patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle hahaha co się chłop uruchomił to naprawdę. Każdy post o usuwaniu kont to on jako pierwszy komentujący :D
0
@Azi Weltschmerz
4
@Potezne_zakola Czytając komentarze na Twoim profilu to już się boję tych „wartościowych treści”
0
@Criss18Barca Prawda jest taka, że nikt tu nikomu łaski nie robi ani uprzejmości. Pertile i reszta szefostwa dobrze wie w jakiej kondycji są skoki, a Polacy zapewniają kibiców i pieniądze.
5
Tak jak w Barcelonie tak i tu odchodzi stara gwardia Rakitićów, Suarezów, Vidali, a wartościowych zmienników nie widać...
1
@YoNoEntiendoNada No u mnie też przez dziewczynę, która jest Czeszką znam ten utwór :D O których muzykach mówisz?
No w Czechach to rygor jest duży, a rząd jak i u nas ciężki do polubienia :)
8
Blanický Manifest czyli jeden z najgłośniejszych utworów w ostatnim czasie u naszych sąsiadów z Czech. Protestsong, którego powstanie zapoczątkowała petycja przeciwko odbieraniu swobód obywatelskich w trakcie covida. Autorem jest znany tam piosenkarz i celebryta Daniel Landa (którego można porównać do naszego Kazika). Zainicjowało to stworzenie utworu i video klipu, w którym wzięli udział członkowie najbardziej znanych czeskich rockowych kapel (Čechomoru, Kabátu, Divokýcho Billa, Dogy, Dymytry). Jak dla mnie utwór w pewien sposób przypomina styl Rammsteina. Polecam przesłuchać, jak dla mnie kawał dobrej muzyki.
@Chakalaka @Colon @YoNoEntiendoNada @kazbychu @Coutinho007
0
@BorzyKrzys Maska gladiatora :D
0
Domagalik wiedziała kiedy wydać książkę. W ostatnim momencie, żeby zaliczyć jakąś sprzedaż
2
Nowy tydzień, trzeba zająć się poważnymi tematami
2
Hiszpania - Polska 27-26 ahhh było tak blisko
0
@SonBarcaGoku Już dobrze. Wdech i wydech, wdech i wydech :)
1
@michal26 Cieszę się, że zauważyłeś, że to wyolbrzymienie. Niemniej logika jest taka sama.
Jedyne co nie pozwala na zaakceptowanie małżeństw homoseksualnych są własne uprzedzenia. Nie ma logicznych argumentów dlaczego ktoś nie mógłby zawierać małżeństw homoseksualnych. Opierać się to może jedynie na własnej moralności.
Jestem przeciwnikiem immunitetów, wiec trafiłeś kulą w płot.
1
@ShawnC Potwierdzam
1
@DonMatteo901 A nie pomyślałeś o kwestii równych praw i przywilejów? Przecież jednym papierkiem kobieta i mężczyzna też mogą w ten sposób załatwić wszystkie sprawy. To może zdelegalizujmy małżeństwa, bo po co one. Przecież zamiast tworzyć terminy mąż i żona, mogą założyć spółkę i nazywać się akcjonariusz 1 i akcjonariusz 2.
2
@michal26 w XIX wieku:
A jaki to problem mają osoby czarne?
Kwestie dziedziczenia i przyjęć do szpitala załatwić można kilkoma rozmowami z właścicielem.
Głosować na władze nie mogą, więc nie widzę powodu czemu Państwo miałoby się w to wtrącać? Niech sobie wytrwale pracują, przyrzekną lojalność swojemu Panu i tyle, będą mieli dobrze.
Tylko po co do tego mieszać Państwo?
Przecież miesza się tylko ze względu na możliwość zrównywania ich z nami (by "wygenerować", że z punktu biologi są równi nam - białym). O odpowiedzialność wobec Państwa chodzi...
A ja, prywatnie, nie nam nic przeciwko niczemu, póki ktoś nie niszczy innym życia, nie epatuje swoimi problemami i uczuciami na wszystkich dookoła. Dlatego przeciwny jestem NIEKTÓRYM czarnym/murzynom, zwał, jak zwał. A niewolnicy, to normalni ludzie i tyle. Nie wiem z jakiej części wysnułeś, że ja, czy Calhoun ma coś przeciwko czarnym. Jest jedynie przeciwko urzędowemu charakterowi ich wolności i tyle.
3
@pt9 Pytanie kto te grafiki robi, bo napewno nie Janusze i Grażyny :D
6
@michal26 Logiczne? Raczej sprowadzone do poziomu piaskownicy porównując problematykę praw mniejszości z onanizmem.
Pytasz dlaczego związki homoseksualne mają zostać dopuszczone, a trójkąty nie. Dlatego, że problem małżeństw osób homoseksualnych w Polsce jest realnym problemem, a trójkąty nie są tym problemem.
Z resztą ty jako taki wolnościowiec (zgodnie z maksymą „wolność pięści jednego człowieka kończy się tam gdzie wolność nosa drugiego człowieka) powinieneś być i za związkami homoseksualnymi i za trójkątami.
Sorry, ale jak Berkowicza się słucha to ciężko znaleźć drugiego polityka, który byłby bardziej wyszkolony i wyuczony w kwestii co i jak mówić.
6
@endriuuu2 A jak to się ma do tematu rozmowy?
0
@Survier Clinton jako pierwsza buntownicza miłość pasuje. Marx też, bo na tej postaci opiera się komiczność mema. Bernanke jako ważna postać w świecie ekonomii też. Jedynie do kogo można się przywalić to Macron i zamiast niego pasowałby Reagan, ale tak to ok.
13
@DonMatteo901 Szczerze powiedziawszy to taki dziecinny sposób prowadzenia rozmowy przez Berkowicza. Taki Korwin wersja Young
1
@NaFazieHitman Ale tylko 50 razy wiec luz :p
1
@Survier Czemu uważasz Miltona Friedmana za oszołoma?
5
@Colon
0
@kryhaa To nie do mnie pytanie :D
0
@tadzik447 haha po prostu mnie to zdjęcie rozwaliło, bo szczytny cel na WOŚP, a zdjęcie jak z jakiegoś anonsu :D
3
Może jakaś zrzutka na randkę dla @Bartunek, żeby @clyde poczuła się zazdrosna :p
https://allegro.pl/oferta/kolacja-od-karoliny-pisarek-10097394490
3
Mecz Polska vs Tunezja, który w pewnym momencie oglądało 100tys osób na kanale IHF jak na jakiejś stypie nie miał komentarza, a mecz Austria vs Francja, który ma zawrotne 3,5tys widzów jest z komentarzem.
1
@Rust_Cohle Nie martw się. W Lahti Norwegowie powinni skakać lepiej
0
@graco14 Polecam :p
https://zapodaj.net/d819636d625a7.jpg.html