5

Strasznie szkoda, że nie będzie jutro Piotrka

0

@MesQueUnClub96 Jakiego brata?

0

@sonek Tak, ale różnicy nie zauważysz. No i pod warunkiem, że nie będzie większych strat energii niż zysków, na przykład poprzez nieszczelne okna lub drzwi

0

@cules100pro quidditch :p

1

@RosjaninBut I po co te prowokacje?

2

@xVENUMx Plamoodporna chociaż to nikt Ci podłogi nie zabrudzi

0

@tristan87 Jak usuną wszystkie sceny z hotelu to niech Trumpa usuwają

1

@Barca_Big_Moment To pewnie jakieś jeszcze dziecko :) Emocje potrafią ponieść i nie zawsze się mówi w nerwach racjonalnie

0

@Oskar00 Koeman niech buduje zespół. Zidane’a zaś trzeba docenić, bo dobrą robotę w Realu wykonał

0

@tomek8756 Nie wiem, choć się domyślam

0

@LeoMessi1994 Wciąż zależy od sytuacji i jacy to znajomi. Ogólnie średnio. Jeśli to tacy „niby znajomi” to pewnie bym nawet nie wpuścił, bo się nie umieją zachować a akcja z portfelem to zwykły unik. Jak to tacy ludzie, których lubisz i masz dobry kontakt to bym zakomunikował, że to kiepskie z ich strony i powinni się zrewanżować.

0

@clyde Po prostu się znam trochę na mechanice :p

1

@clyde Gdybyś była silnikiem diesla to chciałbym być twoją listwą wtryskową. Masz drugi. Nie ma za co xD

3

@LeoMessi1994 Zależy od sytuacji

4

@Szpenser I co nie tak w tej wypowiedzi? Miał powiedzieć, że wyjdą po porażkę?

0

@Peciak No po ch**u transfer z młodzieżówki do pierwszego zespołu, gdzie i tak grał już w sezonie 2004/05

0

@BorzyKrzys Mógł nie mówić i by się Stanowski zdziwił w dniu odbioru xD

Edit: Oo czyli jednak Stanowski na kozaku :D

0

@Comentateiro Chłopie wyjmij ten kij z dupy. Po pierwsze mam poglądy lewicowe w kwestiach światopoglądowych i sam mi za to pochlebny komentarz pisałeś w jednym poście o Marilynie Mansonie, a Ty od razu łatki mi nakładasz.

Po drugie gość dobrze napisał, że zrobilibyście co niektórzy coś wartościowego zamiast tu ciagle się kłócić. I miał racje, a Ty wyjeżdzasz z jakimiś moralizatorskimi pierdami.

5

0

@dv7wisnia A z mojej strony to był żart, nie zauważyłeś?

6

@RobiS Przecież po zabójstwie Marka Rosiaka skazano sprawcę po kilku miesiącach. Co ty człowieku za głupoty opowiadasz

2

@YoNoEntiendoNada Gość wrzucał w kwietniu/maju filmiki do jakiegoś gościa co wymyślił sobie ludzi jaszczurki, opowiadającego jaki to COVID to fejk. Teraz głosi, że mało kto chce się szczepić i nie wiadomo co to w ogóle za szczepionki. Pewna granica fanatyzmu została przekroczona

PS: A mem zabawny

0

@mientusek1407 Mamy Cię pochwali?

0

@dv7wisnia Musisz wyjść najpierw z kopalni

3

@YoNoEntiendoNada Szczególnie, że dwa dni temu były tu wrzucane wyniki sondażu mówiące o 70% chętnych

0

@Colon Koszulka wyprana w Perwollu

7

@DonMatteo901 Jak nie zgadzałem się z prawakami w sprawie szczepień to mnie wyzywali, jak jechałem po błogosławionym tu Tusku to mnie lewaki wyzywały. Jak mówię, że jestem przeciw wysokim podatkom i socjalowi to od razu stygmat „Korwinowiec”. Jak broniłem prawa do aborcji, mówiąc że na nikim nie można wymuszać heroizmu to od razu kpiąco mówiono „oświecony”. Jedni i drudzy myślą, że mają monopol na słuszność, a jedni i drudzy są chwilami głupsi niż dzieci

2

@NaFazieHitman Pamiętaj, rewolwerowiec nigdy się nie spóźnia

3

@Cochise Wreszcie ktoś obiektywnie mówiący, a nie plujący jadem ekspert. Gratulacje.

2

Zawody w skokach narciarskich z 1936 roku.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?