patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ile jeszcze tych nagród przed tą dla najlepszego piłkarza?
0
@Bobo25 Halo, moderacja? Ktoś tu taktykę multikont kultywuje xD
7
Bardzo dobrze, że w tym roku głosować mogą tylko zarejestrowani użytkownicy La Rambli. Wreszcie wygra użytkownik, kimkolwiek by on nie był, którego docenia La Rambla, a nie ludzie z innych portali.
5
@teacherakademicki Tusk tak samo by nas pozamykał.
0
Od kiedy to zamknięcie galerii, bo mnie konferencja ominęła?
4
@IronSanHybrid No i nasze trio kosztowało 0 euro
3
W Japonii na śmierć został skazany „Twitter killer”. Gość w 2017 roku zwabił do siebie w sumie 9 osób, które potem zabił. Wszystkich ich poznał na Twitterze. Poznane osoby rozważały samobójstwo, a on proponował pomoc i potrafił nawet obiecywać, że też się zabije zaraz po tym jak zabije ich. Policja znalazła w jego mieszkaniu 9 głów, a w zamrażarkach i skrzynkach na narzędzia inne poćwiartowane części ciała. Takahiro Shiraishi, bo tak nazywa się sprawca, zostanie powieszony.
https://www.bbc.com/news/world-asia-55313161
2
@NeroTFP też o tym myślałem jako rodzaj kampanii :)
1
@Kapitan_SW hahaha takiej odpowiedzi oczekiwałem :D
0
@Kapitan_SW A obejrzałeś chociaż wszystkie zanim oceniłeś? xD
20
@nammah Żałosny, bo? Bo wie jak robić kampanie, żeby wygrać?
1
@baczmus hahahaha wygrałeś xDD
2
@Shapiro A czy tam gdzie to ściernisko powstało już San Francisco?
2
@FC1899Barca Gdzie Rakitic?
1
@VamosRakieta Masz mój miecz xD
8
@VamosRakieta w tym roku po zwycięstwo!
3
Skąd Najman bierze tych dziwnych ludzi do walk? Na ulicy ich spotyka i proponuje walkę? Taxi złotówa to brzmi jak żart pijanego. Może jak do niego napiszę to kolejną walkę pożegnalną stoczy ze mną
1
@bixmix I pewnie co drugi lajkujący tego posta będzie potem relacjonował każdą sekundę tej walki na La Rambli xD
1
@Bartunek Mówiłem, żebyś sprawdził youtube’a a nie patrzył w lustro...
0
Działa wam youtube?
0
@ranger3120 Jest nowy sposób dla Ciebie na wyrywanie dziewczyn z Tinderka. Umalujesz się tak i będziesz panny klepał szybciej niż Najman klepie matę xD
0
@LuisSalvano Tylko nie bądź tym gościem xD
1
@LuisSalvano Żarty żartami, zdrowia życzę!
2
@LuisSalvano A pozytywny wynik testu oznacza więcej LuisaSalvano na La Rambli czy mniej, bo nie wiem za czym mam trzymać kciuki xD
0
@maniak33333 Nie podpinaj wprowadzanych podatków pod te strajki, bo ostatnim powodem dla którego ktokolwiek tu strajkuje to dlatego, że znają się na ekonomii
3
@SiSenior A potem krzyk, bo policjant kogoś popchnął w tłumie xD
0
@Chwytliwy Jako kontrowersyjna postać La Rambli mówisz, że skromny jesteś? xD
5
"Gdybym był jak Edyta Górniak,
Fałszowałbym hymn, mieliby mnie za durnia"
Grupa Operacyjna przewidziała odchyły Górniak na długo nim zrobił to internet
0
@clyde I ja mu wtedy mówię „Andrzej, a może Ty weź i do tego stolika podskocz” tak to się zaczęło ^^
1
@barcadreed Moje pierwsze odgłosy wydawane jako gówniak to było stękanie. Fakt nie opinia