patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Triv44 Ja akurat oglądam, tylko ze nie po raz kolejny, a po raz pierwszy :D
1
@Bartunek To następnym razem jak straszysz kolegami to dodawaj, że chodzi o wyimaginowanych, bo od miesiąca się bałem do Krakowa wjechać ...
0
@mat32 Narcos, House of Cards, Wikingowie, Breaking Bad, Stranger Things, Lucyfer, Dom z Papieru
Z takich lekkich: Friends, Jak poznałem waszą matkę, Chłopaki z Baraków, Big Bang Theory
3
@tristan87 Ale ja tu widzę całkiem dobry diss w wykonaniu Bońka. Dziennikarz nie stanął na wysokości zadania :p
0
@Bobo25 Bo ja już się zalogowałem, przejąłem konto i zmieniłem hasło
5
@Barwindg Ja na meczu spałem to też mi się teraz spać nie chce
31
@4drian0 Jasne, że Mundial
0
@Ratamahatta I to jest właśnie post, pod którym z czystym sumieniem można napisać „W PUNKT”
0
@rado_Barca Nie żadna logika lvl PIS, tylko manipulacja lvl Goebbels
1
@Bykunn Grupą interesu są tutaj doradcy podatkowi wszelkiej maści zyskujący nowych klientów :p
6
@MSN30 Populistyczny postulat nie mający żadnego przełożenia na państwowe finanse
6
@Nigaki Zadowolony taki, bo ktoś mu loda zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
26
@Comentateiro Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy dzień zaczynają od pier***nia na forum internetowym o polityce
1
@Jacu327 Mi siedzi
6
@NGTRX Gorzej jak jest to sztuczna zgoda a’la House of Cards, ale tego to się nie dowiemy :p
0
@barcelonaLM ale na tej liście uwzględniłeś Polskę, wiec się do tego odniosłem
0
@barcelonaLM Nie róbmy testów wcale to wyjdzie, że całkowicie pokonaliśmy koronawirusa
5
@DonMatteo901 Czy to jakaś młodzieżówka Realu grała?
2
@Bartunek Halo, policja? Proszę przyjechać na La Ramble
1
@Kondziubarca Nie wiesz czy od tak bez powodu blokuje. Może z chłopakiem coś jest nie tak. Po samej historii się tego nie dowiemy :p
1
@Joe_Pesci jak ma go w dupie to raczej nie będzie się zastanawiała kto go ujeżdża xD
2
@NeroTFP Jak tak dalej pójdzie to Zimbabwe ma szanse na Mistrzostwo Świata
3
@FC1899Barca I komu i za co dać tutaj mandat? Skoro nawet policyjny radiowóz i pług przywaliły. Jak szukać winnego to chyba zarządca drogi :p
1
@Fawrf Messi nie trafił karnego w finale Copa America. Ronaldo miał ważniejszy finał w którym nie trafił?
0
@Witam Spokojnie, dostaną się na następne Euro
0
@Artsssfc Może zainteresuje Pana oferta konta premium bez reklam. Na pw wysyłam numer konta do wpłaty dla zainteresowanych
3
@Bartunek Ja za każdym razem jak popatrzę w słońce to widzę Jarosława, uśmiechającego się do mnie i mówiącego wszystko będzie dobrze. Nasz Wódz!
1
@kerouac Jak sprzedajesz jakieś odkurzacze czy środki czystości to oczywiście jest to najgłupsze co można zrobić. Natomiast ja pracowałem w ubezpieczeniach w systemie MLM i nie potrzebowałem być na samej górze, żeby dobrze zarobić, a ewentualne awanse traktowałem jak podwyżkę, bo już na początku jak na studenta super zarabiałem
0
@tobiasson92 Chyba jako kandydat niezależny, bo go Republikanie za nic znowu nie wybiorą. Nie mówiąc już o tym, że będzie z niego wtedy już większy dziadek niż teraz z Bidena
1
@Bykunn Ja za to lubię taką czarną mocną kawę. Bez żadnego cukru ani mleka.