4

Jakby Niemiec się wyebał, a by skoczył 240m to by dostał noty po 19 punktów

0

@kamilop a Ty się dzisiaj urodziłeś, że wierzysz, że Kubacki może rywalizować z Geigerem czy Granerudem?

0

@draxidox I jeszcze się podniecają, że prowadzimy, a wiadomo, że skakać będą jeszcze Geiger, Eisenbichler i Granerud

15

Stękała jest tak autentyczny i pozytywny, że można mu życzyć tylko wszystkiego najlepszego

0

@Triv44 a skończy się tak, że Niemcy i Norwegia nam odskoczą jakimiś skokami ponad 240m, a my zajmiemy 3 miejsce, gdzie nikt nam nie zagrozi, ale i my nikomu nie zagrozimy :D

0

@Barwindg I właśnie to mnie trzyma na La Rambli. Zawsze jestem ze wszystkim na czasie xD

0

@barcelonaLM Śmieszne to, bo Texas z roku na rok przestaje być tą mityczną krainą kowboi ze swoimi zasadami konserwatystów z manierami z przed stu laty. Demografia się zmienia i nowe pokolenia w erze globalizacji też mają inne podejście do różnych spraw niż rodzice. Texas za kilka lat będzie jednym ze swing states, a oni mówią o niepodległości. Litości

0

@ranger3120 asterix i obelix kontra Cezar się nie podobało? xD

1

@neeed Przypomniał mi się Luis de Funes oraz kultowe Taxi i pomyślałem, że bym coś dobrego obejrzał w klimacie francuskim

0

Najlepsze francuskie komedie? Ktoś coś zaproponuje?

0

@ranger3120 A ja to się w sumie zgadzam. Rano wrzucę orzechy do wody, bo mi się wydaje, że wieczorem je zjem na przykład robiąc jakiegoś shake’a, a w ciągu dnia się plany pozmieniają i tak te orzechy będą później stały xDD

Niemniej pierwszy raz słyszę w ogóle o moczeniu orzechów :p

1

@MateuszJrk To chyba tylko jakby grali razem w Barcelonie. Jeśli Leo przejdzie do City to będzie epicki duet

1

@MesQueUnClub96 Mnie też takie gadanie denerwuje

5

@ProMILs i była tam ta policjantka. Jak na niego spojrzała to, aż mu bułka z rąk wypadła i musiał za nią zapłacić 50gr

1

@kubix05 Na dzisiejsze ceny? To ja bym całe menu brał. Nakarmiłbym siebie, moje miasto i kilka okolicznych wsi

0

@HERORICH2 A ja bym w sumie się nie cieszył, że kibice Barcy wolą porażkę Realu niż Atletico. To deprecjonuje Wasz klub i spycha go gdzieś jako takiego mniej znaczącego rywala

0

@Criss18Barca Tę samą historie słyszałem z piłkarzami Manchesteru grającymi mecz z Groclinem. Nie wiem czy, któraś z nich jest w końcu prawdziwa.

0

Dzisiaj był ten finał 1 z 10? Miało być wielkie starcie Pan Piotr vs ta kobieta co wyrównała rekordowy wynik. Jak sobie poradzili? Rozumiem, że Pan Piotr wygrał?

3

@VamosRakieta oby jutro wziął i przegrał :p

2

@MesQueUnClub96 Schalke w tym roku to wrak i mało wymierny przykład.

1

@MichalZZZ To może coś od Judas Priest, bo nikt nic nie podrzucił:
Judas Priest - Prisoner of your eyes
Judas Priest - Alone
Judas Priest - Angel

Poza tym dodam jeszcze:
Five Finger Death Punch- Wrong Side of Heaven pewnie Ci się spodoba jak lubisz klimat wymienionych przez siebie utworów
Iron Maiden - Dance of Death

1

@Bartunek Hahaha no ja też mam wrażenie, że na jakiejś fazie cały czas jesteś :DD

7

@SonBarcaGoku Akurat mógłby grać w Lidze Mistrzów po ewentualnym transferze. Przepisy się zmieniły jakoś 2 lata temu.

6

@klemens100 Tak, bo wy lewica to za każdym razem jak piszecie o kradzieżach PISu dla równowagi wspominacie Nowaków, Tusków i resztę ferajny xD

0

@bartekvisca Hahaha co prawda to prawda

2

@Triv44 Niewiele brakowało w 2006 roku. Jako kibic Barcelony cieszę się, że wygraliśmy wtedy, ale jako kibic futbolu żałuje, że nie wygrał Arsenal

3

2003/2004 w wykonaniu Arsenalu. Młodzi oglądać historyczne wydarzenie, starsi czas na chwile nostalgii!



4

@Barwindg Ja to po takiej kilkugodzinnej drzemce w ciągu dnia czuje się jak gówno po wstaniu

1

@beny159 Marcin Bułka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?