2

@Triv44 Ja akurat oglądam, tylko ze nie po raz kolejny, a po raz pierwszy :D

1

@Bartunek To następnym razem jak straszysz kolegami to dodawaj, że chodzi o wyimaginowanych, bo od miesiąca się bałem do Krakowa wjechać ...

0

@mat32 Narcos, House of Cards, Wikingowie, Breaking Bad, Stranger Things, Lucyfer, Dom z Papieru

Z takich lekkich: Friends, Jak poznałem waszą matkę, Chłopaki z Baraków, Big Bang Theory

3

@tristan87 Ale ja tu widzę całkiem dobry diss w wykonaniu Bońka. Dziennikarz nie stanął na wysokości zadania :p

0

@Bobo25 Bo ja już się zalogowałem, przejąłem konto i zmieniłem hasło

5

@Barwindg Ja na meczu spałem to też mi się teraz spać nie chce

31

@4drian0 Jasne, że Mundial

0

@Ratamahatta I to jest właśnie post, pod którym z czystym sumieniem można napisać „W PUNKT”

0

@rado_Barca Nie żadna logika lvl PIS, tylko manipulacja lvl Goebbels

1

@Bykunn Grupą interesu są tutaj doradcy podatkowi wszelkiej maści zyskujący nowych klientów :p

6

@MSN30 Populistyczny postulat nie mający żadnego przełożenia na państwowe finanse

6

@Nigaki Zadowolony taki, bo ktoś mu loda zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

26

@Comentateiro Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy dzień zaczynają od pier***nia na forum internetowym o polityce

1

@Jacu327 Mi siedzi

6

@NGTRX Gorzej jak jest to sztuczna zgoda a’la House of Cards, ale tego to się nie dowiemy :p

0

@barcelonaLM ale na tej liście uwzględniłeś Polskę, wiec się do tego odniosłem

0

@barcelonaLM Nie róbmy testów wcale to wyjdzie, że całkowicie pokonaliśmy koronawirusa

5

@DonMatteo901 Czy to jakaś młodzieżówka Realu grała?

2

@Bartunek Halo, policja? Proszę przyjechać na La Ramble

1

@Kondziubarca Nie wiesz czy od tak bez powodu blokuje. Może z chłopakiem coś jest nie tak. Po samej historii się tego nie dowiemy :p

1

@Joe_Pesci jak ma go w dupie to raczej nie będzie się zastanawiała kto go ujeżdża xD

2

@NeroTFP Jak tak dalej pójdzie to Zimbabwe ma szanse na Mistrzostwo Świata

3

@FC1899Barca I komu i za co dać tutaj mandat? Skoro nawet policyjny radiowóz i pług przywaliły. Jak szukać winnego to chyba zarządca drogi :p

1

@Fawrf Messi nie trafił karnego w finale Copa America. Ronaldo miał ważniejszy finał w którym nie trafił?

0

@Witam Spokojnie, dostaną się na następne Euro

0

@Artsssfc Może zainteresuje Pana oferta konta premium bez reklam. Na pw wysyłam numer konta do wpłaty dla zainteresowanych

3

@Bartunek Ja za każdym razem jak popatrzę w słońce to widzę Jarosława, uśmiechającego się do mnie i mówiącego wszystko będzie dobrze. Nasz Wódz!

1

@kerouac Jak sprzedajesz jakieś odkurzacze czy środki czystości to oczywiście jest to najgłupsze co można zrobić. Natomiast ja pracowałem w ubezpieczeniach w systemie MLM i nie potrzebowałem być na samej górze, żeby dobrze zarobić, a ewentualne awanse traktowałem jak podwyżkę, bo już na początku jak na studenta super zarabiałem

0

@tobiasson92 Chyba jako kandydat niezależny, bo go Republikanie za nic znowu nie wybiorą. Nie mówiąc już o tym, że będzie z niego wtedy już większy dziadek niż teraz z Bidena

1

@Bykunn Ja za to lubię taką czarną mocną kawę. Bez żadnego cukru ani mleka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?