patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G używanie wzorów do handlu jest możliwe tylko przy licencji rozszerzonej, gdzie koszt jednego takiego obrazu to w najtańszej wersji przy zakupie za 1699 euro (25szt) za 68 euro. Trzeba będzie zlecać prace komuś na fiverr albo freelancerze, bo dla małej firmy to całkowicie nieopłacalne
0
@patry295 Dobra, już wiem. Nie usuwam posta, bo się nie da
0
Ktoś się orientuje w zdjęciach stockowych? Mając licencje standardową można używać zdjęć przy użyciu komercyjnym? Na przykład nadruki na ubrania czy potrzebna jest licencja rozszerzona? Trochę duży rozstrzał cenowy, bo płacenie 68 euro za jeden wzór przy licencji rozszerzonej to dość wygórowana cena
0
@DaPi Czyli zgadłem xD Sorry, ale te sosy ze słoika to większy syf niż te burgery. Nie trzeba ubijać świniaka, żeby zrobić smaczne spaghetti, a sos można zrobić samemu, co zajmuje chwilę u jest o niebo smaczniejszy
0
@zadafcb Tak myślisz? Kojarzę, że przed wyborami coś tam było omawiane w sprawie wspólnego startu konfederatów z Kukizem
1
@pride1899 Coś mi mówi, że go zaraz Konfederacja w swoich ramionach pocieszy
1
@IronSanHybrid Może @Nihas z aligatora chciałby zrobić weganina :p Taka jest natura, choć sam też nie przepadam za oglądaniem takich rzeczy :)
8
@DaPi makaron ugotowałeś i sosem ze słoika oblałeś? xD
1
@tristan87 Gdyby nasi tak grali to przynajmniej nie zasypiałbym w trakcie meczu
9
@NeroTFP Beatka interpretuje prawa w zależności jak jej wygodnie
24
@xBoMBoWiECx Myślę, że nie
5
@Chaoss Lepszy żyjący po swojemu Diego niż gadający głupoty Pele. Jesteś z tych co zaglądają innym do łóżka? Bo oprócz aspektów piłkarski to jego życie to nie twoja sprawa
0
@semafor Nie chce się wypowiadać na temat samego sprzedania „sufitu” czy tym bardziej Kościoła, natomiast wiele osób patrzy krótkowzrocznie. Miliarder mógłby oddać miliardy i żyć w biedzie, ale może zdecydowanie więcej zrobić dobrego trzymając i pomnażając te miliardy, zdobywając koneksje, na które te miliardy pozwalają i budować swoją pozycje w celu robienia czegoś dobrego.
3
@Guffi lepiej się bił niż Najman
0
@Colon Oglądałem to z 10 lat temu. Może na wieczór sobie włączę w taki dzień
0
@Piotr,1985 No to wszystko jest stan umysłu. Jak po nim to spływa to będzie cieszył się, że wygrał życie i wie lepiej. Nic się na to nie poradzi
0
@TheNekro94 Subskrypcja wleciała
1
@Wossi61FCB w ogóle to aż dla mnie zaskakujące, że nacja taka jak Niemcy, z tyloma wybitnymi skoczkami ma tylko 3 triumfy w historii Pucharu Świata
0
@Piotr,1985 I co z tego, że Polska się z niego śmieje? Jedzenie mu gorzej smakuje, seks jest jakiś gorszy czy poduszka mniej miękka, bo na hajs od hejterów na pewno nie narzeka
0
@Zip O takie ciekawostki nic nie robiłem :D
0
@NeroTFP Z tą koroną to zależy jak wyrównany sezon będzie. Jak któryś zawodnik odpali to i korona innym nie pomoże
1
@Bartunek Głos rozsądku :D
3
@IrekPOL To nie są typowe 9tki
1
Idzie ktoś dzisiaj do Maka zjeść kanapkę drwala? :D
0
@busquets5 Jak nie działa to i tak każą ci ją przywieść, to nie lepiej od razu pojechać?
0
@Bykunn Fantastyczni są i ta gra na gitarze to też jak dla mnie mistrzostwo świata.
Z ulicznego grania to to mi się również podoba:
0
@Majsteer No to dodaj sobie fikcyjne 3 mecze w lidze mistrzów z Liverpoolem, Bayernem i Manchesterem City i nawet sobie załóż, że wszystkie byśmy przegrali. I tak wyjdzie ci, że mielibyśmy w lidze mistrzów więcej punktów przy jednym meczu mniej niż w La liga
2
Jakby ktoś chciał sobie nos przepłukać to jest promka na Black Friday xD
https://zapodaj.net/5f65926e60318.jpg.html
1
@emeu Tylko smelly cat. Polska wersja to cringe
3
@IronSanHybrid No ten serial to złoto :D Do połowy, aż nie przejął go Netflix wymiata, potem jest trochę gorzej, ale wciąż idzie się pośmiać, a obecność chociażby Snoopa w późniejszych odcinkach wybacza wszystko :D