patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Strasznie szkoda, że nie będzie jutro Piotrka
0
@MesQueUnClub96 Jakiego brata?
0
@sonek Tak, ale różnicy nie zauważysz. No i pod warunkiem, że nie będzie większych strat energii niż zysków, na przykład poprzez nieszczelne okna lub drzwi
0
@cules100pro quidditch :p
1
@RosjaninBut I po co te prowokacje?
2
@xVENUMx Plamoodporna chociaż to nikt Ci podłogi nie zabrudzi
0
@tristan87 Jak usuną wszystkie sceny z hotelu to niech Trumpa usuwają
1
@Barca_Big_Moment To pewnie jakieś jeszcze dziecko :) Emocje potrafią ponieść i nie zawsze się mówi w nerwach racjonalnie
0
@Oskar00 Koeman niech buduje zespół. Zidane’a zaś trzeba docenić, bo dobrą robotę w Realu wykonał
0
@tomek8756 Nie wiem, choć się domyślam
0
@LeoMessi1994 Wciąż zależy od sytuacji i jacy to znajomi. Ogólnie średnio. Jeśli to tacy „niby znajomi” to pewnie bym nawet nie wpuścił, bo się nie umieją zachować a akcja z portfelem to zwykły unik. Jak to tacy ludzie, których lubisz i masz dobry kontakt to bym zakomunikował, że to kiepskie z ich strony i powinni się zrewanżować.
0
@clyde Po prostu się znam trochę na mechanice :p
1
@clyde Gdybyś była silnikiem diesla to chciałbym być twoją listwą wtryskową. Masz drugi. Nie ma za co xD
3
@LeoMessi1994 Zależy od sytuacji
4
@Szpenser I co nie tak w tej wypowiedzi? Miał powiedzieć, że wyjdą po porażkę?
0
@Peciak No po ch**u transfer z młodzieżówki do pierwszego zespołu, gdzie i tak grał już w sezonie 2004/05
0
@BorzyKrzys Mógł nie mówić i by się Stanowski zdziwił w dniu odbioru xD
Edit: Oo czyli jednak Stanowski na kozaku :D
0
@Comentateiro Chłopie wyjmij ten kij z dupy. Po pierwsze mam poglądy lewicowe w kwestiach światopoglądowych i sam mi za to pochlebny komentarz pisałeś w jednym poście o Marilynie Mansonie, a Ty od razu łatki mi nakładasz.
Po drugie gość dobrze napisał, że zrobilibyście co niektórzy coś wartościowego zamiast tu ciagle się kłócić. I miał racje, a Ty wyjeżdzasz z jakimiś moralizatorskimi pierdami.
5
@Comentateiro xDDD
0
@dv7wisnia A z mojej strony to był żart, nie zauważyłeś?
6
@RobiS Przecież po zabójstwie Marka Rosiaka skazano sprawcę po kilku miesiącach. Co ty człowieku za głupoty opowiadasz
2
@YoNoEntiendoNada Gość wrzucał w kwietniu/maju filmiki do jakiegoś gościa co wymyślił sobie ludzi jaszczurki, opowiadającego jaki to COVID to fejk. Teraz głosi, że mało kto chce się szczepić i nie wiadomo co to w ogóle za szczepionki. Pewna granica fanatyzmu została przekroczona
PS: A mem zabawny
0
@mientusek1407 Mamy Cię pochwali?
0
@dv7wisnia Musisz wyjść najpierw z kopalni
3
@YoNoEntiendoNada Szczególnie, że dwa dni temu były tu wrzucane wyniki sondażu mówiące o 70% chętnych
0
@Colon Koszulka wyprana w Perwollu
7
@DonMatteo901 Jak nie zgadzałem się z prawakami w sprawie szczepień to mnie wyzywali, jak jechałem po błogosławionym tu Tusku to mnie lewaki wyzywały. Jak mówię, że jestem przeciw wysokim podatkom i socjalowi to od razu stygmat „Korwinowiec”. Jak broniłem prawa do aborcji, mówiąc że na nikim nie można wymuszać heroizmu to od razu kpiąco mówiono „oświecony”. Jedni i drudzy myślą, że mają monopol na słuszność, a jedni i drudzy są chwilami głupsi niż dzieci
2
@NaFazieHitman Pamiętaj, rewolwerowiec nigdy się nie spóźnia
3
@Cochise Wreszcie ktoś obiektywnie mówiący, a nie plujący jadem ekspert. Gratulacje.
2
Zawody w skokach narciarskich z 1936 roku.