Rona Paula? Cenzura jak ch** Lewica rozbestwiona jak za najlepszych czasów Stalina
1
@jedrek7000 Ciekawe czy jak napiszę, że naprułem się jak messerschmitt to wyślą weryfikatora, żeby sprawdził poziom alkoholu we krwi
2
@NaFazieHitman A nie było tam Bayer Full??
5
@DaPi snfkwocbriwlcjdjancj
1
@NaFazieHitman no on wie, ty szukasz ponownie spisków
0
@NaFazieHitman A jak często sondaże wyborcze są przeprowadzane??? Na jakiej grupie?
1
@FC1899Barca I każdą z tych dziesiątek osób pytasz czy się zaszczepi?
0
@Bobo25 Rozpuszczalna to dla mnie ściek. Sypaną i z ekspresu bardzo lubię
@TheNekro94 Ja osobiście pije bez cukru i bez mleka. Lubię tą wyczuwalną gorycz :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hubert98 Dzięki za opinie ekspercie.
0
@MeMyselfAndI No co do stylu to trochę racji masz, bo to podchodzenie do lądowania to on ma w każdym skoku bardzo dziwne
0
@sonek Takie były prognozy z rana. Natomiast przesunęło się w czasie i będzie kręcić, choć konkurs powinno dać się rozegrać.
0
@blaugrana94 @Rust_Cohle W punkt panowie!
0
@insp1re A czy ja piszę, że Lewandowski jest słaby? Odnoszę się do dyskusji, gdzie jeden użytkownik obrażał sportowców, którzy nie głosowali na Lewandowskiego w TOP3