2

Ile jeszcze tych nagród przed tą dla najlepszego piłkarza?

0

@Bobo25 Halo, moderacja? Ktoś tu taktykę multikont kultywuje xD

7

Bardzo dobrze, że w tym roku głosować mogą tylko zarejestrowani użytkownicy La Rambli. Wreszcie wygra użytkownik, kimkolwiek by on nie był, którego docenia La Rambla, a nie ludzie z innych portali.

5

@teacherakademicki Tusk tak samo by nas pozamykał.

0

Od kiedy to zamknięcie galerii, bo mnie konferencja ominęła?

4

@IronSanHybrid No i nasze trio kosztowało 0 euro

3

W Japonii na śmierć został skazany „Twitter killer”. Gość w 2017 roku zwabił do siebie w sumie 9 osób, które potem zabił. Wszystkich ich poznał na Twitterze. Poznane osoby rozważały samobójstwo, a on proponował pomoc i potrafił nawet obiecywać, że też się zabije zaraz po tym jak zabije ich. Policja znalazła w jego mieszkaniu 9 głów, a w zamrażarkach i skrzynkach na narzędzia inne poćwiartowane części ciała. Takahiro Shiraishi, bo tak nazywa się sprawca, zostanie powieszony.

https://www.bbc.com/news/world-asia-55313161

2

@NeroTFP też o tym myślałem jako rodzaj kampanii :)

1

@Kapitan_SW hahaha takiej odpowiedzi oczekiwałem :D

0

@Kapitan_SW A obejrzałeś chociaż wszystkie zanim oceniłeś? xD

20

@nammah Żałosny, bo? Bo wie jak robić kampanie, żeby wygrać?

1

@baczmus hahahaha wygrałeś xDD

2

@Shapiro A czy tam gdzie to ściernisko powstało już San Francisco?

2

@FC1899Barca Gdzie Rakitic?

1

@VamosRakieta Masz mój miecz xD

8

@VamosRakieta w tym roku po zwycięstwo!

3

Skąd Najman bierze tych dziwnych ludzi do walk? Na ulicy ich spotyka i proponuje walkę? Taxi złotówa to brzmi jak żart pijanego. Może jak do niego napiszę to kolejną walkę pożegnalną stoczy ze mną

1

@bixmix I pewnie co drugi lajkujący tego posta będzie potem relacjonował każdą sekundę tej walki na La Rambli xD

1

@Bartunek Mówiłem, żebyś sprawdził youtube’a a nie patrzył w lustro...

0

Działa wam youtube?

0

@ranger3120 Jest nowy sposób dla Ciebie na wyrywanie dziewczyn z Tinderka. Umalujesz się tak i będziesz panny klepał szybciej niż Najman klepie matę xD

0

@LuisSalvano Tylko nie bądź tym gościem xD


1

@LuisSalvano Żarty żartami, zdrowia życzę!

2

@LuisSalvano A pozytywny wynik testu oznacza więcej LuisaSalvano na La Rambli czy mniej, bo nie wiem za czym mam trzymać kciuki xD

0

@maniak33333 Nie podpinaj wprowadzanych podatków pod te strajki, bo ostatnim powodem dla którego ktokolwiek tu strajkuje to dlatego, że znają się na ekonomii

3

@SiSenior A potem krzyk, bo policjant kogoś popchnął w tłumie xD

0

@Chwytliwy Jako kontrowersyjna postać La Rambli mówisz, że skromny jesteś? xD

5

"Gdybym był jak Edyta Górniak,
Fałszowałbym hymn, mieliby mnie za durnia"

Grupa Operacyjna przewidziała odchyły Górniak na długo nim zrobił to internet

0

@clyde I ja mu wtedy mówię „Andrzej, a może Ty weź i do tego stolika podskocz” tak to się zaczęło ^^

1

@barcadreed Moje pierwsze odgłosy wydawane jako gówniak to było stękanie. Fakt nie opinia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?