patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pytanie jak z wiatrem w drugiej serii, bo 30 Geiger i 29 Granerud mogą mieć zupełnie inne warunki niż czołowa 10tka
1
@michal26 Za to lubię La Ramble, że ze wszystkim jest się na czasie. Po przeczytaniu Twojego posta ściągnąłem apkę Paczesia i odpaliłem fragment „Pacześ Show” o lekarzach. Historia o hemoroidach jak dla mnie mega zabawna. W wolnych chwilach będę pochłaniał materiały :D
1
@NeroTFP Stoch myśle, że jeszcze ten sezon i następny olimpijski. Nie zdziwię się jak po olimpiadzie ogłosi zakończenie kariery.
0
@sebo939 @lukaszbarca15 A ja wam mówię, że albo wygra albo nie wygra.
2
@Kapitan_SW Araujo?
0
Krótko i na temat xD
0
@Bykunn Zobaczył zdjęcie jakiejś Azjatki z zezem na instagramie i wyciągnął wniosek, że tyczy się to całej rasy
0
@AmigoBlancos Trzeba EuroSport włączyć i po problemie :p
2
@AlexMQUC bolał go ząb i zrezygnowal
0
@Colon Będzie dostępne nagranie całości w internecie?
8
@Ksyku262 Polecam jako postanowienie noworoczne wyjąć kij z tyłka
1
@cchesterr43 Nie wygląda na zdenerwowanego, więc z żadną mandarynką nie miał do czynienia xD
5
„Nawalił się łyskej z colką i wcina wigilijny barszcz pałeczkami” xD
10
To teraz wstać, wziąć jakiś prysznic i jechać do rodziców na tradycyjny noworoczny rosołek i skoki w GaPa ;D
12
Już się nie mogę doczekać noworocznej rzeczywistości xD Najlepszego mordki ;D
https://zapodaj.net/86b35da6f79a3.jpg.html
1
@IronSanHybrid No jak już sędzia nie ma problemu, by uniknąć twojego ciosu to znak, że czas kończyć xD
0
@clyde O Tobie? ^^
4
@Comentateiro I możliwe, że nigdy nie napisałbyś żadnego komentarza na La Rambli i byś w ogóle tu nie wchodził
0
@Guffi Tak gwoli ścisłości to na zdjęciu widoczny jest Steven Crowder, który jest „sceptykiem” covidowym, a zdjęcie to przeróbka :p
1
@clyde Jeśli znasz ją tyle co z pracy to powinnaś szybko zareagować jak jutro nie zwróci pieniędzy. Potem będziesz miała takie same problemy, bo wiedziałaś, a nic z tym nie zrobiłaś. Jak dziewczyna ma takie tendencje to kiedy indziej zniknie stówa, bo brakowało jej na torebkę, a potem 500zl, bo brakowało na czynsz. A na końcu to Ty będziesz miała kłopot, bo ona wypnie się na wszystko.
1
@Bykunn Duże przerysowanie, ale ogólnie rozumiem co autor miał na myśli :D
7
Dobrze, że tą sprawę będzie wyjaśniał sąd, a nie lewicowo - prawicowi znawcy prawa z komentarzy, którzy ferują wyniki na podstawie tego co kto powiedział i napisał na Twitterze
0
@wisnia1234 Rijkaard był epizodem?
0
@Guffi A najgorsze, że jeszcze teraz robią czystki i od 1 stycznia usunięte zostaną takie pozycje jak Friends, Big Bang Theory, trylogia Batmana, trylogia Władcy Pierścienia, seria Harrego Pottera, trylogia Powrotu do Przyszłości, i wiele innych mocnych pozycji filmowych jak Zapach Kobiety, Kac Vegas, Gladiator, Billy Elliot, V jak Vendetta czy Lśnienie.
Sam nie ukrywam, że czasem do jedzenia lubiłem sobie puścić jakiś losowy odcinek Friends czy Big Bang Theory.
1
@kapi267 Taktyk.
0
@barcelona97 Hahaha no czasem się słyszy o ludziach co się chwalą takimi rzeczami w necie, a potem się okazuje, że to była prawda xD
1
@Bartunek Jakiś pseudonim już masz dla prasy? Wampir z Krakowa albo Gwałciciel spod bramy, albo The Hillside Strangler - to byłoby dobre
18
Wszyscy myślą, że @Bartunek to taki spoko śmieszny gość, który wymyśla te historie dla beki. A tu jaja będą jak się okaże któregoś dnia, że on faktycznie uprowadza te dziewczyny, a potem gdzieś je zakopuje w lasach pod Krakowem.
9
@socha „tusk ,zlodziej ale przynajmniej nie kazał szmat na pysku nosić które nic nie dają,nie zamykał lasów cmentarzy itp”
Z tego co pamietam to koronawirusa za czasów Tuska nie było.
„Już nie chodzi o otwieranie ,a o sam fakt bycia zwykłym kundlem Kaczyńskiego, cmentarz zamknęli a kaczyński mógł pójść?”
Stawianie znaku równości między Kaczyńskim na cmentarzu, a reprywatyzacjami, aferami od OFE po Amber Gold jest trochę nie na miejscu.
0
@ranger3120 Ja tu widzę, że tej ostatniej wiadomość od Ciebie nie wyświetliła