patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jakby Niemiec się wyebał, a by skoczył 240m to by dostał noty po 19 punktów
0
@kamilop a Ty się dzisiaj urodziłeś, że wierzysz, że Kubacki może rywalizować z Geigerem czy Granerudem?
0
@draxidox I jeszcze się podniecają, że prowadzimy, a wiadomo, że skakać będą jeszcze Geiger, Eisenbichler i Granerud
15
Stękała jest tak autentyczny i pozytywny, że można mu życzyć tylko wszystkiego najlepszego
0
@Triv44 a skończy się tak, że Niemcy i Norwegia nam odskoczą jakimiś skokami ponad 240m, a my zajmiemy 3 miejsce, gdzie nikt nam nie zagrozi, ale i my nikomu nie zagrozimy :D
0
@Barwindg I właśnie to mnie trzyma na La Rambli. Zawsze jestem ze wszystkim na czasie xD
0
@SonBarcaGoku @elmayakos https://zapodaj.net/6a09d3a369148.jpg.html
0
@barcelonaLM Śmieszne to, bo Texas z roku na rok przestaje być tą mityczną krainą kowboi ze swoimi zasadami konserwatystów z manierami z przed stu laty. Demografia się zmienia i nowe pokolenia w erze globalizacji też mają inne podejście do różnych spraw niż rodzice. Texas za kilka lat będzie jednym ze swing states, a oni mówią o niepodległości. Litości
0
@ranger3120 asterix i obelix kontra Cezar się nie podobało? xD
1
@neeed Przypomniał mi się Luis de Funes oraz kultowe Taxi i pomyślałem, że bym coś dobrego obejrzał w klimacie francuskim
0
Najlepsze francuskie komedie? Ktoś coś zaproponuje?
0
@ranger3120 A ja to się w sumie zgadzam. Rano wrzucę orzechy do wody, bo mi się wydaje, że wieczorem je zjem na przykład robiąc jakiegoś shake’a, a w ciągu dnia się plany pozmieniają i tak te orzechy będą później stały xDD
Niemniej pierwszy raz słyszę w ogóle o moczeniu orzechów :p
1
@MateuszJrk To chyba tylko jakby grali razem w Barcelonie. Jeśli Leo przejdzie do City to będzie epicki duet
1
@MesQueUnClub96 Mnie też takie gadanie denerwuje
5
@ProMILs i była tam ta policjantka. Jak na niego spojrzała to, aż mu bułka z rąk wypadła i musiał za nią zapłacić 50gr
1
@kubix05 Na dzisiejsze ceny? To ja bym całe menu brał. Nakarmiłbym siebie, moje miasto i kilka okolicznych wsi
0
@HERORICH2 A ja bym w sumie się nie cieszył, że kibice Barcy wolą porażkę Realu niż Atletico. To deprecjonuje Wasz klub i spycha go gdzieś jako takiego mniej znaczącego rywala
0
@Criss18Barca Tę samą historie słyszałem z piłkarzami Manchesteru grającymi mecz z Groclinem. Nie wiem czy, któraś z nich jest w końcu prawdziwa.
0
Dzisiaj był ten finał 1 z 10? Miało być wielkie starcie Pan Piotr vs ta kobieta co wyrównała rekordowy wynik. Jak sobie poradzili? Rozumiem, że Pan Piotr wygrał?
3
@VamosRakieta oby jutro wziął i przegrał :p
2
@MesQueUnClub96 Schalke w tym roku to wrak i mało wymierny przykład.
1
@MichalZZZ To może coś od Judas Priest, bo nikt nic nie podrzucił:
Judas Priest - Prisoner of your eyes
Judas Priest - Alone
Judas Priest - Angel
Poza tym dodam jeszcze:
Five Finger Death Punch- Wrong Side of Heaven pewnie Ci się spodoba jak lubisz klimat wymienionych przez siebie utworów
Iron Maiden - Dance of Death
1
@Bartunek Hahaha no ja też mam wrażenie, że na jakiejś fazie cały czas jesteś :DD
7
@SonBarcaGoku Akurat mógłby grać w Lidze Mistrzów po ewentualnym transferze. Przepisy się zmieniły jakoś 2 lata temu.
6
@klemens100 Tak, bo wy lewica to za każdym razem jak piszecie o kradzieżach PISu dla równowagi wspominacie Nowaków, Tusków i resztę ferajny xD
0
@bartekvisca Hahaha co prawda to prawda
2
@Triv44 Niewiele brakowało w 2006 roku. Jako kibic Barcelony cieszę się, że wygraliśmy wtedy, ale jako kibic futbolu żałuje, że nie wygrał Arsenal
3
2003/2004 w wykonaniu Arsenalu. Młodzi oglądać historyczne wydarzenie, starsi czas na chwile nostalgii!
4
@Barwindg Ja to po takiej kilkugodzinnej drzemce w ciągu dnia czuje się jak gówno po wstaniu
1
@beny159 Marcin Bułka